głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fack_you_

kiedy jestem zdenerwowana   a Ty uspokajasz mnie pocałunkiem..

grepciaa dodano: 4 marca 2012

kiedy jestem zdenerwowana , a Ty uspokajasz mnie pocałunkiem..

chciałabym żeby to było prostsze. móc chwycić Cię za rękę bez przeszkód. ej nie chcę nic więcej   jak tylko mieć Cię na własność.

grepciaa dodano: 4 marca 2012

chciałabym żeby to było prostsze. móc chwycić Cię za rękę bez przeszkód. ej nie chcę nic więcej , jak tylko mieć Cię na własność.

niecierpliwość   czekanie na smsa. i ten uśmiech na twarzy   kiedy w końcu go dostaję.

grepciaa dodano: 4 marca 2012

niecierpliwość , czekanie na smsa. i ten uśmiech na twarzy , kiedy w końcu go dostaję.

kiedyś jak już przemyślę parę spraw   kiedy już ogarnę swoje życie   na pewno wpierdoli mi się w nie ktoś   kogo nazwę miłością swojego życia.

grepciaa dodano: 4 marca 2012

kiedyś jak już przemyślę parę spraw , kiedy już ogarnę swoje życie , na pewno wpierdoli mi się w nie ktoś , kogo nazwę miłością swojego życia.

Uczucie bezradności   gdy możesz tylko przytulić i powiedzieć   że będzie dobrze przyjaciółkę   która właśnie podarła wszystkie Jego zdjęcia i łzami je okryła. To cholerne uczucie   gdy wycierasz Jej łzy i wiesz   że znowu upada przez miłość.   fuckkitty

grepciaa dodano: 2 marca 2012

Uczucie bezradności , gdy możesz tylko przytulić i powiedzieć , że będzie dobrze przyjaciółkę , która właśnie podarła wszystkie Jego zdjęcia i łzami je okryła. To cholerne uczucie , gdy wycierasz Jej łzy i wiesz , że znowu upada przez miłość. [ fuckkitty ]
Autor cytatu: fuckkitty

skąd ja to znam ?.. teksty grepciaa dodał komentarz: skąd ja to znam ?.. do wpisu 2 marca 2012
dla Nas jest ten świat. chodźmy go zdobyć.

grepciaa dodano: 2 marca 2012

dla Nas jest ten świat. chodźmy go zdobyć.

Nikomu nie powiem  że Twój głos jest moim ulubionym dźwiękiem.

grepciaa dodano: 2 marca 2012

Nikomu nie powiem, że Twój głos jest moim ulubionym dźwiękiem.
Autor cytatu: jachcenajamaice

to dopiero wyzwanie   spróbować szczerze się uśmiechać przez łzy   kiedy widzisz   jak spierdala Ci szczęście.

grepciaa dodano: 2 marca 2012

to dopiero wyzwanie - spróbować szczerze się uśmiechać przez łzy , kiedy widzisz , jak spierdala Ci szczęście.

każdego dnia boję się   czy przypadkiem nie będzie moim ostatnim.

grepciaa dodano: 2 marca 2012

każdego dnia boję się , czy przypadkiem nie będzie moim ostatnim.

wcale nie wstaję rano z nadzieją na kolejny dobry dzień. zastanawiam się tylko czy przeżyję go na tyle dobrze   że kiedy w końcu ten jebany tętniak mnie dopadnie będę mogła powiedzieć sobie   że cieszę się   że tak się wydarzyło to wszystko.

grepciaa dodano: 2 marca 2012

wcale nie wstaję rano z nadzieją na kolejny dobry dzień. zastanawiam się tylko czy przeżyję go na tyle dobrze , że kiedy w końcu ten jebany tętniak mnie dopadnie będę mogła powiedzieć sobie , że cieszę się , że tak się wydarzyło to wszystko.

wycwanili się oni wszyscy. mają swoje własne sposoby   by łamać nam serca.

grepciaa dodano: 29 luty 2012

wycwanili się oni wszyscy. mają swoje własne sposoby , by łamać nam serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć