 |
Gdy się z Nią spotkasz, specjalnie przejdę obok Was, powiem jej cześć, szepnę ci do ucha '' Patrz co tracisz'' i pocałuję pierwszego lepszego chłopaka na Twoich oczach. Mam nadzieję że przemyślisz wszystko jeszcze raz.♥
|
|
 |
gdy pytasz "czemu?" to odpowiadam "bo szczęście nie może trwać wiecznie"
|
|
 |
żeby to dziewczyna się musiała starać o chłopaka kurwa... no komedia jakaś.
|
|
 |
od dziś wstaje z łóżka, ubieram się, maluję rzęsy tuszem, jem na śniadanie płatki słuchając radia, a później jestem szczęśliwa. bez żadnego ale.
|
|
 |
Przepraszam, już nie potrafię doceniać tego co daje mi szczęście. Czyżbym przestawał być człowiekiem?
|
|
 |
Oczywiście, że marzę. Żeby coś się zdarzyło, najpierw trzeba to sobie wymarzyć. Duża część mojego życia jest utkana z marzeń, które na początku wydawały mi się zupełnie nierealne. Będę marzyła na minutę przed śmiercią, wierząc, że nawet i to ostatnie marzenie także mi się spełni.
|
|
 |
pytasz mnie kim jestem? jestem tylko kolejną osobą, którą zapomnisz tak szybko jak poznałeś.
|
|
 |
dziękuję że olewasz. cholernie mi miło.
|
|
 |
No przecież nie napiszę Ci: "hej, smutno mi bez Ciebie strasznie".
|
|
 |
Wystąpił błąd. Najwyraźniej chłopak, o którym próbujesz zapomnieć, usilnie stara się o sobie przypomnieć. Prosimy spróbować ponownie.
|
|
 |
Wzięłam się w garść, umalowałam, założyłam obcisłą sukienkę i nowe szpilki. Loki rozpuściłam tak aby powiewał je wiatr. Wyszłam z przyjaciółką na miasto, wiedząc, że w centrum będziesz z kumplami ty. Przeszłyśmy obojętnie obok was. Spojrzałeś na mnie jakbyś poczuł, że straciłeś najfajniejszą dupę w mieście. A ja byłam dumna, że miałam tyle siły aby spotkać cię i nie rzucić się na ciebie z pięściami. W końcu przez ciebie straciłam rok życia !
|
|
 |
powiedziałeś wczoraj po pijaku : "tak, zależy mi na tobie wciąż cholernie." zabrzmiało to jakbyś mówił, że mnie kochasz, a dzisiaj wszystko cofasz. tylko kurwa nie tłumaczy cię nic.. kompletnie nic.
|
|
|
|