 |
|
Tam gdzie rozum stawia Kröpke, Nadzieja zazwyczaj dostawia Dwie kolejne.
|
|
 |
|
Mezczyzna Musi zrobic Pierwszego Krok. Ja moge zrobic Tysiąc kolejnych, ale On Musi pokazać, ZE WARTO
|
|
 |
|
Po prostu boje sie, Ze bede sama , ZE NIE bede miała z kim porozmawiać o Tym, co mi sie wydaje. Nie, ale WSZYSTKO sprowadza sie do Leku , ZE oszaleję Albo ZE niedługo umrę.
- K. Nosowska
|
|
 |
|
Ale nawet w JEJ śmiechu czegoś brakowało. Nigdy nie nie wydawała sie prawdziwie Szczęśliwa; zdawało SIE, ZE zyje, nieustannie Czekając na cos innego.
- Cecelia Ahern
|
|
 |
|
CZASAMI TRZEBA SIE UPIC. NIE ZWYCZAJNIE, LECZ NIEMAL NA SMIERC. ABY WSZYSTKO, BY NA CHWILE MOC ODPOCZĄĆ OD MYŚLI, KTÓRE POWOLNIE NAS ZABIJAJĄ I PRZEZ CHWILE UDAWAĆ, ZE NIE ISTNIEJE ŚWIAT.
- Witam, wejdz prosze.
|
|
 |
|
Masz coś, czego potrzebujesz
- OneRepublic
|
|
 |
|
Żal przychodzi tylko wtedy, gdy jesteśmy rozczarowani sobą i swoimi wyborami
|
|
 |
|
Emocjonalni ludzie cierpią przez byle kogo i byle co.
|
|
 |
|
Mieć z kim chodzić na wesela. Z kim spędzać wieczory,weekendy, święta, wakacje. Z kim spać i kochać się nocami. Z kim rozmawiać o wszystkim i o niczym. Kupować mu koszule w kratke i szare bluzy. Ubóstwiać jego zapach. Być dumnym z niego za to jakim jest wspaniałym człowiekiem. Przedstawić go rodzinie jako najważniejszego. Oglądać z nim filmy, wygłupiać się jak małe dzieci. Być bezgranicznie i obrzydliwie szczęśliwym.
|
|
 |
|
[...] Spotkali się po to, żeby się kochać przez całe życie. Żeby jednak tak się stało, ktoś z kimś musiał się rozstać, ktoś kogoś musiał zdradzić, zakochać się w kimś innym, a potem uwierzyć, że tym razem stał się prawdziwy cud. Miłość na całe życie.
|
|
 |
|
Jak to możliwe, dziwna dziewczyno, że jesteś tak wieloma kobietami dla tylu ludzi?
— Sylvia Plath
|
|
 |
|
Ludzie bez uczuć mają lepiej.
|
|
|
|