 |
|
chuj...ludzie nie znają mnie a pieprzą, podejdź i spytaj jak naprawde ze mną jest ..
|
|
 |
|
cała reszta to dla mnie nic !
|
|
 |
|
wykrwawiam się dla ciebie z ochotą
|
|
 |
|
tęsknie gdy nie ma Cię przy mnie.
|
|
 |
|
i niech sie niesie po miescie fama,ze jestes ze mną nie jestes sama!
|
|
 |
|
chcę tylko iść za rękę z Tobą !
|
|
 |
|
Nie jestem gwiazdą Hollywook, ani Playboya, nie jestem gwiazdą polarną, nie spadam z nieba i nie spełniam życzeń, nie krążę wokół Ciebie jak ciało niebieskie. Jestem niezależna- mów mi Słońce.
|
|
 |
|
- Umówimy się?
- Ej, koleś! Przecież my się w ogóle nie znamy.
- Będziemy mieli na to czas przez całe życie.
|
|
 |
|
rok temu o tej porze wcale nie było chujowo.
|
|
 |
|
siedziała w klasie podparta ręką, co chwila uderzała rytmicznie długopisem w ławkę, wystukując jakąś melodyjkę. nie zwracała już uwagi na lekcję, ani na znajomych, którzy co chwila o coś ją prosili. całe 45 minut wpatrywała się w jeden punkt, a na przerwie przyklejała sobie uśmiech do twarzy, bo przecież... trzeba grać.
|
|
 |
|
każda z nas jest jak księżniczka z bajki. tylko po prostu niektórych bajek nie opowiada się dzieciom na dobranoc.
|
|
 |
|
I po cholerę nam to było? Czemu wtedy znaleźliśmy się w tym samym miejscu? Po co na siebie spojrzeliśmy? Po co rozmawialiśmy? Niepotrzebnie podtrzymywaliśmy kontakt, a potem jeszcze chwyciliśmy się za dłonie, idioci, wielcy idioci. Po co nam to było? Tak pięknie mówiliśmy, a teraz nie stać nas na głupie "cześć". Wiem, że to okrutne, ale dziś? Dziś wolałabym Cię nigdy nie spotkać, przepraszam.
|
|
|
|