głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika insideout

Nieważne jak trudno będzie  ale chcę iść przez to pojebane życie z Tobą.

malinowa_jaa dodano: 4 września 2013

Nieważne jak trudno będzie, ale chcę iść przez to pojebane życie z Tobą.
Autor cytatu: niekoffana

Nieważne jak trudno będzie  ale chcę iść przez to pojebane życie z Tobą.

niekoffana dodano: 4 września 2013

Nieważne jak trudno będzie, ale chcę iść przez to pojebane życie z Tobą.

mam być wdzięczna  za co pytam się?

niekoffana dodano: 4 września 2013

mam być wdzięczna, za co pytam się?

Kocham Twój głos  Twoje ramiona  kiedy mnie przytulasz. Twój zapach  Twój dotyk  gdy muskasz moją dłoń. Kocham Twoje brązowe oczy  które czasami sprawiają  że nie widzę nic innego poza nimi. Uwielbiam ten Twój arogancki uśmiech. Lubię gdy szepczesz  gdy śpiewasz  myśląc  że nikt nie słyszy i lubię kiedy mówisz.

niekoffana dodano: 4 września 2013

Kocham Twój głos, Twoje ramiona, kiedy mnie przytulasz. Twój zapach, Twój dotyk, gdy muskasz moją dłoń. Kocham Twoje brązowe oczy, które czasami sprawiają, że nie widzę nic innego poza nimi. Uwielbiam ten Twój arogancki uśmiech. Lubię gdy szepczesz, gdy śpiewasz, myśląc, że nikt nie słyszy i lubię kiedy mówisz.

Ten zapach poznam wszędzie. Twój zapach. Bo tak pachnie moje szczęście.

niekoffana dodano: 4 września 2013

Ten zapach poznam wszędzie. Twój zapach. Bo tak pachnie moje szczęście.

Kocham Cię  tak mocno.

niekoffana dodano: 4 września 2013

Kocham Cię, tak mocno.

Często się zdarza  że dopiero przyszłość pokazuje nam  ile coś było warte.

niekoffana dodano: 4 września 2013

Często się zdarza, że dopiero przyszłość pokazuje nam, ile coś było warte.

Kiedy ktoś umiera  to jest jak dziura w dziąśle po zębie  który wypadł. Można bez problemu żuć  jeść normalnie  ma się w końcu jeszcze dużo zębów  ale mimo to język wciąż powraca w to puste miejsce  gdzie nerwy wciąż jeszcze są trochę wrażliwe.   Jodi Picoult

teenager.in.love dodano: 3 września 2013

Kiedy ktoś umiera, to jest jak dziura w dziąśle po zębie, który wypadł. Można bez problemu żuć, jeść normalnie, ma się w końcu jeszcze dużo zębów, ale mimo to język wciąż powraca w to puste miejsce, gdzie nerwy wciąż jeszcze są trochę wrażliwe. | Jodi Picoult
Autor cytatu: yezoo

nie pozwól by ktokolwiek mówił  że jesteś nikim.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 3 września 2013

nie pozwól by ktokolwiek mówił, że jesteś nikim.

Wiesz  cokolwiek się stanie – pieprz to. Nie przywiązuj się. Po prostu rób tak  żebyś była szczęśliwa  nawet jeśli ktoś odejdzie.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 3 września 2013

Wiesz, cokolwiek się stanie – pieprz to. Nie przywiązuj się. Po prostu rób tak, żebyś była szczęśliwa, nawet jeśli ktoś odejdzie.

Żaba chciała przepłynąć z jednego brzegu rzeki na drugi. Kiedy wchodziła do wody  nadszedł skorpion i poprosił  by go przeniosła na grzbiecie na drugą stronę  bo jak wiadomo  skorpiony nie potrafią pływać.    O nie!   żaba na to.   Wiem  co będzie  jeśli cię wezmę na plecy. Jak tylko będziemy na drugim brzegu i nie będziesz mnie już potrzebował  użądlisz mnie i umrę.    Słowo honoru  że nie   zapewnił skorpion    Naprawdę muszę się dostać na drugą stronę i będę Ci bardzo wdzięczny.  Z wahaniem  ale biorąc słowa skorpiona za dobrą monetę  żaba pozwoliła mu wspiąć się na swój grzbiet i przepłynęła z nim przez rzekę. Kiedy tylko stanęli na suchym lądzie  skorpion zatopił żądło w żabie i strzyknął jadem. Żaba  wydając ostatnie tchnienie  spojrzała z wyrzutem na skorpiona i słabo zapytała:    Dlaczegoś to zrobił?    Bo taki już mam zwyczaj   odpowiedział spokojnie skorpion.

niekoffana dodano: 2 września 2013

Żaba chciała przepłynąć z jednego brzegu rzeki na drugi. Kiedy wchodziła do wody, nadszedł skorpion i poprosił, by go przeniosła na grzbiecie na drugą stronę, bo jak wiadomo, skorpiony nie potrafią pływać. - O nie! - żaba na to. - Wiem, co będzie, jeśli cię wezmę na plecy. Jak tylko będziemy na drugim brzegu i nie będziesz mnie już potrzebował, użądlisz mnie i umrę. - Słowo honoru, że nie - zapewnił skorpion - Naprawdę muszę się dostać na drugą stronę i będę Ci bardzo wdzięczny. Z wahaniem, ale biorąc słowa skorpiona za dobrą monetę, żaba pozwoliła mu wspiąć się na swój grzbiet i przepłynęła z nim przez rzekę. Kiedy tylko stanęli na suchym lądzie, skorpion zatopił żądło w żabie i strzyknął jadem. Żaba, wydając ostatnie tchnienie, spojrzała z wyrzutem na skorpiona i słabo zapytała: - Dlaczegoś to zrobił? - Bo taki już mam zwyczaj - odpowiedział spokojnie skorpion.

Chcę Ci powiedzieć  że wciąż Cię kocham. Że nadal niespokojnie biję mi serce  bo nie ma Cię przy mnie. Że wciąż  Twoje życie jest ważniejsze od mojego. Że tak przeraźliwie tęsknie za Twoim dotykiem. Zasypiam wpatrując się w pusty pokój.Wstaję tylko po to  by wieczorem znowu zatopić się we wspomnieniach. Chcę Ci powiedzieć  że każda życiowa funkcja traci jakikolwiek sens  gdy Cię tutaj nie ma. Słońce traci swój blask  a niebo błękitny odcień Twoich oczu. Proszę Cię  daj jakiś znak  bo wszystko tutaj co moje umiera bez Ciebie.

malinowa_jaa dodano: 2 września 2013

Chcę Ci powiedzieć, że wciąż Cię kocham. Że nadal niespokojnie biję mi serce, bo nie ma Cię przy mnie. Że wciąż, Twoje życie jest ważniejsze od mojego. Że tak przeraźliwie tęsknie za Twoim dotykiem. Zasypiam wpatrując się w pusty pokój.Wstaję tylko po to, by wieczorem znowu zatopić się we wspomnieniach. Chcę Ci powiedzieć, że każda życiowa funkcja traci jakikolwiek sens, gdy Cię tutaj nie ma. Słońce traci swój blask, a niebo błękitny odcień Twoich oczu. Proszę Cię, daj jakiś znak, bo wszystko tutaj co moje,umiera bez Ciebie.
Autor cytatu: patteek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć