głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika eser

Wróciło. Wszystko o czym próbowałam zapomnieć  o czym zapomniałam w ostatnich tygodniach czy miesiącach wróciło ze zdwojoną siłą  uderzając w najczulszy punkt mojego wnętrza. Uderzyło to z taką siłą  że serce nie było w stanie odepchnąć zgromadzonych i nieprzetworzonych emocji. Pytam się dlaczego tak właśni musi być  dlaczego ta przeszłość wciąż tak musi boleć i zastanawiam się  czy szczęście istnieje? Czy jest pisane każdemu  czy skrywa się pod różnymi postaciami? Bo może tak właśnie jest  że nie każdy może zaznać go. Może dla każdego to jest inna forma? Bo ciągle słyszę  nie masz szczęścia w miłości  to masz w życiu zawodowym  ale dlaczego nie można połączyć jednego z drugim? Dlaczego tak ciężko znaleźć tą drugą część szczęścia  do którego można by było przyjść w środku nocy i przytulić się  aby chociaż przez chwilę poczuć słodki smak miłości?

remember_ dodano: 7 luty 2014

Wróciło. Wszystko o czym próbowałam zapomnieć, o czym zapomniałam w ostatnich tygodniach czy miesiącach wróciło ze zdwojoną siłą, uderzając w najczulszy punkt mojego wnętrza. Uderzyło to z taką siłą, że serce nie było w stanie odepchnąć zgromadzonych i nieprzetworzonych emocji. Pytam się dlaczego tak właśni musi być, dlaczego ta przeszłość wciąż tak musi boleć i zastanawiam się, czy szczęście istnieje? Czy jest pisane każdemu, czy skrywa się pod różnymi postaciami? Bo może tak właśnie jest, że nie każdy może zaznać go. Może dla każdego to jest inna forma? Bo ciągle słyszę, nie masz szczęścia w miłości, to masz w życiu zawodowym, ale dlaczego nie można połączyć jednego z drugim? Dlaczego tak ciężko znaleźć tą drugą część szczęścia, do którego można by było przyjść w środku nocy i przytulić się, aby chociaż przez chwilę poczuć słodki smak miłości?

Masz więcej niż inni to zamknij gębę  jak stracisz wszystko zobaczysz kto z Tobą będzie.

monrooe dodano: 6 luty 2014

Masz więcej niż inni to zamknij gębę, jak stracisz wszystko zobaczysz kto z Tobą będzie.

Wcale się tym nie przejmujesz nowa ścieżka nowy szlak  nowe otoczenie kumpli  gdzie się liczy tylko hajs. Może nadejść jednak chwila  źle nie życzę dziś nikomu  wszystko pryśnie w jeden moment i sam wpędzisz się do grobu.

monrooe dodano: 6 luty 2014

Wcale się tym nie przejmujesz nowa ścieżka nowy szlak, nowe otoczenie kumpli, gdzie się liczy tylko hajs. Może nadejść jednak chwila, źle nie życzę dziś nikomu, wszystko pryśnie w jeden moment i sam wpędzisz się do grobu.

Spojrzałem wokół  wszystko szybko zrozumiałem  że za hajs nie kupisz szczęścia  nie miłości i co dalej.

monrooe dodano: 6 luty 2014

Spojrzałem wokół, wszystko szybko zrozumiałem, że za hajs nie kupisz szczęścia, nie miłości i co dalej.

Prawdę o Tobie czytam w Twych oczach  wyceniasz wszystko nawet jak kochasz.

monrooe dodano: 6 luty 2014

Prawdę o Tobie czytam w Twych oczach, wyceniasz wszystko nawet jak kochasz.

Coś tu jest nie tak  mówisz brat już po kilku dniach  dwulicowy gracz z kwiatka na kwiat dalej skacz  ile ja bym dał by nie było takich ludzi.

monrooe dodano: 6 luty 2014

Coś tu jest nie tak, mówisz brat już po kilku dniach, dwulicowy gracz z kwiatka na kwiat dalej skacz, ile ja bym dał by nie było takich ludzi.

Zajawka  opór i czyste sumienie  z taki nastawieniem myślę że coś zmienię.

monrooe dodano: 6 luty 2014

Zajawka, opór i czyste sumienie, z taki nastawieniem myślę że coś zmienię.

Temu kto przed tobą stanie fałszywą nadzieje dajesz tylko po to  by słabym potem zabrać wiarę. Przygarniesz pod skrzydło i głodnych karmisz nie raz tylko po to  by powoli potem ich pożerać.

monrooe dodano: 6 luty 2014

Temu kto przed tobą stanie fałszywą nadzieje dajesz tylko po to, by słabym potem zabrać wiarę. Przygarniesz pod skrzydło i głodnych karmisz nie raz tylko po to, by powoli potem ich pożerać.

Może to fetysz  ale ja tego nie rozumiem  bo jak można przyjaciela potraktować jak instrument.

monrooe dodano: 6 luty 2014

Może to fetysz, ale ja tego nie rozumiem, bo jak można przyjaciela potraktować jak instrument.

To możesz zupełnie wszystko  ale co jeśli 'wszystko' to tylko czyjaś bliskość? To sprawy  które są tak częste. Masz Ją  Masz Go   masz szczęście.

monrooe dodano: 6 luty 2014

To możesz zupełnie wszystko, ale co jeśli 'wszystko' to tylko czyjaś bliskość? To sprawy, które są tak częste. Masz Ją, Masz Go - masz szczęście.

To sprawy  o których rzadko nie ma mowy  bo tak ciężko jest iść przez życie bez drugiej osoby.

monrooe dodano: 6 luty 2014

To sprawy, o których rzadko nie ma mowy, bo tak ciężko jest iść przez życie bez drugiej osoby.

Nie da się nie wierzyć  serce każe inaczej  po to uczucie w sercu  byś wiedział czego pragniesz.

monrooe dodano: 6 luty 2014

Nie da się nie wierzyć, serce każe inaczej, po to uczucie w sercu, byś wiedział czego pragniesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć