głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hmm

i nie obiecuję  że Cię nie opuszczę. bo to zrobię. ostatniego dnia mojego życia. a dokładnie  chwilę po jego końcu.

abstracion dodano: 23 kwietnia 2012

i nie obiecuję, że Cię nie opuszczę. bo to zrobię. ostatniego dnia mojego życia. a dokładnie, chwilę po jego końcu.

Opowiem Ci trochę o sobie . Jestem egoistką   czasami nawet wielką. Lubie mieć zawsze ostatnie zdanie   i jeśli coś chcę to po prostu muszę to zdobyć. Mam trudny charakter   albo mnie pokochasz albo znienawidzisz prędzej to drugie. Możesz po mnie jeździć i tak mnie to wali ale nie dam ci bezkarnie obrażać moich przyjaciół i rodziny. Nie jestem zbyt dobra w okazywaniu uczuć   trudno się do mnie zbliżyć. I może to prawda co mówią o mnie nauczyciele że jestem zbyt pewna siebie   zbyt arogancka i bezczelna do granic możliwości. Ludzie mówią tez że jestem silna ale wiesz to nieprawda często jestem słaba   zbyt słaba.Często płaczę mając dosyć tego wszystkiego. I może to głupie ale nigdy też nie udało mi się narysować w zeszycie do matematyki prostego prostokąta i zawsze uleję kawę niosąc kubek do siebie na górę. Mam naprawdę jeszcze masę wad i chorych przyzwyczajeń ale mimo tego wszystkiego mam też przy sobie ludzi których kocham i za to im dziękuję .   nacpanaaa

namalowanaksiezniczka dodano: 23 kwietnia 2012

Opowiem Ci trochę o sobie . Jestem egoistką , czasami nawet wielką. Lubie mieć zawsze ostatnie zdanie , i jeśli coś chcę to po prostu muszę to zdobyć. Mam trudny charakter , albo mnie pokochasz albo znienawidzisz prędzej to drugie. Możesz po mnie jeździć i tak mnie to wali ale nie dam ci bezkarnie obrażać moich przyjaciół i rodziny. Nie jestem zbyt dobra w okazywaniu uczuć , trudno się do mnie zbliżyć. I może to prawda co mówią o mnie nauczyciele że jestem zbyt pewna siebie , zbyt arogancka i bezczelna do granic możliwości. Ludzie mówią tez że jestem silna ale wiesz to nieprawda często jestem słaba , zbyt słaba.Często płaczę mając dosyć tego wszystkiego. I może to głupie ale nigdy też nie udało mi się narysować w zeszycie do matematyki prostego prostokąta i zawsze uleję kawę niosąc kubek do siebie na górę. Mam naprawdę jeszcze masę wad i chorych przyzwyczajeń ale mimo tego wszystkiego mam też przy sobie ludzi których kocham i za to im dziękuję . / nacpanaaa

nic nie zabija równie doszczętnie niż uczucie tęsknoty  które jest tylko bliskością w oddaleniu.

abstracion dodano: 22 kwietnia 2012

nic nie zabija równie doszczętnie niż uczucie tęsknoty, które jest tylko bliskością w oddaleniu.

  cześć  kocham Cię.   powiedziała zdejmując z jego głowy fullcapa.   zostawiam Ci kawałek serca  a to biorę w depozycie bo wiem  że na nic innego względem mnie Cię nie stać.

abstracion dodano: 22 kwietnia 2012

- cześć, kocham Cię. - powiedziała zdejmując z jego głowy fullcapa. - zostawiam Ci kawałek serca, a to biorę w depozycie bo wiem, że na nic innego względem mnie Cię nie stać.

cieszę się  że byłeś. nie istotne  że Cię nie ma. istotne  że mam przeszłość w którą mogę się przenosić zaraz po zaśnięciu  tuż przed przebudzeniem i w trakcie snu  kiedy panicznie jeżdżę ręką po łóżku prymitywnie Cię szukając zamiast koca  kiedy jest mi zimno.

