 |
`A może ja wcale nie chce od wspomnień uciekać ..`
|
|
 |
, Nie jestem silna. Nie potrafię udawać obojętnej. Wręcz przeciwnie - jestem krucha, słaba i wszystko biorę do siebie.
|
|
 |
, potrzebuję Cię , tak jak ludzie potrzebują tlenu, tak jak rośliny potrzebują słońca, tak jak dzieci miłości, potrzebuję Cię. rozumiesz? chciałam tylko powiedzieć, że kocham Cię czy coś..
|
|
 |
, Uwielbiała, gdy przepuszczał ją w drzwiach. ubóstwiała noszenie jego bluz. śmiała się z jego opowieści, jak za bardzo wczuwał się w rolę. lubiła prowadzić z nim wielogodzinne rozmowy. kochała Jego zapach.przepadała za patrzeniem w jego niebieskie oczy. chciała po prostu, żeby był..
|
|
 |
nie płacz. ludzie potrafią ranić i odchodzić. wracać też potrafią, wiesz myszko?
|
|
 |
, Najgorszą częścią w odkochiwaniu jest zastanawianie się, czy jeszcze kiedykolwiek będziesz w stanie otworzyć się tak mocno..
|
|
 |
kobieta jest jak nabój - wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszenie, wychodzi bokiem.
|
|
 |
bezgranicznie oddany, jak pierdolony fanatyk. chce żyć tutaj na full nigdy nie na raty
|
|
 |
W żywe oczy będzie kłamać, że zrobili to i ustalili tamto, a gówno zrobili, ciągle jest to samo szambo.
|
|
 |
odczuć lęk, na tym polega dojrzałość, stres to słabość. z małych rzeczy czerp dużą radość.
|
|
 |
wszystko ma cel, cenę i sens wiem o tym, ale życie jest cenniejsze niż jebane banknoty.
|
|
 |
mimo wiatru w oczach, na drodze przeciwności, będę tutaj stał jak statua wolności, bronić swoich praw jak samuraj godności.
|
|
|
|