 |
a ty nie obiecaj, że będziesz z nią tkwił w tym burdelu,
ale zrób wszystko, by ją z niego wyciągnąć.
|
|
 |
-Czym się różni kobieta od mężczyzny?
- Kiedy facet kocha kobietę, z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć.
Kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę, gdy ten jedyny jest nieosiągalny.
|
|
 |
PLUSIK, podejście 1923837732892x :D
|
|
 |
''bo masz przyjaciół, a kiedy się coś dzieje, to zostaje tylko garstka. moi się sypnęli. i wiesz kurwa jak to jest, masz masę znajomych, a potem nie masz nawet z kim na spacer wyjść. ''
|
|
 |
Moja sytuacja jest chora. Niby norma, sprawy chore sa u mnie w porządku dziennym. Niby sytuacja bez wyjścia. Bo co mam zrobić jeśli kocha mnie koleś,ją kocham jego przyjaciela, a on kocha inna która ma go w dupie? Co mam zrobić? Jeden fakt? Co nie zrobię i tak ktoś będzie skrzywdzony.
|
|
2810 dodał komentarz: do wpisu |
8 listopada 2013 |
2810 dodał komentarz: do wpisu |
8 listopada 2013 |
 |
Jesteś moim tlenem, powietrzem, narkotykiem, moją bakteria zaraza. Moim życiem. Moim sercem.
|
|
 |
Bądź ze mną. Tu teraz potem wczoraj jutro za miesiąc za rok. Po prostu. Zwyczajnie bądź.
|
|
 |
wszystko idzie idealnie. mam wokół siebie cudownych ludzi, dzięki którym całkowicie zapominam o stresie. słyszę, że za chwilę mamy grać i nagle czuję wibracje telefonu na nową wiadomość. to on. znowu napisał. jest szczęśliwy, to dobrze, to bardzo dobrze. tylko dlaczego mnie to tak zabolało? muszę uciec, zamknąć się na chwilę gdzieś całkiem sama, gdzie nikt nie będzie mnie słyszał. skulam się przy ziemi i chociaż z całych sił przygryzam wargi, pękam. muszę wracać, ale boże nie jestem w stanie. staję na środku, wszyscy patrzą na mnie, widzą jeszcze świeże łzy. zaczynają grać, a ja wyśpiewując kolejne słowa na nowo czuję, że nie dam rady. i jakoś to idzie, dopóki głos nie załamuje mi się na tyle, że nie jestem w stanie wydać z siebie ani jednego słowa. chowam twarz w dłoniach i słyszę oklaski. muszę dać radę, wierzą we mnie. tylko, co będzie gdy on przyjdzie na występ?
|
|
|
|