głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika everydayisdeath

Płaczę bo widzę jak oboje cierpimy nie radząc sobie bez siebie. Chciałabym coś zrobić  wrócić do tego co zaczęło się rok temu i zacząć wszystko od nowa. Przestaję sobie radzić i wcale się z tym nie ukrywam. Roztrzęsione dłonie  oczy pełne łez i pustka w głowie. Najgorzej jest kiedy ktoś przypomni mi o Tobie wybucham płaczem nie potrafiąc się uspokoić. I wiesz co? Patrząc w dal  nie widzę końca tego. Boję się  że to nigdy się nie skończy.

whistle dodano: 27 maja 2013

Płaczę bo widzę jak oboje cierpimy nie radząc sobie bez siebie. Chciałabym coś zrobić, wrócić do tego co zaczęło się rok temu i zacząć wszystko od nowa. Przestaję sobie radzić i wcale się z tym nie ukrywam. Roztrzęsione dłonie, oczy pełne łez i pustka w głowie. Najgorzej jest kiedy ktoś przypomni mi o Tobie wybucham płaczem nie potrafiąc się uspokoić. I wiesz co? Patrząc w dal, nie widzę końca tego. Boję się, że to nigdy się nie skończy.

Z drugiej strony jednak była kobietą z milionem szczęśliwych wspomnień  która wie  czym jest prawdziwa miłość i która jest gotowa  by zacząć nowe życie  nowy związek i zbierać nowe wspomnienia. Bez względu na to czy stanie się to za dziesięć miesięcy czy dziesięć lat  Holly spełni  ostatnie polecenie Gerry'ego. Cokolwiek ją czekało  wiedziała  że otworzy serce i podąży tam  dokąd ją ono zaprowadzi. A tymczasem będzie po prostu żyć.   P.S Kocham Cię

whistle dodano: 27 maja 2013

Z drugiej strony jednak była kobietą z milionem szczęśliwych wspomnień, która wie, czym jest prawdziwa miłość i która jest gotowa, by zacząć nowe życie, nowy związek i zbierać nowe wspomnienia. Bez względu na to czy stanie się to za dziesięć miesięcy czy dziesięć lat, Holly spełni ostatnie polecenie Gerry'ego. Cokolwiek ją czekało, wiedziała, że otworzy serce i podąży tam, dokąd ją ono zaprowadzi. A tymczasem będzie po prostu żyć. / P.S Kocham Cię

Żaden chłopak nie będzie taki jak on. Przy żadnym nie będę czuła się tak samo  żaden nie zapewni mi tyle bezpieczeństwa w ramionach i motylków w brzuchu kiedy całował moje usta. Dla żadnego nie będę biegła w deszczu na drugi koniec miasta by kupić doładowanie do telefonu żeby tylko nie musiał długo czekać na odpowiedź. Przy żadnym nie będę czuła się tak wyjątkowo. Nie mówię  że nikt mi go nie zastąpi bo na pewno kiedyś w jego miejscu pojawi się inny ale nigdy nie będę mogła mu szczerze powiedzieć 'tylko Ciebie tak kocham'.

whistle dodano: 27 maja 2013

Żaden chłopak nie będzie taki jak on. Przy żadnym nie będę czuła się tak samo, żaden nie zapewni mi tyle bezpieczeństwa w ramionach i motylków w brzuchu kiedy całował moje usta. Dla żadnego nie będę biegła w deszczu na drugi koniec miasta by kupić doładowanie do telefonu żeby tylko nie musiał długo czekać na odpowiedź. Przy żadnym nie będę czuła się tak wyjątkowo. Nie mówię, że nikt mi go nie zastąpi bo na pewno kiedyś w jego miejscu pojawi się inny ale nigdy nie będę mogła mu szczerze powiedzieć 'tylko Ciebie tak kocham'.

NAJLEPSZA MAMA NA ŚWIECIE   TO TY   3333! KOCHAM CIĘ MAMO !!!

2810 dodano: 27 maja 2013

NAJLEPSZA MAMA NA ŚWIECIE - TO TY < 3333! KOCHAM CIĘ MAMO !!!

Koniec. Słyszysz? to już koniec  już dla mnie nie istniejesz  nie wiem kim dla mnie byłeś  nie mam z tobą żadnych wspomnieć  wszystko zostało wymazane. już dla mnie umarłeś  w moim sercu  ale nie zrobiłam ci pogrzebu  bo na niego nie zasługujesz. zaczynam życie od nowa  z nową kartą  bez wspomnień  bez cierpień  bez udręki  bez żadnej męki  bez nieprzespanych nocy  bez płakania w poduszkę i z szerokim uśmiechem  tylko tym razem prawdziwym. i będę żyć! na pełnej kurwie  bez hamulców i bez złamanego i poranionego serca  którego zresztą już nie mam. tak  zmieniłam się  życie mnie wychowało i już nie jestem tą dawną grzeczną dziewczynką. przed sobą masz dobrą dupę   jak to twierdzi wiele facetów  która jest chamska  cyniczna i nie przejmująca się opinią innych osób  żyjąca życiem  a nie zbędnymi plotkami i opiniami. i zauważ jak bardzo się przyczyniłeś do tej zmiany  za którą właściwie jestem ci wdzięczna  przynajmniej do czegoś się przydałeś   charakterystycznie