abstracion dodano: 22 kwietnia 2012

cieszę się, że byłeś. nie istotne, że Cię nie ma. istotne, że mam przeszłość w którą mogę się przenosić zaraz po zaśnięciu, tuż przed przebudzeniem i w trakcie snu, kiedy panicznie jeżdżę ręką po łóżku prymitywnie Cię szukając zamiast koca, kiedy jest mi zimno.

  jak urozmaicić sobie życie seksualne?   zmień rękę.

chilloutowa dodano: 21 kwietnia 2012

- jak urozmaicić sobie życie seksualne? - zmień rękę.

i mimo tego  że jesteś totalnym skurwysynem  dla którego zwykła trawa w samarce jest ważniejsza ode mnie  to kocham Cię  kocham Cię całą pikawą  Baranie.

waniilia dodano: 21 kwietnia 2012

i mimo tego, że jesteś totalnym skurwysynem, dla którego zwykła trawa w samarce jest ważniejsza ode mnie, to kocham Cię, kocham Cię całą pikawą, Baranie.

nie jestem szczupła  nie mam zajebistych ocen  na pierwszy rzut oka wydaję się dosyć zwyczajna. moje wnętrze jest inne. bardzo trudne do ogarnięcia  ale gdy rozwikłasz to co się w nim kryje  jest piękne. totalnie inne niż u ludzi  których dotychczas poznałeś. warto zaryzykować  by poznać mnie naprawdę   taką spokojną  ułożoną  cichą. warto zdobywać moje serce  kawałek  po kawałku. bo potrafię kochać jak nikt inny.

waniilia dodano: 21 kwietnia 2012

nie jestem szczupła, nie mam zajebistych ocen, na pierwszy rzut oka wydaję się dosyć zwyczajna. moje wnętrze jest inne. bardzo trudne do ogarnięcia, ale gdy rozwikłasz to co się w nim kryje, jest piękne. totalnie inne niż u ludzi, których dotychczas poznałeś. warto zaryzykować, by poznać mnie naprawdę - taką spokojną, ułożoną, cichą. warto zdobywać moje serce, kawałek, po kawałku. bo potrafię kochać jak nikt inny.

Nienawidzę tego pokoju   a zarazem kocham  to w Nim wylałam tyle łez przez Niego ze szczęścia oraz bólu. to w nim przegadałam wiele godzin przez telefon z przyjaciółmi  to w nim siedziałam i słuchałam jak Głuptas skleja mi ładne słowa  tak    ten pokój jest pamiętnikiem   który wszystko wie o mnie jak przyjaciel   i gdy do niego kiedyś wrócę wrócą też do mnie te chwile. namalowanaksiezniczka

namalowanaksiezniczka dodano: 19 kwietnia 2012

Nienawidzę tego pokoju , a zarazem kocham, to w Nim wylałam tyle łez przez Niego ze szczęścia oraz bólu. to w nim przegadałam wiele godzin przez telefon z przyjaciółmi ,to w nim siedziałam i słuchałam jak Głuptas skleja mi ładne słowa ,tak , ten pokój jest pamiętnikiem , który wszystko wie o mnie jak przyjaciel , i gdy do niego kiedyś wrócę wrócą też do mnie te chwile./namalowanaksiezniczka

http:  www.formspring.me Naamalowana pytać! :D

namalowanaksiezniczka dodano: 16 kwietnia 2012

serce przepełnione Nim   oczy zmęczone od patrzenia na Niego   a moje ciało spragnione Jego dotyku.  namalowanaksiezniczka

namalowanaksiezniczka dodano: 16 kwietnia 2012

serce przepełnione Nim , oczy zmęczone od patrzenia na Niego , a moje ciało spragnione Jego dotyku./ namalowanaksiezniczka

bitch please  on jest mój więc WYPIERDALAJ !

chilloutowa dodano: 16 kwietnia 2012

bitch please, on jest mój więc WYPIERDALAJ !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć