 |
Chciałabym wiedzieć znów jak to jest być w twoich ramionach. / J.
|
|
 |
Prawdopodobnie ją kochał. Tak bardzo ją kochał, że pomimo wszystko próbował przestać ją znać, chciał ją ranić, spotykał się z innymi, wyznawał innym uczucia, robił wszystko by tylko o niej zapomnieć. Ona nie mogła dopuścić myśli, że ktoś kto zajmuję pierwsze miejsce w jej sercu sprawia jej tyle bólu. Ranił ją a ona wciąż go pragnęła, nie mogła zapomnieć. Kochał ją, lecz zrozumiał to dopiero, kiedy zranił ją tak bardzo, że pewnego dnia odeszła na zawsze. / J.
|
|
 |
Odchodzisz tylko po to by wracać. Ranisz tylko po to by przepraszać i znów postąpić tak samo. Mówisz kocham by nie pozwolić zapomnieć o sobie. / J.
|
|
 |
Nie obiecuję być bezbłędna, idealna, najlepsza, ale obiecuję być zawsze.
|
|
 |
Wywróciłeś mój świat do góry nogami i nie żałuje bo jesteś najlepszym co mogło mnie spotkać.
|
|
 |
puszczajmy latawce w parku pełnym drzew, całujmy się w łóżku rodziców, oglądajmy księżyc w okularach przeciwsłonecznych, rzucajmy się śnieżkami w lato, bądźmy razem.
|
|
 |
trzymając się za ręce spełniali marzenia.
|
|
 |
niby praktycznie Cię nie znam, a tak dużo widzę w Twoich oczach.
|
|
 |
nie mogę w oczy Ci patrzeć byś Ty nie mógł w moich zobaczyć, że zależy mi na Tobie bardziej niż chciałam. o wiele bardziej niż planowałam.
|
|
 |
jesteś dla mnie światłem ulic, które każe mi się budzić. jesteś dla mnie ciepłem gwiazd, które zawsze będą mnie grzać. jesteś moim słodkim cieniem, jesteś dla mnie przyjacielem. jesteś głosem zrozumienia, siłą przeznaczenia.
|
|
 |
Potrzebuję usłyszeć, że mimo tego jak jest między nami będziesz w stanie przybiec do mnie z buta gdy będę smutna.. / sk
|
|
|
|