głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gingeer

A On nie ma pojęcia ilu chłopakom dała kosza z Jego powodu .

justi6 dodano: 27 maja 2011

A On nie ma pojęcia ilu chłopakom dała kosza z Jego powodu .

grzecznie cię proszę  byś więcej nie wciskał mi w moje życie twojego cudnego uśmiechu .

justi6 dodano: 27 maja 2011

grzecznie cię proszę, byś więcej nie wciskał mi w moje życie twojego cudnego uśmiechu .

i moim jedynym marzeniem jest to by już nigdy więcej się nie zakochać.

justi6 dodano: 27 maja 2011

i moim jedynym marzeniem jest to by już nigdy więcej się nie zakochać.

Miałeś ją na wyciągniecie ręki  nawet za bardzo nie musiałeś się starać  wystarczyło byś ją troszeczkę pokochał i pokazał ze jest dla Ciebie wszystkim..

justi6 dodano: 27 maja 2011

Miałeś ją na wyciągniecie ręki, nawet za bardzo nie musiałeś się starać, wystarczyło byś ją troszeczkę pokochał i pokazał ze jest dla Ciebie wszystkim..

Co noc zastanawiam się czy jeszcze kiedyś się spotkamy. Czy spojrzysz na mnie tak  jak tamtego dnia...

justi6 dodano: 27 maja 2011

Co noc zastanawiam się czy jeszcze kiedyś się spotkamy. Czy spojrzysz na mnie tak, jak tamtego dnia...

przyznaję  zniszczyłam sobie włosy  codziennym prostowaniem i suszeniem ich  zniszczyłam sobie rzęsy  przez nakładanie za dużej ilości tuszu  skórę też zniszczyłam  bo zimą nie używałam kremu nawilżającego  tak  życie też sobie zniszczyłam   poznając Ciebie .

justi6 dodano: 27 maja 2011

przyznaję, zniszczyłam sobie włosy, codziennym prostowaniem i suszeniem ich, zniszczyłam sobie rzęsy, przez nakładanie za dużej ilości tuszu, skórę też zniszczyłam, bo zimą nie używałam kremu nawilżającego, tak, życie też sobie zniszczyłam - poznając Ciebie .

Jak szybko tęczówki w kolorze gorzkiej czekolady mogą zmienić się na chujowo brązowe.?Wytarczy trochę zrujnowanej nadzieji i cierpiącej nieszczęśliwą miłość duszy.

fcuk dodano: 26 maja 2011

Jak szybko tęczówki w kolorze gorzkiej czekolady mogą zmienić się na chujowo brązowe.?Wytarczy trochę zrujnowanej nadzieji i cierpiącej nieszczęśliwą miłość duszy.

 niedobór witaminy C iebie

fcuk dodano: 26 maja 2011

"niedobór witaminy C-iebie"

Za dużo padło słów za dużo się wydarzyło.Za dużo było i jest tego wszystkiego. I chociaż nie wiem jakbym chciała nie potrafię ogarnąć tego w całości.Tego co czuję.Że cholernie tęsknię w głębi serca że tęsknię w każdej sekundzie za tym co czułam kiedyś za poczuciem bezpieczeństwa i za poczuciem bycia potrzebną.

fcuk dodano: 26 maja 2011

Za dużo padło słów,za dużo się wydarzyło.Za dużo było i jest tego wszystkiego. I chociaż nie wiem jakbym chciała nie potrafię ogarnąć tego w całości.Tego co czuję.Że cholernie tęsknię w głębi serca,że tęsknię w każdej sekundzie za tym co czułam kiedyś,za poczuciem bezpieczeństwa i za poczuciem bycia potrzebną.

Zasypiając ze słuchawkami w uszach  mam nadzieję  że budząc się  będę już bez serca  które wciąż Cię kocha i bez podświadomości  która wciąż mi o Tobie przypomina

justi6 dodano: 26 maja 2011

Zasypiając ze słuchawkami w uszach, mam nadzieję, że budząc się, będę już bez serca, które wciąż Cię kocha i bez podświadomości, która wciąż mi o Tobie przypomina

Jestem pewna  że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila  moment  ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu. Albo będziesz z nią  poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech  każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz

justi6 dodano: 26 maja 2011

Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu. Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz

doskonale znam to spojrzenie   smutne  nieobecne  pełne tęsknoty za czymś  czego się pragnie ponad wszystko na świecie.

justi6 dodano: 26 maja 2011

doskonale znam to spojrzenie - smutne, nieobecne, pełne tęsknoty za czymś, czego się pragnie ponad wszystko na świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć