głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika inusssia

pojebały ci się role  to nie ta plansza

cociebolikurwo dodano: 4 kwietnia 2012

pojebały ci się role, to nie ta plansza

sam nie w porządku  a we mnie widzi wroga

cociebolikurwo dodano: 3 kwietnia 2012

sam nie w porządku, a we mnie widzi wroga

znam wielu ludzi  niektórzy są fałszywi uwierz

cociebolikurwo dodano: 3 kwietnia 2012

znam wielu ludzi, niektórzy są fałszywi uwierz

mężczyzna  który nie potrafi się skupić na jednej nie jest wart żadnej. z każdą postąpi tak samo..

nellix3 dodano: 31 marca 2012

mężczyzna, który nie potrafi się skupić na jednej nie jest wart żadnej. z każdą postąpi tak samo..

jeśli ktoś był dla ciebie ważny  nie zapomnisz go. i nie ważne ile bólu ci sprawił  serce nigdy go nie odda.

nellix3 dodano: 31 marca 2012

jeśli ktoś był dla ciebie ważny, nie zapomnisz go. i nie ważne ile bólu ci sprawił, serce nigdy go nie odda.

życie każdego z nas może zmienić się wraz z jednym skrzypnięciem drzwi. i nie ważne czy ktoś je przed nami otworzy  czy zamknie.

nellix3 dodano: 31 marca 2012

życie każdego z nas może zmienić się wraz z jednym skrzypnięciem drzwi. i nie ważne czy ktoś je przed nami otworzy, czy zamknie.

czasami nadchodzi taki moment  kiedy trzeba iść do przodu. pomyśleć czasem o sobie i zrozumieć  że nie wszystko trwa wiecznie.

nellix3 dodano: 31 marca 2012

czasami nadchodzi taki moment, kiedy trzeba iść do przodu. pomyśleć czasem o sobie i zrozumieć, że nie wszystko trwa wiecznie.

jeśli coś jest dla Ciebie ważne   znajdziesz sposób  jeśli nie   znajdziesz wymówkę.

nellix3 dodano: 31 marca 2012

jeśli coś jest dla Ciebie ważne - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz wymówkę.

często po paru latach wychodzi gówno z człowieka  mówią o sobie prawde w rozmowie przy procentach    gdybyś wiedział o kim mówie to opadła by ci szczęka

cociebolikurwo dodano: 30 marca 2012

często po paru latach wychodzi gówno z człowieka, mówią o sobie prawde w rozmowie przy procentach , gdybyś wiedział o kim mówie to opadła by ci szczęka

z tym z którymi nie gadam   choć czasem bym chiał  sie porobiło   już nie dzielimy razem ławki  choć kiedyś byliśmy jak szlugi z jednej paczki

cociebolikurwo dodano: 30 marca 2012

z tym z którymi nie gadam , choć czasem bym chiał ,sie porobiło , już nie dzielimy razem ławki, choć kiedyś byliśmy jak szlugi z jednej paczki

To boli   kiedyś blisko  teraz sobie obcy ludzie. I trudno  tak musiało być. Nie mam złudzeń  nie mam pretensji  nie czuję nienawiści.

nellix3 dodano: 30 marca 2012

To boli - kiedyś blisko, teraz sobie obcy ludzie. I trudno, tak musiało być. Nie mam złudzeń, nie mam pretensji, nie czuję nienawiści.

Widzę że monitorowanie mojego życia stało się częścią twojego  your eyes

cociebolikurwo dodano: 29 marca 2012

Widzę że monitorowanie mojego życia stało się częścią twojego /your_eyes

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć