głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika i_like_that

Tramwaj  światła  ja w godzinie szczytu i znów się zastanawiam jak jej teraz idzie w życiu. Ale nie chcę już wracać chyba i mam nadzieję  że nie oszukuję sam siebie. Znam siebie.

paoulina995 dodano: 6 listopada 2013

Tramwaj, światła, ja w godzinie szczytu i znów się zastanawiam jak jej teraz idzie w życiu. Ale nie chcę już wracać chyba i mam nadzieję, że nie oszukuję sam siebie. Znam siebie.

Za każdym razem kiedy później spałem u siebie w domu budziłem się w środku nocy i tęskniłem za Tobą  .

paoulina995 dodano: 6 listopada 2013

Za każdym razem,kiedy później spałem u siebie w domu,budziłem się w środku nocy i tęskniłem za Tobą .

Lepiej dziś nie podchodź do mnie  nie jestem w nastroju. Wykrzyczę Ci prosto w mordę „zostaw mnie w spokoju” !

paoulina995 dodano: 6 listopada 2013

Lepiej dziś nie podchodź do mnie, nie jestem w nastroju. Wykrzyczę Ci prosto w mordę „zostaw mnie w spokoju” !

Była dla niego tylko epizodem. Znaczyła tyle  co dym z papierosa.

paoulina995 dodano: 6 listopada 2013

Była dla niego tylko epizodem. Znaczyła tyle, co dym z papierosa.

Myślę sobie  że kiedy człowiek się zakocha  czasami musi zapomnieć o dumie  a innym razem musi walczyć  żeby ją zachować. To pewna równowaga.

paoulina995 dodano: 6 listopada 2013

Myślę sobie, że kiedy człowiek się zakocha, czasami musi zapomnieć o dumie, a innym razem musi walczyć, żeby ją zachować. To pewna równowaga.

Nie wie jak bardzo w środku cierpię  jak sobie nie radzę  jak szukam wsparcia w całkiem obcych mi osobach  ile nocy przepłakałam ile przeszłam. Nie wie jak bardzo w środku jestem rozdarta  ile moje życie ma w sobie niepowodzeń  jak szukam sensu  którego w ogóle nie ma.

paoulina995 dodano: 6 listopada 2013

Nie wie jak bardzo w środku cierpię, jak sobie nie radzę, jak szukam wsparcia w całkiem obcych mi osobach, ile nocy przepłakałam ile przeszłam. Nie wie jak bardzo w środku jestem rozdarta, ile moje życie ma w sobie niepowodzeń, jak szukam sensu, którego w ogóle nie ma.

I chyba nie istniało nic wspanialszego  od tego jak kiedyś na mnie patrzył.

paoulina995 dodano: 6 listopada 2013

I chyba nie istniało nic wspanialszego, od tego jak kiedyś na mnie patrzył.

czasem mi się przyśnisz  i ciężko z łóżka potem wstać

paoulina995 dodano: 6 listopada 2013

czasem mi się przyśnisz i ciężko z łóżka potem wstać

Dzisiaj mogę powiedzieć  że sytuację mam klarowną. Wiem kto jest ze mną  a który stoi obok.

paoulina995 dodano: 6 listopada 2013

Dzisiaj mogę powiedzieć, że sytuację mam klarowną. Wiem kto jest ze mną, a który stoi obok.

Wiem  że to co było nie ma już żadnego znaczenia i nigdy nie powróci  ale pozwól mi się łudzić.

paoulina995 dodano: 6 listopada 2013

Wiem, że to co było nie ma już żadnego znaczenia i nigdy nie powróci, ale pozwól mi się łudzić.

boże boże boże nie ma Cię tutaj i ja  ja chyba już żałuję że sama kazałam Ci odejść. I te twoje oczy   te twoje piękne ogromne pełne miłości oczy były smutne   smutne jak nigdy wcześniej i trzymałeś mnie za rękę i nie chciałeś wypuścić i Ty   taki pewny siebie   arogancki bezczelny   płaszczyłeś się przede mną jak dziecko i zniszczyłam Cię i ohh ja nie wiem co ja zrobiłam chyba nie byłam świadoma bo gdyby nie to że jestem chora   uzależniona gdybym   gdybym była inna   była kimś innym. Ja pierdole dlaczego pozwolileś mi odejsc ? Dlaczego ten jeden pierdolony raz musiałeś mnie posłuchać   to nie może się tak skończyć no ja pierdolę prosze   przecież to już się skończyło   przecież ja to zakończyłam .Przecież mnie znienawidzisz   brakuje mi ciebie   kurwa mać brakuje   nacpanaaa

nacpanaaa dodano: 6 listopada 2013

boże boże boże nie ma Cię tutaj i ja, ja chyba już żałuję że sama kazałam Ci odejść. I te twoje oczy , te twoje piękne ogromne pełne miłości oczy były smutne , smutne jak nigdy wcześniej i trzymałeś mnie za rękę i nie chciałeś wypuścić i Ty , taki pewny siebie , arogancki,bezczelny , płaszczyłeś się przede mną jak dziecko i zniszczyłam Cię i ohh ja nie wiem co ja zrobiłam chyba nie byłam świadoma bo gdyby nie to że jestem chora , uzależniona gdybym , gdybym była inna , była kimś innym. Ja pierdole dlaczego pozwolileś mi odejsc ? Dlaczego ten jeden pierdolony raz musiałeś mnie posłuchać , to nie może się tak skończyć no ja pierdolę prosze , przecież to już się skończyło , przecież ja to zakończyłam .Przecież mnie znienawidzisz , brakuje mi ciebie , kurwa mać brakuje /nacpanaaa

 Chce tu z tobą godnie żyć  nic dookoła – tylko ja i ty

crazydream dodano: 3 listopada 2013

"Chce tu z tobą godnie żyć, nic dookoła – tylko ja i ty"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć