 |
|
'nienawidzę się za to , że się tak przywiązałam ,że uwierzyłam w te bajeczki. nie potrafię zrozumieć po co te wszystkie starania? dorośnij,potem wróć '
|
|
 |
|
Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich a teraz każdy z nas sztuka drugiego w snach....
|
|
 |
|
Nie bój się zmian. Nawet jeśli będzie gorzej, to zdobędziesz doświadczenie.
|
|
 |
|
z góry na dół, jak z jedenastego piętra, Ty znasz to uczucie pękniętego serca. / ostr
|
|
 |
|
Po policzkach łzy ciekną Ci obficie. Znasz to bo też tak masz, To pierdolone życie ' / Rena
|
|
 |
|
Jestem kobietą. Przejmuję się rzeczami, którymi nie powinnam. Nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego się śmieję a kiedy próbuję, śmieję się jeszcze bardziej. To samo mam, kiedy płaczę. Kocham mężczyzn żonatych, zajętych i mieszkających daleko. Potrafisz zachęcić mnie jednym słowem i tym samym słowem zniechęcić. Wyobrażam sobie milion rzeczy, żeby milion rzeczy zrobić w końcu inaczej. Obiecuję i nie dotrzymuję słowa. Planuję i rezygnuję ze wszystkiego, aby załamywać się nad swoją niesłownością. Zdradzam, palę, piję, przeklinam, wstaję zbyt późno, spóźniam się, zapominam o wszystkim.Nie chcesz mnie, a ja się się Tobie nie dziwię i dziwię jednocześnie.W końcu jestem kobietą.
|
|
 |
|
' pewnego dnia mnie znienawidzisz, nie wiem ile czasu zostało, ale wiem, że to się stanie. '
|
|
 |
|
co mnie w Nim kręci? ta błyskotliwość w jego oczach, kształt jego ust, seksowny głos i dotyk jego rąk na moim ciele, który sprawia, że przechodzą mnie dreszcze.
|
|
 |
|
Lubię jak pijesz ze mną wódkę i popijasz wódką. ♥
|
|
 |
|
' Przecież nie musi Cię kochać cały świat. Czasem wystarczy tylko jedna osoba. ' / Kermit
|
|
 |
|
' bywają takie wieczory, kiedy słuchając muzyki patrzysz w sufit, chociaż łzy zasłaniają cały widok. nic nie mówisz, chociaż usta chcą krzyczeć. w końcu sięgasz po telefon, aby zadzwonić, podzielić się swym smutkiem. patrzysz w książkę telefoniczną i nie wiesz, jaki numer wybrać, przecież nikt nie czeka na Twój telefon, nikt nie odbierze. '
|
|
|
|