głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fuck.therest

  kiedyś byłam niewinna i romantyczna  teraz jestem winna i cyniczna.

ogarnijziom dodano: 13 lipca 2011

" kiedyś byłam niewinna i romantyczna, teraz jestem winna i cyniczna. "

 wiesz.. masz w sobie coś.. dziwnego..  no.. tampon .   rozmowa z kuzynka  d

antra dodano: 12 lipca 2011

-wiesz.. masz w sobie coś.. dziwnego.. -no.. tampon-.- /rozmowa z kuzynka ;d

kolejny raz biegnę za tobą  nie mam sił. kolejna łza  kolejna myśl. kolejny raz płacze za tobą  to nie sprawiedliwe! czekam aż otworzysz oczy  aż powiesz że widzisz  że czujesz  że kochasz też. czekam aż przestanie bolec. czekam  tak wiem  na cud.

antra dodano: 12 lipca 2011

kolejny raz biegnę za tobą- nie mam sił. kolejna łza, kolejna myśl. kolejny raz płacze za tobą- to nie sprawiedliwe! czekam aż otworzysz oczy, aż powiesz że widzisz, że czujesz, że kochasz też. czekam aż przestanie bolec. czekam, tak wiem- na cud.

rodzice myślą  że zwariowałam  przyjaciel oddala się ode mnie  a ja oddalam się od każdego i próbuje mieć to wszystko gdzieś  lecz nie umiem. próbuje mówić  lecz nie umiem nawet otworzyć ust. nie mam sił. nie mam po co. nie mam do kogo się odzywać. nie każcie mi dłużej żyć. nie chcę. nie potrzebuję. nie mam dla kogo.

antra dodano: 12 lipca 2011

rodzice myślą, że zwariowałam, przyjaciel oddala się ode mnie, a ja oddalam się od każdego i próbuje mieć to wszystko gdzieś, lecz nie umiem. próbuje mówić, lecz nie umiem nawet otworzyć ust. nie mam sił. nie mam po co. nie mam do kogo się odzywać. nie każcie mi dłużej żyć. nie chcę. nie potrzebuję. nie mam dla kogo.

a buzia kipi  kipi śmiechem

ogarnijziomek dodano: 12 lipca 2011

a buzia kipi, kipi śmiechem

Najbardziej wkurwia mnie zachowanie ludzi  którzy widzą Cie tylko wtedy gdy czegoś potrzebują.

ogarnijziom dodano: 11 lipca 2011

Najbardziej wkurwia mnie zachowanie ludzi, którzy widzą Cie tylko wtedy gdy czegoś potrzebują.

makijaż możne spływać  ale uśmiech wciąż pozostaje  to płacz szczęścia kochanie.

ogarnijziom dodano: 11 lipca 2011

makijaż możne spływać, ale uśmiech wciąż pozostaje, to płacz szczęścia kochanie.

umiesz policzyć do dwudziestu ? to i do czterdziestu umiesz.  poradziłaś sobie z jednym sukinsynem ?  to i z drugim sobie poradzisz   skurwiałym chujem.

ogarnijziom dodano: 11 lipca 2011

umiesz policzyć do dwudziestu ? to i do czterdziestu umiesz. poradziłaś sobie z jednym sukinsynem ? to i z drugim sobie poradzisz - skurwiałym chujem.

Nie moja wina że od zawsze jestem taka   która nie przepada rozmawiać o tym co ją rozpierdala w sercu.

ogarnijziom dodano: 11 lipca 2011

Nie moja wina że od zawsze jestem taka, która nie przepada rozmawiać o tym co ją rozpierdala w sercu.

Jeszcze nie raz zjebiemy coś w swoim życiu  albo ono zrobi to za nas.

ogarnijziom dodano: 11 lipca 2011

Jeszcze nie raz zjebiemy coś w swoim życiu, albo ono zrobi to za nas.

jestem lekko wyprana z jakichkolwiek uczuć  ale to nic

antra dodano: 11 lipca 2011

jestem lekko wyprana z jakichkolwiek uczuć, ale to nic

kiedyś się zdarzało zarabiałem dyche w miesiąc. lubiłem to ryzyko gdy psy były niedaleko.

wchujutomam dodano: 11 lipca 2011

kiedyś się zdarzało zarabiałem dyche w miesiąc. lubiłem to ryzyko gdy psy były niedaleko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć