głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fuckdreams

I nawet ten  który niezależnie od tego co się stanie miał być przy niej  po wspólnej nocy nagle znikł.

melancholy dodano: 31 maja 2012

I nawet ten, który niezależnie od tego co się stanie miał być przy niej, po wspólnej nocy nagle znikł.

Absurdalnie jest odejść od kogoś tylko dlatego  że pragnie się Jego szczęścia.

melancholy dodano: 31 maja 2012

Absurdalnie jest odejść od kogoś tylko dlatego, że pragnie się Jego szczęścia.

Dorosłam do tego  by raz na zawsze zakończyć tą naszą zabawę w patologię  by skończyć nareszcie z Tobą.

melancholy dodano: 31 maja 2012

Dorosłam do tego, by raz na zawsze zakończyć tą naszą zabawę w patologię, by skończyć nareszcie z Tobą.

Nikt tak na prawdę nie wie ile kosztuje mnie 'spierdalaj' mówione mu prosto w oczy.

melancholy dodano: 31 maja 2012

Nikt tak na prawdę nie wie ile kosztuje mnie 'spierdalaj' mówione mu prosto w oczy.

Bał się poczuć cokolwiek od innej kobiety. Bał się spojrzenia w inne oczy  oglądania innego uśmiechu   innej miłości.

melancholy dodano: 31 maja 2012

Bał się poczuć cokolwiek od innej kobiety. Bał się spojrzenia w inne oczy, oglądania innego uśmiechu - innej miłości.

Czytając sms'a od Niego sprzed kilku miesięcy i słuchając tej głupiej piosenki  którą On jej puszczał zastanawiała się  co to właściwie jest miłość.

melancholy dodano: 31 maja 2012

Czytając sms'a od Niego sprzed kilku miesięcy i słuchając tej głupiej piosenki, którą On jej puszczał zastanawiała się, co to właściwie jest miłość.

P.S. Dziękuję panu  który zniszczył mi życie.

melancholy dodano: 31 maja 2012

P.S. Dziękuję panu, który zniszczył mi życie.

To było takie cholernie dziwne. Kochałam Go  ale nie chciałam z Nim być  nie umiałam. Za bardzo mnie ranił..

melancholy dodano: 31 maja 2012

To było takie cholernie dziwne. Kochałam Go, ale nie chciałam z Nim być, nie umiałam. Za bardzo mnie ranił..

Gdy wpatrywałeś mi się tak głęboko w oczy  poczułam  że mam to o czym marzyłam od dziecka.

melancholy dodano: 31 maja 2012

Gdy wpatrywałeś mi się tak głęboko w oczy, poczułam, że mam to o czym marzyłam od dziecka.

z nią jest coś nie tak. z reguły jest po części jak powiązanie  lecz kiedy coś idzie nie po Twojej myśli  nagle brakuje dokumentu  umowy  który mogłaby zmienić cokolwiek. niejednokrotnie zaczynasz się dusić i szukać adwokata  mogącego uwolnić Cię z tej pułapki. tylko nie ma papierka z którym można pójść do sądu. nie ma nic co można rozwiązać na zwykłej rozprawie. miłość ma ten mankament   zostaje  niekiedy już niechciana. do bólu wryta w serce tak  że każda próba amputacji jest śmiertelna.

definicjamiloscii dodano: 31 maja 2012

z nią jest coś nie tak. z reguły jest po części jak powiązanie, lecz kiedy coś idzie nie po Twojej myśli, nagle brakuje dokumentu, umowy, który mogłaby zmienić cokolwiek. niejednokrotnie zaczynasz się dusić i szukać adwokata, mogącego uwolnić Cię z tej pułapki. tylko nie ma papierka z którym można pójść do sądu. nie ma nic co można rozwiązać na zwykłej rozprawie. miłość ma ten mankament - zostaje, niekiedy już niechciana. do bólu wryta w serce tak, że każda próba amputacji jest śmiertelna.

Nie umiem powiedzieć tego  że wciąż jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem.

nieidealnax16 dodano: 31 maja 2012

Nie umiem powiedzieć tego, że wciąż jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem.

Przepraszam że nie spełniałam Twoich oczekiwać. Żałuję  że nie spełniłeś moich.

melancholy dodano: 29 maja 2012

Przepraszam że nie spełniałam Twoich oczekiwać. Żałuję, że nie spełniłeś moich.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć