 |
|
"Sprawdziłam ile mam do Ciebie na pieszo. 343 km, 69 godzin. 69 godzin, jezu. xD za 69 godzin będę u Ciebie, wyruszam w trasę, zią. kup piwo." Czekam.
|
|
 |
|
"Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał."
|
|
 |
|
Nie zgadniesz ile razy próbowałem to naprawiać, ale ona dla mnie była już zimna jak skała.
|
|
 |
|
mówiąc, że kocham i tęsknię nie skłamałabym ani trochę.
|
|
 |
|
a na ten świat ja nie wiem po co przyszedłem, ale żałuję tego. lepiej byłoby dla mnie, żebym nigdy nie narodził się. przeklinam dzień ten. wiem, że kochałem i kocham jak nikt inny nie kochał na tej śmierdzącej, zafajdanej planecie i wiem, że mam prawo płakać teraz i za kilka dni, a może już za chwilę żyły sobie podciąć, bo nie mam już nic. dlatego umrzeć chce, żeby nigdy nie przestać Ciebie kochać
|
|
 |
|
daj pożegnać się nam, dalej iść
|
|
 |
|
Wszytko za co kochałem ją i co kochałem w niej, tonie obok mnie
|
|
 |
|
1. Znasz to uczucie? Uczucie bycia szczęśliwym? Wtedy wszystko ma znaczenie, nawet najmniejszy detal, każdy ruch, dotyk, słowo. Wszystko przepełnione jest ogomnym uczuciem. To wspaniałe wiedzieć, że jest ktoś, na kogo zawsze możesz liczyć. Ktoś, kto poruszy niebo i ziemię, byś się uśmiechnęła, a przede wszystkim będzie przy Tobie, gdy Ci źle i smutno. Niestety później czar pryska. Później nas opuszczają, jakby wypełnili wszystko w naszym życiu. Odchodząc pozostawiają cierpienie, które z dnia na dzień się pogłębia. Tworzy ranę, która nie chce się zabliźnić. Zostaje również tęsknota, przecież było tyle wspomnień, których nie da się zapomnieć. Zostaje tylko pustka w sercu. Ludzie ranią, głównie dlatego, że są pieprzonymi egoistami i nie obchodzą ich uczucia innych.
|
|
 |
|
2. . Kiedy cos zaczyna się psuć, lepiej to wymienić, niestety żyjemy w tych pięknych czasach, że wszystko wymieniami na lepszy model. Bo tak jest łatwiej. Cierpimy bardzo długo, ale jednak z czasem godzimy się z tym odejściem. Podnosimy się i idziemy do przodu, jednak znów pojawia się ta osoba, kiedy mamy już wszystko poukładane. Chce do nas wrócić, a my naiwnie wierzymy, że będzie już zawsze pięknie i kolorowo. Jednak ona znowu odchodzi i przeżywamy to piekło po raz kolejny, po raz kolejny jesteśmy pozbawieni chęci do życia. Szepcząc przed snem tylko szczere: kocham, naprawdę kocham.
|
|
 |
|
z przeszłości brać co najlepsze
|
|
 |
|
Twoje oczy się śmieją, wiem że jesteś szczęśliwa, te miejsca dają miłość do końca życia
|
|
 |
|
'A cokolwiek wędrowało w tych murach, wędrowało samotnie.'
|
|
|
|