głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika imfuckcat

Nigdy nie walcz o przyjaźń. O prawdziwą nie trzeba  o fałszywą nie warto.

foryou17 dodano: 16 października 2012

Nigdy nie walcz o przyjaźń. O prawdziwą nie trzeba, o fałszywą nie warto.

Wiele razy myślałam  że mam przyjaciela. Teraz wiem  że przyjaźni  kurwa  nie ma.

foryou17 dodano: 16 października 2012

Wiele razy myślałam, że mam przyjaciela. Teraz wiem, że przyjaźni, kurwa, nie ma.

I nagle poczuła  że jest dla niej ważniejszy niż kilka dni temu...

foryou17 dodano: 16 października 2012

I nagle poczuła, że jest dla niej ważniejszy niż kilka dni temu...

Pragnę Cię. Pragnę Cię bardziej niż następnego oddechu.

foryou17 dodano: 16 października 2012

Pragnę Cię. Pragnę Cię bardziej niż następnego oddechu.

Wiesz  że lubię patrzeć na Ciebie i wyobrażać sobie jak smakujesz?

foryou17 dodano: 16 października 2012

Wiesz, że lubię patrzeć na Ciebie i wyobrażać sobie jak smakujesz?

A potem powiedziałam mamie  że nie chce już innych kolegów  że lubię się bawić tylko z Tobą  że Ty w piaskownicy mi wystarczysz!

foryou17 dodano: 16 października 2012

A potem powiedziałam mamie, że nie chce już innych kolegów, że lubię się bawić tylko z Tobą, że Ty w piaskownicy mi wystarczysz! ^^

walczę. z myślą  aby napisać. spytać co u Ciebie. czy jesień Ci sprzyja. czy wciąż pamiętasz. wychodzę. z myślą  że nie chcesz czytać  odpowiadać  pamiętać.  przeczytane na jakimś fbl.

improwizacyjna dodano: 16 października 2012

walczę. z myślą, aby napisać. spytać co u Ciebie. czy jesień Ci sprzyja. czy wciąż pamiętasz. wychodzę. z myślą, że nie chcesz czytać, odpowiadać, pamiętać. /przeczytane na jakimś fbl.

Chcę się zrzygać  nie pamiętać  chcę wyjść chcę przeżyć. Zdecydowanie. Spaliłam tosty  wylałam herbatę  rozjebałam suszarkę i zalałam się trzykrotnie łzami  zmywając trzykrotnie chujowy makijaż. Czuję jakby coś w środku pękało i to sprawiało  że muszę płakać. Płakać by złagodzić ból. Mam dosyć kurewskiej nie wiedzy  chcę wiedzieć co mi jest. co wywraca moją psychikę do góry nogami  again.  improwizacyjna

improwizacyjna dodano: 16 października 2012

Chcę się zrzygać, nie pamiętać, chcę wyjść chcę przeżyć. Zdecydowanie. Spaliłam tosty, wylałam herbatę, rozjebałam suszarkę i zalałam się trzykrotnie łzami, zmywając trzykrotnie chujowy makijaż. Czuję jakby coś w środku pękało i to sprawiało, że muszę płakać. Płakać by złagodzić ból. Mam dosyć kurewskiej nie wiedzy, chcę wiedzieć co mi jest. co wywraca moją psychikę do góry nogami, again. /improwizacyjna

nigdy nie kręcili mnie grzeczni i bogaci chłopcy siedziący na naszym osiedlu. zawsze kręcili mnie ci z kapturami na głowie rozpierdalającymi wszystko i wszystkich. a szczególnie on.  zafascynował mnie arogancją w oczach.

wielkanicosc dodano: 15 października 2012

nigdy nie kręcili mnie grzeczni i bogaci chłopcy siedziący na naszym osiedlu. zawsze kręcili mnie ci z kapturami na głowie rozpierdalającymi wszystko i wszystkich. a szczególnie on. zafascynował mnie arogancją w oczach.

Wygrała  po raz pierwszy wygrała! Szkoda tylko  że to konkurs na idiotkę roku...

foryou17 dodano: 14 października 2012

Wygrała, po raz pierwszy wygrała! Szkoda tylko, że to konkurs na idiotkę roku...

Okazuje się  że nikt nas nie okłamał. Tylko my za dużo sobie wyobrażaliśmy.

foryou17 dodano: 14 października 2012

Okazuje się, że nikt nas nie okłamał. Tylko my za dużo sobie wyobrażaliśmy.

Tak często używasz słów 'to moje życie'  a pozwalasz  by było ono zależne od jednej osoby  zwykle nieodpowiedniej.

foryou17 dodano: 14 października 2012

Tak często używasz słów 'to moje życie', a pozwalasz, by było ono zależne od jednej osoby, zwykle nieodpowiedniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć