głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika implikacja

Łączy nas tylko kilka spotkań  kilka miłych słów i gestów. Także kilkanaście czułych i głębokich spojrzeń w oczy. Tylko tyle  a zdążyłam się do niego przyzwyczaić.     J.

jachcenajamaice dodano: 13 marca 2013

Łączy nas tylko kilka spotkań, kilka miłych słów i gestów. Także kilkanaście czułych i głębokich spojrzeń w oczy. Tylko tyle, a zdążyłam się do niego przyzwyczaić. / J.

Powiedz tylko słowo a znów będę blisko.

jachcenajamaice dodano: 13 marca 2013

Powiedz tylko słowo a znów będę blisko.

Obcy język w jamie ustnej  nie zawsze oznacza związek.

jachcenajamaice dodano: 13 marca 2013

Obcy język w jamie ustnej, nie zawsze oznacza związek.

Za późno na mówienie  że ci przykro.

jachcenajamaice dodano: 13 marca 2013

Za późno na mówienie, że ci przykro.

Ona chciała trzymać go za rękę  a on ją za piersi.

jachcenajamaice dodano: 13 marca 2013

Ona chciała trzymać go za rękę, a on ją za piersi.

Lubiłam gdy tak słodko się złościł  kiedy pisali do mnie kumple.

jachcenajamaice dodano: 13 marca 2013

Lubiłam gdy tak słodko się złościł, kiedy pisali do mnie kumple.

Daje słowo  oddałabym wszystko żeby dziś być gdzieś z Tobą.

jachcenajamaice dodano: 13 marca 2013

Daje słowo, oddałabym wszystko żeby dziś być gdzieś z Tobą.

Dlaczego kochamy najmocniej wtedy  gdy miłość umiera?

jachcenajamaice dodano: 13 marca 2013

Dlaczego kochamy najmocniej wtedy, gdy miłość umiera?

Jeżeli mi go zabrałaś  to poproszę Cię o jedno.. daj mu szczęście szmato!

jachcenajamaice dodano: 13 marca 2013

Jeżeli mi go zabrałaś, to poproszę Cię o jedno.. daj mu szczęście szmato!

Codziennie rano przemierzam zaśnieżone ulice z determinacją w oczach. Może cię spotkam  może przypadkowo tobie też skończyła się herbata malinowa  a ty tak kochasz herbatę malinową.

jachcenajamaice dodano: 13 marca 2013

Codziennie rano przemierzam zaśnieżone ulice z determinacją w oczach. Może cię spotkam, może przypadkowo tobie też skończyła się herbata malinowa, a ty tak kochasz herbatę malinową.

Proszę o jeszcze więcej minut  godzin chwil spędzonych z Tobą  nic więcej  tylko to. ♥

jachcenajamaice dodano: 13 marca 2013

Proszę o jeszcze więcej minut, godzin chwil spędzonych z Tobą, nic więcej, tylko to. ♥

 Chcesz wpaść?   zapytała tylko i uśmiechnęła się. Wszedł za nią po schodach. Nie odważył się jej dotknąć  z obawy  że rozwieje się pod jego palcami jak zjawa. Zaczęła nalewać kawę  ale wziął ją w objęcia i pocałował z taką samą namiętnością  jaka wybuchła między nimi podczas ostatniego spotkania  gdy wszystko wymknęło się spod kontroli. To samo stało się teraz. Płomień  który tlił się niewidoczny  choć przez tak długi czas trzymał ich oboje przy życiu. Wybuchł z całą siła i połączył ich miłością  która przetrwałą wszystkie próby i tragedie  jakich nie szczędziło im życie.

retrospekcyjna dodano: 12 marca 2013

-Chcesz wpaść? - zapytała tylko i uśmiechnęła się. Wszedł za nią po schodach. Nie odważył się jej dotknąć, z obawy, że rozwieje się pod jego palcami jak zjawa. Zaczęła nalewać kawę, ale wziął ją w objęcia i pocałował z taką samą namiętnością, jaka wybuchła między nimi podczas ostatniego spotkania, gdy wszystko wymknęło się spod kontroli. To samo stało się teraz. Płomień, który tlił się niewidoczny, choć przez tak długi czas trzymał ich oboje przy życiu. Wybuchł z całą siła i połączył ich miłością, która przetrwałą wszystkie próby i tragedie, jakich nie szczędziło im życie./

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć