głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika forevan

ja w twoich ramionach chcę odnaleźć przypadkiem wiarę w jutro  małpa

carolajna_ dodano: 9 marca 2014

ja w twoich ramionach chcę odnaleźć przypadkiem wiarę w jutro [małpa]

zniszczę wszystko  twoje jutro nie jest pewne. zawistna dziwko  będziesz dusić się kneblem :    WSRH

carolajna_ dodano: 9 marca 2014

zniszczę wszystko, twoje jutro nie jest pewne. zawistna dziwko, będziesz dusić się kneblem :) / WSRH

Wspólne rzyganie  jak mało co  robi z ludzi wiernych przyjaciół.

onna dodano: 8 marca 2014

Wspólne rzyganie, jak mało co, robi z ludzi wiernych przyjaciół.

Kilka kłótni  co stały się poważne dopiero w czasie ciszy po nich.

onna dodano: 5 marca 2014

Kilka kłótni, co stały się poważne dopiero w czasie ciszy po nich.

'  Jaki On był?    A płakałeś kiedyś  synu?    Każdy chyba..    Ja płakałam  gorzko płakałam  jak było mi źle  jak jemu nie było  nie miałam go  a chciałam  potrzebowałam. Wiedziałam od początku  że tylko jego.. i tylko z nim  wszystko. Z nim leżeć w słońcu  z nim wędrować  jak oglądać świat to jego oczami  mówić  to jego ustami... ale zniknął i nie miałam go  i sił też nie miałam  i łamałam się jak sucha gałąź. I rwałam włosy z głowy  myśląc  jak go zatrzymać  kiedy traciłam go z oczu. Potrzebowałam jego głosu  śmiechu  jego łez  bardziej niż on mnie całej... Myślisz  synu  że mi wstyd? Postawiłabym pomnik i zapisała to wszystko na nim  i klękałabym przed nim  do końca życia.

onna dodano: 5 marca 2014

'- Jaki On był? - A płakałeś kiedyś, synu? - Każdy chyba.. - Ja płakałam, gorzko płakałam, jak było mi źle, jak jemu nie było, nie miałam go, a chciałam, potrzebowałam. Wiedziałam od początku, że tylko jego.. i tylko z nim, wszystko. Z nim leżeć w słońcu, z nim wędrować, jak oglądać świat to jego oczami, mówić, to jego ustami... ale zniknął i nie miałam go, i sił też nie miałam, i łamałam się jak sucha gałąź. I rwałam włosy z głowy, myśląc, jak go zatrzymać, kiedy traciłam go z oczu. Potrzebowałam jego głosu, śmiechu, jego łez, bardziej niż on mnie całej... Myślisz, synu, że mi wstyd? Postawiłabym pomnik i zapisała to wszystko na nim, i klękałabym przed nim, do końca życia.

w sumie nie mogę winić cię za złudzenia  ale zamknij pysk  jak nie masz nic do powiedzenia!  tusz na rękach

carolajna_ dodano: 5 marca 2014

w sumie nie mogę winić cię za złudzenia, ale zamknij pysk, jak nie masz nic do powiedzenia! [tusz na rękach]

Nie wiedziałem  co zrobić. Objęła mnie  a ja się nie opierałem. Razem z nią objąłem ramionami cały świat.

onna dodano: 4 marca 2014

Nie wiedziałem, co zrobić. Objęła mnie, a ja się nie opierałem. Razem z nią objąłem ramionami cały świat.

“ Kochasz ją  prawda? Jeśli naprawdę ją kochasz  za żadną cenę nie spuszczaj z niej wzroku. Nieważne  co zobaczysz  nieważne  czego się o niej dowiesz  nie odwracaj się od niej. Kiedy już raz będzie w Twoich ramionach  nie puść jej. Kiedy raz zdecydujesz się kogoś kochać  to Twój obowiązek.

onna dodano: 4 marca 2014

“ Kochasz ją, prawda? Jeśli naprawdę ją kochasz, za żadną cenę nie spuszczaj z niej wzroku. Nieważne, co zobaczysz, nieważne, czego się o niej dowiesz, nie odwracaj się od niej. Kiedy już raz będzie w Twoich ramionach, nie puść jej. Kiedy raz zdecydujesz się kogoś kochać, to Twój obowiązek.

na tysiące godzin kilka minut szczęścia  bisz

carolajna_ dodano: 4 marca 2014

na tysiące godzin kilka minut szczęścia [bisz]

weź się w garść! zrozum ile jesteś wart. walcz o swoje szczęście nawet jak niewiele daje Ci świat  zeus

carolajna_ dodano: 1 marca 2014

weź się w garść! zrozum ile jesteś wart. walcz o swoje szczęście nawet jak niewiele daje Ci świat [zeus]

życie potrafi ranić  jak ludzie którym ufamy. mimo  że obiecywali  że zawsze już będą z nami.  diox

carolajna_ dodano: 1 marca 2014

życie potrafi ranić, jak ludzie którym ufamy. mimo, że obiecywali, że zawsze już będą z nami. [diox]

czasem porażka przybliża do zwycięstwa  poddać się do walki to jest dopiero klęska.  bilon

carolajna_ dodano: 28 luty 2014

czasem porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się do walki to jest dopiero klęska. [bilon]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć