głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika independent69

a za te Twoje cudowne dołeczki w policzkach byłabym skłonna oddać parę swoich ulubionych butów. a w moim mniemaniu to całkiem sporo poświęcenie jak dla faceta  więc doceń.

siemakochamcie dodano: 23 sierpnia 2011

a za te Twoje cudowne dołeczki w policzkach byłabym skłonna oddać parę swoich ulubionych butów. a w moim mniemaniu to całkiem sporo poświęcenie jak dla faceta, więc doceń.

Jesteś zerem i tyle  stawiam na tobie krzyżyk    do gorszego poziomu już się nie można znizyć.

siemakochamcie dodano: 23 sierpnia 2011

Jesteś zerem i tyle, stawiam na tobie krzyżyk, do gorszego poziomu już się nie można znizyć.

ciagle myśle o tobie w kategorii ofiara.

siemakochamcie dodano: 23 sierpnia 2011

ciagle myśle o tobie w kategorii ofiara.

Mówię ci do widzenia  lecz jak zawsze nie klękam  Jeśli chcesz się wypłakać  nie licz już na mój rękaw

siemakochamcie dodano: 23 sierpnia 2011

Mówię ci do widzenia, lecz jak zawsze nie klękam Jeśli chcesz się wypłakać, nie licz już na mój rękaw

daję Ci coś  czego nie zapomnisz. emocji więcej i prędzej niż sądzisz.

siemakochamcie dodano: 23 sierpnia 2011

daję Ci coś, czego nie zapomnisz. emocji więcej i prędzej niż sądzisz.

przyrzeknij  że nie spóźnisz się o całe życie.

siemakochamcie dodano: 22 sierpnia 2011

przyrzeknij, że nie spóźnisz się o całe życie.

Przyznam  że cię zdradzałem  lecz oszczędzę detali. Gdybym wyznał ci  z kim  świat by ci się zawalił. Kurwa  miało być pięknie  ale plan nie wypalił. Było źle  z czasem byśmy się pozabijali.   chada!

siemakochamcie dodano: 22 sierpnia 2011

Przyznam, że cię zdradzałem, lecz oszczędzę detali. Gdybym wyznał ci, z kim, świat by ci się zawalił. Kurwa, miało być pięknie, ale plan nie wypalił. Było źle, z czasem byśmy się pozabijali. / chada!

' pamiętasz kiedy pierwszy raz zwróciłaś na Niego uwagę?'   spytała koleżanka  biorąc łyka piwa. odstawiłam swoją puszkę  spojrzałam w ziemię i uśmiechnęłam się do siebie.' czy pamiętam ? nigdy nie zapomnę tego spojrzenia  a po chwili zakłopotania. tego pięknego uśmiechu  który zwalał z nóg. luzu z jakim się poruszał  tego jak był ubrany i jak pachniał. pamiętam nawet gesty jakie wykonywał rękoma. a Ty jeszcze pytasz czy ja w ogóle pamiętam ? prosze Cię'   powiedziałam  zamyślając się i dochodząc do wniosku  że nigdy w życiu nie uda mi się Go wyrzucić z pamięci.   veriolla

siemakochamcie dodano: 22 sierpnia 2011

' pamiętasz kiedy pierwszy raz zwróciłaś na Niego uwagę?' - spytała koleżanka, biorąc łyka piwa. odstawiłam swoją puszkę, spojrzałam w ziemię i uśmiechnęłam się do siebie.' czy pamiętam ? nigdy nie zapomnę tego spojrzenia, a po chwili zakłopotania. tego pięknego uśmiechu, który zwalał z nóg. luzu z jakim się poruszał, tego jak był ubrany i jak pachniał. pamiętam nawet gesty jakie wykonywał rękoma. a Ty jeszcze pytasz czy ja w ogóle pamiętam ? prosze Cię' - powiedziałam, zamyślając się i dochodząc do wniosku, że nigdy w życiu nie uda mi się Go wyrzucić z pamięci. / veriolla

Wiesz  co jest najgorsze? To  że nie potrafię walczyć o to  co kocham. Nigdy nie umiałam

siemakochamcie dodano: 22 sierpnia 2011

Wiesz, co jest najgorsze? To, że nie potrafię walczyć o to, co kocham. Nigdy nie umiałam

po co ja tu jestem ? dla kogo ? dla siebie ? ja nie chcę być dla siebie. ja byłam dla Ciebie   a teraz to wszystko nie ma sensu.   veriolla

siemakochamcie dodano: 22 sierpnia 2011

po co ja tu jestem ? dla kogo ? dla siebie ? ja nie chcę być dla siebie. ja byłam dla Ciebie - a teraz to wszystko nie ma sensu. / veriolla

‎' Tej nocy pierdol wszystkie sny  to wieczór pod tytułem ' ja i Ty'' .

siemakochamcie dodano: 22 sierpnia 2011

‎' Tej nocy pierdol wszystkie sny, to wieczór pod tytułem ' ja i Ty'' .

You broke all your promises  And now your back  You don't get to get me back.

siemakochamcie dodano: 22 sierpnia 2011

You broke all your promises And now your back You don't get to get me back.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć