 |
Jakby miał dwa serca zamiast dwóch płuc.
|
|
 |
Myślała o tym, że spotkała – zupełnie przypadkowo – niezwykłego człowieka. Że chciałaby, aby był na zawsze. Na wieczność. Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna jak przy nikim na świecie.
|
|
 |
"Wtedy nie żartowałem, napisałem to serio.
Już od dawna uważam, że powinnaś być ze mną." - CHADA.
|
|
 |
Gorącymi palcami naznaczał swój teren na moim zmarzniętym ciele.
|
|
 |
"Jeżeli w tym momencie płaczesz lub się uśmiechasz lub się tniesz, lub zagryzasz wargę i masz błysk w oczach, lub bawisz się włosami, lub siedzisz samotnie, lub tęsknisz, lub czujesz się niepotrzebny, lub nawet oddychasz, wiedz że Cię kocham i myślę o Tobie, kochanie."
|
|
 |
"Aby słów szczędzić wsadziła mu do ust język, klub pełny oni pomiędzy stęsknieni tańczyli dirty dancing."
|
|
 |
kocham Cię najmocniej, ale ostatnio między nami chyba się troche nie układa. /rozkminajto
|
|
 |
|
"Tylko głupiec pozwolił by wrócić komuś kto tak bardzo rani uczucia ... "
|
|
 |
"Mówili 'nie oddawaj duszy tylko serce'. Dałem Ci wszystko na starcie, nie mam nic więcej". /na pół etatu ♥
|
|
 |
'..o to co kocham dbam, reszty nie potrzebuję..' ♥
|
|
 |
Po ostatniej radości, która towarzyszyła mi przez cały zeszły tydzień wiedziałam, że nadejdzie dzień, w którym będę przybita. Nie zdawałam sobie sprawy, że dostanę takiego strasznego kopa akurat od przeszłości.
|
|
 |
Mieliśmy być przyjaciółmi, zapomniałeś? Przecież sam to zaproponowałeś. Gdzie teraz jesteś, no? Przecież przyjaciel nie zostawia w potrzebie, a Ty to zrobiłeś.
|
|
|
|