głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gronosia

czuję się zmęczona psychicznie.  moja psychika wysiada.  mam dość.  dajcie mi odpocząć.

niekoffana dodano: 13 marca 2014

czuję się zmęczona psychicznie. moja psychika wysiada. mam dość. dajcie mi odpocząć.

Kto urodził się z podwyższoną wrażliwością wie  jak trudno jest przełknąć życie. I wszystko  absolutnie wszystko pożera Nas. W całości.

niekoffana dodano: 13 marca 2014

Kto urodził się z podwyższoną wrażliwością wie, jak trudno jest przełknąć życie. I wszystko, absolutnie wszystko pożera Nas. W całości.

Każdy sobie słodzi  frajerzy kłamią Ci mówiąc  że porażka w grę nie wchodzi .  Oni nie znają słowa pokora  to trzeba przyznać .  Szkoda  że w ich słownikach brak też słowa charyzma .

melaa dodano: 12 marca 2014

Każdy sobie słodzi, frajerzy kłamią Ci mówiąc, że porażka w grę nie wchodzi . Oni nie znają słowa pokora, to trzeba przyznać . Szkoda, że w ich słownikach brak też słowa charyzma .

Posłuchaj dzieciak to jedna z tych historii  jak przez ślepy los łatwo można w siebie zwątpić  trzeba od dna sie odbić  choć łatwo się pogrążyć  znajdź cel  do którego z całych sił będziesz dąrzyć

melaa dodano: 12 marca 2014

Posłuchaj dzieciak to jedna z tych historii jak przez ślepy los łatwo można w siebie zwątpić trzeba od dna sie odbić, choć łatwo się pogrążyć znajdź cel, do którego z całych sił będziesz dąrzyć

spróbuj to zrozumieć  jaki to jest niefart   że wszystko przez kontuzje się potrafi zjebać   ile czasu trzeba  by dojść do siebie  nie wpaść w przepaść  wziąć się w garść  nie pogrzebać  tak się nie da żyć  Jak się czujesz  gdy ma na ciebie zgubny wpływ  jedno wydarzenie  które zmienia widzenie w mig?  gdy brakuje sił  by powstać  obrać nowe cele...

melaa dodano: 12 marca 2014

spróbuj to zrozumieć, jaki to jest niefart, że wszystko przez kontuzje się potrafi zjebać, ile czasu trzeba, by dojść do siebie, nie wpaść w przepaść wziąć się w garść, nie pogrzebać, tak się nie da żyć Jak się czujesz, gdy ma na ciebie zgubny wpływ jedno wydarzenie, które zmienia widzenie w mig? gdy brakuje sił, by powstać, obrać nowe cele...

Z trudem powstrzymuje łzy  ręce mi drżą i nie mogę złapać oddechu. Lęk  strach  obawa  niepewność. Zaraz umrę  po prostu kurwa umrę  daj znak.

buuum dodano: 11 marca 2014

Z trudem powstrzymuje łzy, ręce mi drżą i nie mogę złapać oddechu. Lęk, strach, obawa, niepewność. Zaraz umrę, po prostu kurwa umrę, daj znak.

Gdzie tkwi wina  że ta miłość gaśnie?  Oddalasz się od niej a to dla niej jest straszne   Modli się po nocach  żebyś w końcu się zmienił  Żebyś już nie milczał    Żebyś ją docenił.

buuum dodano: 11 marca 2014

Gdzie tkwi wina, że ta miłość gaśnie? Oddalasz się od niej a to dla niej jest straszne, Modli się po nocach, żebyś w końcu się zmienił Żebyś już nie milczał, Żebyś ją docenił.

z nim nowe szanse i nadzieje na przyszłość  wybrał samotnośc  tak odnalazł spokój   w kotle chorych ambicji   pustych pokus  masz tak samo jak on? spoko  może kiedyś go spotkasz  WWA nocą  może wcale nie bedzie to przypadek może spojrzał Ci w oczy  a może znasz go nawet

melaa dodano: 11 marca 2014

z nim nowe szanse i nadzieje na przyszłość, wybrał samotnośc, tak odnalazł spokój, w kotle chorych ambicji , pustych pokus, masz tak samo jak on? spoko, może kiedyś go spotkasz, WWA nocą, może wcale nie bedzie to przypadek może spojrzał Ci w oczy, a może znasz go nawet

Im bardziej wierny sobie tym dalej od ludzi

melaa dodano: 11 marca 2014

Im bardziej wierny sobie tym dalej od ludzi

przebył tu długą drogę  per aspera ad astra  świat go zawiódł  nie pozwalał być sobą  często nieobecny nawet gdy stał obok  może błogosławił dobra jakie mu los dał  może tęsknił za czymś czego nigdy nie poznał  masz tak samo jak on? spoko  może kiedyś go spotkasz   WWA  nocą

melaa dodano: 11 marca 2014

przebył tu długą drogę, per aspera ad astra, świat go zawiódł, nie pozwalał być sobą, często nieobecny nawet gdy stał obok, może błogosławił dobra jakie mu los dał, może tęsknił za czymś czego nigdy nie poznał, masz tak samo jak on? spoko, może kiedyś go spotkasz - WWA, nocą

Nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego  że coś w życiu spieprzył.

niekoffana dodano: 11 marca 2014

Nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego, że coś w życiu spieprzył.

Nie wstydź się upadków   zahartują Cię.

niekoffana dodano: 11 marca 2014

Nie wstydź się upadków- zahartują Cię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć