głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika faith_hope_love

  ide sie uczyć z matmy.   ale żeś pierdolnął jak łysy grzywką o parapet.

olcia181241 dodano: 3 grudnia 2011

- ide sie uczyć z matmy. - ale żeś pierdolnął jak łysy grzywką o parapet.
Autor cytatu: mamba.x3

zgadzam sie D teksty olcia181241 dodał komentarz: zgadzam sie;D do wpisu 3 grudnia 2011
Pamiętasz to jeszcze? Jak przy pierwszych spotkaniach przechodziły nam dreszcze? Gdzie minuta trwała wieki  a sekunda całe lata ?

gumaowocowa dodano: 3 grudnia 2011

Pamiętasz to jeszcze? Jak przy pierwszych spotkaniach przechodziły nam dreszcze? Gdzie minuta trwała wieki, a sekunda całe lata ?

  Telefon Ci dzwoni  nie odbierzesz?   Nie.   Odbierz  może to coś ważnego.   Siedzisz mi na kolanach  więc nie możesz dzwonić  a co może być ważniejszego od Ciebie?

gumaowocowa dodano: 3 grudnia 2011

- Telefon Ci dzwoni, nie odbierzesz? - Nie. - Odbierz, może to coś ważnego. - Siedzisz mi na kolanach, więc nie możesz dzwonić, a co może być ważniejszego od Ciebie?

Nie boisz się ciemności   boisz się tego co w niej jest . Nie boisz się wysokości   boisz się spaść . Nie boisz się ludzi dookoła Ciebie   boisz się ich reakcji .Nie boisz się kochać   boisz się że druga osoba nie odwzajemni tego. Nie boisz sie pozwolić komus odejść   boisz się zaakceptować rzeczywistość w której go nie ma . Nie boisz się spróbować jeszcze raz   boisz się cierpieć z tego samego powodu .

gumaowocowa dodano: 3 grudnia 2011

Nie boisz się ciemności , boisz się tego co w niej jest . Nie boisz się wysokości , boisz się spaść . Nie boisz się ludzi dookoła Ciebie , boisz się ich reakcji .Nie boisz się kochać , boisz się że druga osoba nie odwzajemni tego. Nie boisz sie pozwolić komus odejść , boisz się zaakceptować rzeczywistość w której go nie ma . Nie boisz się spróbować jeszcze raz , boisz się cierpieć z tego samego powodu .

 Kobieta mnie bije ! :    To jej nie wkurwiaj !

wdmalutka dodano: 3 grudnia 2011

-Kobieta mnie bije ! :/ -To jej nie wkurwiaj !

Kieliszki pełne  serce zbyt puste  myśli utopione w wódce.

wdmalutka dodano: 3 grudnia 2011

Kieliszki pełne, serce zbyt puste, myśli utopione w wódce.

Kiedy ktoś odchodzi  to nie po to  abyśmy za nim szli....

wdmalutka dodano: 3 grudnia 2011

Kiedy ktoś odchodzi, to nie po to, abyśmy za nim szli....

kogo?? teksty wdmalutka dodał komentarz: kogo?? do wpisu 3 grudnia 2011
Na początku życie jest szkicem  któremu napotkani w przyszłości ludzie dodadzą barw...

wdmalutka dodano: 3 grudnia 2011

Na początku życie jest szkicem, któremu napotkani w przyszłości ludzie dodadzą barw...

Uwielbiam: chłopców  którzy trzymaja mnie za rękę gdy prowadzą  chłopców  którzy graja dla mnie na gitarze  chłopców  którzy oglądaja ze mną milion razy mój ulubiony film  chłopców  którzy wiedzą gdy mam zły humor  chłopców  dla których jestem najpiękniejsza z rana  zaspana i rozczochrana  chłopców  którzy są romantyczni  chłopców  którzy akceptują moją niedoskonałość  chłopców  którzy nie wstydzą się swoich uczuć  chłopców  którzy łapią znienacka i przytulają  chłopców  którzy unoszą gdy mnie przytulają  robiąc karuzelę  chłopców  którzy łapią mnie za rękę bez pytania  chłopców  którzy przyznają  że za mną tęsknią  chłopców  którzy noszą mnie na rękach  chłopców  którzy martwią się o mnie  chłopców  którzy sprawiają  że czuję sie piekna !!!

wdmalutka dodano: 3 grudnia 2011

Uwielbiam: chłopców, którzy trzymaja mnie za rękę gdy prowadzą, chłopców, którzy graja dla mnie na gitarze, chłopców, którzy oglądaja ze mną milion razy mój ulubiony film, chłopców, którzy wiedzą gdy mam zły humor, chłopców, dla których jestem najpiękniejsza z rana, zaspana i rozczochrana, chłopców, którzy są romantyczni, chłopców, którzy akceptują moją niedoskonałość, chłopców, którzy nie wstydzą się swoich uczuć, chłopców, którzy łapią znienacka i przytulają, chłopców, którzy unoszą gdy mnie przytulają, robiąc karuzelę, chłopców, którzy łapią mnie za rękę bez pytania, chłopców, którzy przyznają, że za mną tęsknią, chłopców, którzy noszą mnie na rękach, chłopców, którzy martwią się o mnie, chłopców, którzy sprawiają, że czuję sie piekna !!!

 Sam jak palec  w pustym narożniku nie odejdziesz bez walki  dasz sobie radę w życiu. szkoła przetrwania  którą zna wielu z Nas   czekamy na jutro  aż nadejdzie lepszy czas.   Pih

wdmalutka dodano: 3 grudnia 2011

"Sam jak palec, w pustym narożniku nie odejdziesz bez walki, dasz sobie radę w życiu. szkoła przetrwania, którą zna wielu z Nas, czekamy na jutro, aż nadejdzie lepszy czas." [Pih ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć