 |
|
Gdybyście musiały przeżywać ten sam dzień bez końca, to który byście wybrały?
|
|
 |
|
Jeżeli piosenka posiada duszę to nie zapomnisz jej za tydzień.Zawsze będziesz mogła w nią uciec.
|
|
 |
|
tak bardzo bym chciała żebyś miał potrzebę odzywania się do mnie.
|
|
 |
|
Wiesz dlaczego w miłości nie zważam na wiek? Bo uczucia zależą od człowieka, a nie od daty jego urodzenia czy terminu ważności.
|
|
 |
|
Uwielbiam budzić się przygnieciona Twoim ciałem i objęta silnymi ramionami, tak jakbym była najcenniejszą rzeczą jaką kiedykolwiek trzymałeś.
|
|
 |
|
Bo bardzo chcę, abyś wiedział, że myślę o Tobie. Praktycznie nieustannie.
|
|
 |
|
Wszystko u Ciebie w porządku? Mam nadzieję, że jest lepiej, że tam jest Ci lepiej. Nie wiem czego Ci życzyć to takie trudne, kiedy nie mogę powiedzieć Ci tego w oczy. Tak bardzo tu pusto bez Ciebie, ciągle widzę puste miejsce, kiedy wstaję do szkoły, wracam i kładę się spać, to takie dziwne uczucie wiedzieć, że jesteś, ale nie ze mną. Chociaż to twój dzień, to ja mam życzenie, porozmawiać z tobą, tak po prostu o głupotach, rzeczach ważnych i tych najważniejszych, ale nie przejmuj się, muszę dać radę, prawda? Ty zawsze dawałaś, choć wiem, że było Ci ciężko. Życzę Ci aby twój uśmiech nigdy nie schodził z twej twarzy, by był taki, kiedy mówiłam Ci o swoich problemach, które tak naprawdę okazywały się proste do rozwiązania.Jedno muszę stwierdzić, bardzo za tobą tęsknię , mamo.
|
|
 |
|
Tęsknota przerasta, zaczynasz dławić się łzami, stajesz się bezdechem.
|
|
 |
|
I wciąż powtarzaj, że jeszcze kiedyś się spotkamy,że odnajdziemy się w tym tłumie w tej codzienności, pełnej szumu, zła i nienawiści, obiecaj mi to.
|
|
 |
|
Oprzyj głowę o moją klatkę piersiową, w której bije takie małe urządzenie zdalnie sterowane przez los. Czasem bije od niego ogromne ciepło, a niekiedy wieje chłodem. Chłodu nie wyczujesz, bo przy Tobie się oswaja, oddaje emocje i gorące promienie przenikające Twoją klatkę piersiową, by móc połączyć się na wieczność z Twoim małym urządzeniem. Czujesz, jak bije, kiedy go dotykasz? Serce jest naszym wyznacznikiem przyszłości. Póki ono w nas bije, będziemy tu. Dla siebie. Na wieczność./mr.lonely
|
|
 |
|
Kiedy patrzę w niebo, widzę Twój uśmiech, jest mi lepiej. / Endoftime.
|
|
|
|