 |
miałeś tyle czasu żeby do mnie wrócić. nie szukałam tego ' lepszego ' dając Ci tym samym szanse . wszystkich innych trzymałam na dystansie . widocznie nie dostrzegłeś tego w tamtej chwili. teraz to panu już podziękujemy .. neeext !
|
|
 |
-Minęło pół roku, a Ty dalej zapluwasz się herbatą gdy go widzisz. - Czas jest przeciwko mnie. - Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. - Problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruch zegarka w przód tego nie zmyje
|
|
 |
Gorzką herbatę
i tego Pana w
podkoszulce w
paski, proszę ;D
|
|
 |
Głupim nazywa się człowiek, który mając kochającą go osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem..
|
|
 |
Uśmiechała się. Bawiła się wszystkimi. A tak naprawdę...
|
|
 |
Wszędzie Cię zablokowałam: nk, gg, telefon i serce.
|
|
 |
`Myślę, że nie można całkowicie zapomnieć. Człowiek świadomie nie powraca do przykrych chwil, by okłamywać samego siebie, że nie pamięta. Kiedyś jednak, gdy przychodzi moment, w którym musi pocieszyć bliźniego, mówi: "nie płacz, zapomnisz, tak jak ja zapomniałem o.." , w ten sposób udowadnia, że nadal pamięta.`
|
|
 |
Pociag do gwiazd. Pociag do nieba xD
|
|
 |
Chcial sie zabic scyzorykiem a sie otrul kwasnym mlekiem xD
|
|
 |
` nie wierzę w miłość od pierwszego przelizania.`
hahahhahhahaha
|
|
 |
`Rysowane tobie w gazecie serce
Godzinami czekanymi, ode
Papierowe zdjęcia robione wszędzie
Postarzeją mnie się jak nic zamiast nas...` ;))
|
|
 |
Nie bój się ponownie zakochać.i pamiętaj, fruń do księżyca... P.S. Zawsze będę Cię Kochał
|
|
|
|