głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika emilllia

my chcemy SADZIĆ  PALIĆ  ZALEGALIZOWAĆ!

xniemoralnax dodano: 12 czerwca 2011

my chcemy SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ!

Patrząc na twoją dziewczynę ... nie  to nie jest zazdrośc...to współczucie  że zakochała się w takim dupku  że popełniła ten błąd co ja .   xniemoralnax

xniemoralnax dodano: 12 czerwca 2011

Patrząc na twoją dziewczynę ... nie, to nie jest zazdrośc...to współczucie, że zakochała się w takim dupku, że popełniła ten błąd co ja . / xniemoralnax

Dla niektórych reggae to tylko muzyka. Dla innych to styl życia. Ja jestem z tych 'innych'   ale lubię to !   xniemoralnax

xniemoralnax dodano: 12 czerwca 2011

Dla niektórych reggae to tylko muzyka. Dla innych to styl życia. Ja jestem z tych 'innych' , ale lubię to ! / xniemoralnax

Chodzę prosto po krzywej linii.

xniemoralnax dodano: 12 czerwca 2011

Chodzę prosto po krzywej linii.

Każde głębsze uczucie prowadzi do cierpienia. Miłość bez cierpienia nie jest miłością. Jan Twardowski.

xniemoralnax dodano: 12 czerwca 2011

Każde głębsze uczucie prowadzi do cierpienia. Miłość bez cierpienia nie jest miłością./Jan Twardowski.

umrzyj gnoju .

xniemoralnax dodano: 12 czerwca 2011

umrzyj gnoju .

' Byli ze sobą ponad rok   zawsze rano gdy się obudziła w skrzynce odbiorczej miała już kilka eesów od niego   tym razem nie napisał .   pewnie nie ma nic na koncie     pomyślała . Następnego dnia rano   gdy nadal nic nie pisał   pomyślała   a matka nie chce mu dać   nigdy mnie nie lubiła     chciała wierzyć w te swoje myśli   ale rozum mówił jej zupełnie co innego . Pomyślała   że da mu czas do soboty   jeśli nie napisze w sobote o północy pójdzie i skoczy z mostu . Nie napisał . Stała na ogromnym moście i patrzyła w dół .   kocham Cie     krzyknęła i skoczyła z telefonem w ręku . W momencie gdy leciała poczuła wibracje w prawej ręce .   skarbie przepraszam   że nie pisałem ale matka .. sama wiesz . Kocham Cie     napisał . Chciała się jakoś ratować   ale nie dała rady   było o pare sekund za późno .

olivvka123 dodano: 12 czerwca 2011

' Byli ze sobą ponad rok , zawsze rano gdy się obudziła w skrzynce odbiorczej miała już kilka eesów od niego , tym razem nie napisał . " pewnie nie ma nic na koncie " - pomyślała . Następnego dnia rano , gdy nadal nic nie pisał , pomyślała " a matka nie chce mu dać , nigdy mnie nie lubiła " - chciała wierzyć w te swoje myśli , ale rozum mówił jej zupełnie co innego . Pomyślała , że da mu czas do soboty , jeśli nie napisze w sobote o północy pójdzie i skoczy z mostu . Nie napisał . Stała na ogromnym moście i patrzyła w dół . " kocham Cie " - krzyknęła i skoczyła z telefonem w ręku . W momencie gdy leciała poczuła wibracje w prawej ręce . " skarbie przepraszam , że nie pisałem ale matka .. sama wiesz . Kocham Cie " - napisał . Chciała się jakoś ratować , ale nie dała rady , było o pare sekund za późno .

Definicja przyjaźni? Według mnie to częste kłótnie  szczere rozmowy łzy a potem powrót do rzeczywistości i wybaczenie osobie do której masz pełne zaufanie i możesz jej o wszystkim powiedzieć.

xniemoralnax dodano: 11 czerwca 2011

Definicja przyjaźni? Według mnie to częste kłótnie, szczere rozmowy,łzy a potem powrót do rzeczywistości i wybaczenie osobie do której masz pełne zaufanie i możesz jej o wszystkim powiedzieć.

Mój plan na wakacje ? Zero Ciebie  mnóstwo mnie i szczęście

xniemoralnax dodano: 11 czerwca 2011

Mój plan na wakacje ? Zero Ciebie, mnóstwo mnie i szczęście

Nie chciała od niego nic prócz bycia przy nim. Ten naćpany kretyn nigdy tego nie rozkminił..

xniemoralnax dodano: 11 czerwca 2011

Nie chciała od niego nic prócz bycia przy nim. Ten naćpany kretyn nigdy tego nie rozkminił..

  ... I że nie opuszczę Cię  aż do śmierci.    Grozisz  czy obiecujesz ?

xniemoralnax dodano: 11 czerwca 2011

- ... I że nie opuszczę Cię, aż do śmierci. - Grozisz, czy obiecujesz ?

Nie lubię swojego księcia z bajki. Kimkolwiek jest. Spóźnia się.

xniemoralnax dodano: 11 czerwca 2011

Nie lubię swojego księcia z bajki. Kimkolwiek jest. Spóźnia się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć