 |
|
Po prostu chodź, usiądź i udawaj, że nigdy nie odszedłeś.
|
|
 |
|
przeszłość to przeszłość , było - mineło , czas najwyższy zapomnieć.
|
|
 |
|
a dziś? uśmiecham się tylko emotikonami.
|
|
 |
|
zaciskasz pięści, podnosisz głowę i ze łzami w oczach szepczesz, że wszystko się ułoży.
|
|
 |
|
Dlaczego zawsze musi być tak, że za kimś tęsknisz?
|
|
 |
|
Nie doszukuj się we mnie ideału. Jestem tylko uczącą się życia dziewczynką, która nie może zasnąć bez swego pluszowego misia.
|
|
 |
|
'Gdy zostajemy porzuceni, najgorsza w tym wszystkim jest myśl, że wszystko to, co kochaliśmy w ukochanej osobie zostało nam odebrane i wcześniej czy później trafi w inne ręce. Że ukochany szept, dotyk, spojrzenie, które jak dotąd było zarezerwowane jedynie dla nas, zostanie podarowane komuś innemu. Że to bez kogoś innego ukochana przez nas osoba nie będzie umiała żyć. Że pieszczotliwe nazwy, jakimi nas obdarzała, już wkrótce będzie szeptać nie do nas. A my zostaniemy brutalnie zepchani na bok. Bo przecież jesteśmy tylko zamkniętym rozdziałem.
|
|
 |
|
Dlaczego mężczyźni lubią inteligentne kobiety ? Przeciwności się przyciągają.
|
|
 |
|
Swoje serce wyprostuje prostownicą . Może wtedy przestanie się skręcać na widok miłości ?
|
|
 |
|
A moim zdaniem najgorsze jest to , że w necie gadamy ze sobą opowiadamy sobie całe życie . A tak naprawdę gdy się spotykamy na ulicy , w szkole , gdziekolwiek nie potrafimy powiedzieć zwykłego ' cześć ' .
|
|
 |
|
Muzyka uspokaja umysł,ułatwia wzlot myśli,a gdy trzeba,pobudza do walki.!
|
|
 |
|
-Tak! Nie widzisz jak on na Ciebie patrzy,kiedy przechodzisz? Jak szuka cię wzrokiem, gdy nie ma Cię przy nim przez 5 minut? Jak się stresuje podczas rozmowy z Tobą? To jest miłość! Kocha Cię!
|
|
|
|