charakterystycznie dodano: 27 maja 2013

Koniec. Słyszysz? to już koniec, już dla mnie nie istniejesz, nie wiem kim dla mnie byłeś, nie mam z tobą żadnych wspomnieć, wszystko zostało wymazane. już dla mnie umarłeś, w moim sercu, ale nie zrobiłam ci pogrzebu, bo na niego nie zasługujesz. zaczynam życie od nowa, z nową kartą, bez wspomnień, bez cierpień, bez udręki, bez żadnej męki, bez nieprzespanych nocy, bez płakania w poduszkę i z szerokim uśmiechem, tylko tym razem prawdziwym. i będę żyć! na pełnej kurwie, bez hamulców i bez złamanego i poranionego serca, którego zresztą już nie mam. tak, zmieniłam się, życie mnie wychowało i już nie jestem tą dawną grzeczną dziewczynką. przed sobą masz dobrą dupę - jak to twierdzi wiele facetów, która jest chamska, cyniczna i nie przejmująca się opinią innych osób, żyjąca życiem, a nie zbędnymi plotkami i opiniami. i zauważ jak bardzo się przyczyniłeś do tej zmiany, za którą właściwie jestem ci wdzięczna, przynajmniej do czegoś się przydałeś / charakterystycznie

Wcale nie przestałam go kochać. Uznałam  że najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie zerwanie znajomości na jakiś czas. Ale chyba oboje wiedzieliśmy  że jeśli teraz się rozstaniemy to już nigdy nie będziemy razem tylko nie chcieliśmy mówić tego głośno.

whistle dodano: 27 maja 2013

Wcale nie przestałam go kochać. Uznałam, że najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie zerwanie znajomości na jakiś czas. Ale chyba oboje wiedzieliśmy, że jeśli teraz się rozstaniemy to już nigdy nie będziemy razem tylko nie chcieliśmy mówić tego głośno.

I milczałam dla nas  bo to było najprostsze.

whistle dodano: 27 maja 2013

I milczałam dla nas, bo to było najprostsze.

Stał tuż obok  a ja bałam się oddychać  żeby tylko tego nie zepsuć. Stał blisko  na wyciągnięcie dłoni. Stał i uśmiechał się i słyszałam jego śmiech i widziałam radość w jego oczach. Poczułam niewypowiedzianą chęć chwycenia go za rękę. Nie zrobiłam tego. Trzymałam dystans. Żeby tylko tego nie zepsuć.

inspiruj_mnie dodano: 27 maja 2013

Stał tuż obok, a ja bałam się oddychać, żeby tylko tego nie zepsuć. Stał blisko, na wyciągnięcie dłoni. Stał i uśmiechał się i słyszałam jego śmiech i widziałam radość w jego oczach. Poczułam niewypowiedzianą chęć chwycenia go za rękę. Nie zrobiłam tego. Trzymałam dystans. Żeby tylko tego nie zepsuć.

Tyle słów  tyle gestów  tyle spojrzeń  tyle uśmiechów. Tyle dotyków  tyle chwil  tyle nas. Przepadło.

inspiruj_mnie dodano: 27 maja 2013

Tyle słów, tyle gestów, tyle spojrzeń, tyle uśmiechów. Tyle dotyków, tyle chwil, tyle nas. Przepadło.

A mógłbyś.

inspiruj_mnie dodano: 26 maja 2013

A mógłbyś.

Jestem zupełnie inna od tych wszystkich dziewczyn  to prawda. kocham nosić szerokie bluzy  które sięgają mi do kolan albo bluzki z wulgarnymi napisami. co weekend obowiązkowo muszę wyjść z domu i najebać się w trzy dupy. nie uczę się najlepiej i w zasadzie nie przywiązuję dużej wagi do ocen. pyskować do nauczycieli również lubię  dlatego moje zachowanie do wzorowego nie należy. włosy prostuję ale nigdy idealnie i delikatnie się maluję  ale nie nakladam takiej tapety na twarz jak połowa dziewczyn w tym mieście. należę do tych odważnych  dla których wszystko jest do zrobienia. uwielbiam adrenalinę  przez którą czasem serce podchodzi mi do gardła   co wcale nie oznacza  że się boję. a wieczorami najbardziej uwielbiam jeździć z kumplami w samochodzie  przez którą zamykamy licznik. zdecydowanie  jestem inna od nich. i albo mnie zaakceptujesz albo nie masz co liczyć na miejsce w moim życiu. dla nikogo się nie będę zmieniać. zapamiętaj  dla nikogo.   charakterystycznie

charakterystycznie dodano: 26 maja 2013

Jestem zupełnie inna od tych wszystkich dziewczyn, to prawda. kocham nosić szerokie bluzy, które sięgają mi do kolan albo bluzki z wulgarnymi napisami. co weekend obowiązkowo muszę wyjść z domu i najebać się w trzy dupy. nie uczę się najlepiej i w zasadzie nie przywiązuję dużej wagi do ocen. pyskować do nauczycieli również lubię, dlatego moje zachowanie do wzorowego nie należy. włosy prostuję ale nigdy idealnie i delikatnie się maluję, ale nie nakladam takiej tapety na twarz jak połowa dziewczyn w tym mieście. należę do tych odważnych, dla których wszystko jest do zrobienia. uwielbiam adrenalinę, przez którą czasem serce podchodzi mi do gardła - co wcale nie oznacza, że się boję. a wieczorami najbardziej uwielbiam jeździć z kumplami w samochodzie, przez którą zamykamy licznik. zdecydowanie, jestem inna od nich. i albo mnie zaakceptujesz albo nie masz co liczyć na miejsce w moim życiu. dla nikogo się nie będę zmieniać. zapamiętaj, dla nikogo. / charakterystycznie

http:  www.youtube.com watch?v=6SPfCr1rjWo   3

charakterystycznie dodano: 26 maja 2013

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć