głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika iloveyou.forever

dzisiaj wieczorem :  teksty maniia dodał komentarz: dzisiaj wieczorem :) do wpisu 22 sierpnia 2013
Daj mi jedną spokojną noc. Chociaż tyle i aż tyle. esperer

esperer dodano: 22 sierpnia 2013

Daj mi jedną spokojną noc. Chociaż tyle i aż tyle./esperer

To nie tak  że o Tobie nie myślę  bo przecież jesteś obecny w każdej minucie mojego życia. To nie tak  że zapomniałam  bo umiem opisać Cię z najdrobniejszymi szczegółami. Po prostu łatwiej udawać obojętną niż znosić te współczujące spojrzenia ludzi  wysłuchiwać po raz setny  że wszystko się ułoży w momencie  kiedy tak naprawdę nic już do siebie nie pasuję. esperer

esperer dodano: 22 sierpnia 2013

To nie tak, że o Tobie nie myślę, bo przecież jesteś obecny w każdej minucie mojego życia. To nie tak, że zapomniałam, bo umiem opisać Cię z najdrobniejszymi szczegółami. Po prostu łatwiej udawać obojętną niż znosić te współczujące spojrzenia ludzi, wysłuchiwać po raz setny, że wszystko się ułoży w momencie, kiedy tak naprawdę nic już do siebie nie pasuję./esperer

Stracić wszystko co kochasz w jednej sekundzie. Cierpieć znacznie dłużej. esperer

esperer dodano: 22 sierpnia 2013

Stracić wszystko co kochasz w jednej sekundzie. Cierpieć znacznie dłużej./esperer

Teoretycznie mam wyjebane  praktycznie dobrze udaję..

ciamciaramciaa dodano: 22 sierpnia 2013

Teoretycznie mam wyjebane, praktycznie dobrze udaję..

Od pierwszych sekund  z każdym kolejnym słowem chcę Cię więcej  chcę Cię słuchać  poznawać. Uśmiecham się w odpowiedzi na Twoje gesty i tak cholernie kręci mnie Twoja bezpośredniość  szczerość  które przemawiają w zdaniach o Twoich planach na przyszłość  gdzie stanowię priorytet. Jeszcze trochę mocniejszy nacisk na pedał gazu i zwariuję   bezapelacyjnie oszaleję na Twoim punkcie.

definicjamiloscii dodano: 22 sierpnia 2013

Od pierwszych sekund, z każdym kolejnym słowem chcę Cię więcej, chcę Cię słuchać, poznawać. Uśmiecham się w odpowiedzi na Twoje gesty i tak cholernie kręci mnie Twoja bezpośredniość, szczerość, które przemawiają w zdaniach o Twoich planach na przyszłość, gdzie stanowię priorytet. Jeszcze trochę mocniejszy nacisk na pedał gazu i zwariuję - bezapelacyjnie oszaleję na Twoim punkcie.

Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego  że pożegnałam Cię już oficjalnie   dla świata oraz Twojej podświadomości  nie żegnam Cię tu  w sercu  podświadomie łaknąc choć jednego grama Twojej obecności.

definicjamiloscii dodano: 20 sierpnia 2013

Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego, że pożegnałam Cię już oficjalnie - dla świata oraz Twojej podświadomości, nie żegnam Cię tu, w sercu, podświadomie łaknąc choć jednego grama Twojej obecności.

Utrzymujemy się na tej cienkiej granicy przyzwoitości doskonale świadomi tego  że kolejny krok może wszystko rozsypać  może wywołać tu burzę  może doprowadzić do zdarzeń  zmian w relacjach  których oboje nie chcemy  oboje się boimy. I wiemy  że to wszystko   każdy oddech  ruch i myśli idą w niewłaściwym kierunku  jeśli to ma się skończyć spokojnie  lecz brniemy w to  bo zachcianki naszych serc oraz ciał mają swój kierunek. I prawdopodobnie popełniamy jeden z większych błędów naszego życia  lecz jest tak cudownie  tak idealnie  że jeśli to ma wyglądać za każdym razem w ten sposób to chcę więcej  dużo więcej i Ciebie  Ciebie ciągle. Chodź tu już. Przysuń się bliżej i na tę chwilę zapomnijmy o moralności  być może potem będzie łatwiej się pożegnać.

definicjamiloscii dodano: 20 sierpnia 2013

Utrzymujemy się na tej cienkiej granicy przyzwoitości doskonale świadomi tego, że kolejny krok może wszystko rozsypać, może wywołać tu burzę, może doprowadzić do zdarzeń, zmian w relacjach, których oboje nie chcemy, oboje się boimy. I wiemy, że to wszystko - każdy oddech, ruch i myśli idą w niewłaściwym kierunku, jeśli to ma się skończyć spokojnie, lecz brniemy w to, bo zachcianki naszych serc oraz ciał mają swój kierunek. I prawdopodobnie popełniamy jeden z większych błędów naszego życia, lecz jest tak cudownie, tak idealnie, że jeśli to ma wyglądać za każdym razem w ten sposób to chcę więcej, dużo więcej i Ciebie, Ciebie ciągle. Chodź tu już. Przysuń się bliżej i na tę chwilę zapomnijmy o moralności, być może potem będzie łatwiej się pożegnać.

Biorę wdech  zwykły wdech czyni mnie szczęśliwym.

eeiiuzalezniasz dodano: 19 sierpnia 2013

Biorę wdech, zwykły wdech czyni mnie szczęśliwym.

Możesz być przechujem i tak przelejesz niejedną łzę.

eeiiuzalezniasz dodano: 19 sierpnia 2013

Możesz być przechujem i tak przelejesz niejedną łzę.

Czemu kiedy temat trudny  z rezygnacją krzyczysz chuj z tym?

eeiiuzalezniasz dodano: 19 sierpnia 2013

Czemu kiedy temat trudny, z rezygnacją krzyczysz chuj z tym?

Niepewność   odkąd pamiętam to z oczu mi spędza sen   wszyscy pierdolą o stabilizacji   a ja jestem w szoku bo nie znam jej.  może nie dojrzeje nigdy...  a może kurwa za chwilę   niczego nie jestem pewny ziom   moje życie to spacer po linie.

eeiiuzalezniasz dodano: 19 sierpnia 2013

Niepewność - odkąd pamiętam to z oczu mi spędza sen, wszyscy pierdolą o stabilizacji, a ja jestem w szoku bo nie znam jej. może nie dojrzeje nigdy... a może kurwa za chwilę, niczego nie jestem pewny ziom - moje życie to spacer po linie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć