głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika innocencee

Nie mów  że kochasz  gdy nie rozumiesz znaczenia tego słowa. Nie mów  że potrzebujesz  kiedy już planujesz rozstanie. Nie wmawiaj  że Ci zależy  kiedy jest Ci całkiem obojętne.

jachcenajamaice dodano: 26 marca 2013

Nie mów, że kochasz, gdy nie rozumiesz znaczenia tego słowa. Nie mów, że potrzebujesz, kiedy już planujesz rozstanie. Nie wmawiaj, że Ci zależy, kiedy jest Ci całkiem obojętne.

Ty wciągasz  jak narkotyk  bezwzględnie uzależniasz.

jachcenajamaice dodano: 26 marca 2013

Ty wciągasz, jak narkotyk, bezwzględnie uzależniasz.

I na końcu mojej historii życia  napiszę  że żyłam  bo miałam Ciebie.

jachcenajamaice dodano: 26 marca 2013

I na końcu mojej historii życia, napiszę, że żyłam, bo miałam Ciebie.

Dotknij mnie proszę. Przebiegną mnie ciarki  rozchylę wargi.

jachcenajamaice dodano: 26 marca 2013

Dotknij mnie proszę. Przebiegną mnie ciarki, rozchylę wargi.

Twoja opinia powiewa mi na halnym  mała.

noniegadaj dodano: 26 marca 2013

Twoja opinia powiewa mi na halnym, mała.

Miłości nie wolno kalać przyjaźnią. Koniec to koniec.

noniegadaj dodano: 26 marca 2013

Miłości nie wolno kalać przyjaźnią. Koniec to koniec.

Komplikujesz mi życie  ale cieszę się  że jesteś.

noniegadaj dodano: 26 marca 2013

Komplikujesz mi życie, ale cieszę się, że jesteś.

Mogłabym się zmienić  ale nie chcę.

noniegadaj dodano: 25 marca 2013

Mogłabym się zmienić, ale nie chcę.

Jest moją przyjaciółką. Z początku bardzo się nie lubiłyśmy.. krzyczałam na nią. Zaciskałam pięści i ze łzami w oczach prosiłam  żeby chodź trochę odpuściła  żeby przestała mnie niszczyć. Była nieugięta. Podła suka  która za wszelką cenę chciała mnie zniszczyć. Zaprowadzić na same dno i wymazać z mojej pamięci drogę powrotną. Robiła wszystko abym w nocy nie spała  żeby moje oczy cały czas widziały obraz za łez. Nie hamowała się w swoich czynach. Dzięki niej zatraciłam się całkiem. A ona? Z dnia na dzień była jeszcze bardziej wredna. Próbowała nowych sztuczek  podstępów  na które nie byłam odporna. Przestałam się z nią ścigać. Mój krzyk zamienił się w ciche  prawie bezdźwięczne błaganie. Prosiłam ją  żeby w końcu zaprzestała.. żeby spróbowała mnie zrozumieć tak jak ja próbuję zrozumieć ją. Minęło trochę czasu zanim obie znalazłyśmy kompromis. Dziś jej lepiej.. Mam nową przyjaciółkę   ma na imię Depresja i w sumie to jest miła.   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 25 marca 2013

Jest moją przyjaciółką. Z początku bardzo się nie lubiłyśmy.. krzyczałam na nią. Zaciskałam pięści i ze łzami w oczach prosiłam, żeby chodź trochę odpuściła, żeby przestała mnie niszczyć. Była nieugięta. Podła suka, która za wszelką cenę chciała mnie zniszczyć. Zaprowadzić na same dno i wymazać z mojej pamięci drogę powrotną. Robiła wszystko abym w nocy nie spała, żeby moje oczy cały czas widziały obraz za łez. Nie hamowała się w swoich czynach. Dzięki niej zatraciłam się całkiem. A ona? Z dnia na dzień była jeszcze bardziej wredna. Próbowała nowych sztuczek, podstępów, na które nie byłam odporna. Przestałam się z nią ścigać. Mój krzyk zamienił się w ciche, prawie bezdźwięczne błaganie. Prosiłam ją, żeby w końcu zaprzestała.. żeby spróbowała mnie zrozumieć tak jak ja próbuję zrozumieć ją. Minęło trochę czasu zanim obie znalazłyśmy kompromis. Dziś jej lepiej.. Mam nową przyjaciółkę - ma na imię Depresja i w sumie to jest miła. [ ciamciaa ♥ ]

tylko mnie przytul. nic nie mów  tylko przytul.

zostanzemnamisiu dodano: 25 marca 2013

tylko mnie przytul. nic nie mów, tylko przytul.

cierpienie ma sens.

zostanzemnamisiu dodano: 25 marca 2013

cierpienie ma sens.

chciałabym zniknąć. chociaż na jakiś czas. wyjechać i wrócić gdy będzie dobrze.

zostanzemnamisiu dodano: 25 marca 2013

chciałabym zniknąć. chociaż na jakiś czas. wyjechać i wrócić gdy będzie dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć