 |
|
Jesteś za bardzo ważny w moim życiu , żeby po prostu określić te wszystkie chwile dwoma słowami : " było , minęło " .
|
|
 |
on poznał mnie oddychając teraźniejszością, a ja oprócz niej, oddychałam jeszcze przeszłością i wspomnieniami - to była podstawowa różnica między nami. mimo tego, nic nas nie złamało./ misianicka
|
|
 |
|
Jakbym miał wybrać coś, co daje mi szczęście i jednocześnie nim jest, to byłabyś to Ty.
|
|
 |
|
Wszystko wyciska ze mnie łzy, rozczula do granic możliwości. Nawet podłoga nie chcę już bezczelnie wpijać się w moje zmarznięte ciało, jak dawniej. Wargi trzęsą się, zimno mi i strach podchodzi do gardła. Leżę w bezruchu, wśród śmiertelnej ciszy, papierosy z winem przestały mi smakować, tylko pusta butelka po piwie stoi na parapecie. Nie można nic nie pić, kiedy czujesz, że cała Twoja osoba chce zapomnieć, dokładnie tak, jak dusza. Przypominam sobie co to znaczy uśmiech, jak naprawdę się oddycha, bez dymu nikotynowego i wszystkich środków. Pozbawiłaś mnie serca, jakbyś nie miała swojego. Ale miałaś, przecież było we mnie, wyrwałaś mi je, bez żadnych skrupułów, to chyba byłoby tak, jakby noc niebu księżyc i wszystkie gwiazdy zabrała. Myśli mnie zabijają, wwiercają się w moja czaszkę przeciążoną od ich nadmiaru. Twoje słowa huczą cały czas, bez przerwy odbijając się echem. Chyba świat na chwilę umarł, zasnąłem wspominając ostatni dotyk ust szepczący 'nie zobaczysz mnie już więcej'.
|
|
 |
|
Obiecaj tylko, że jeszcze kiedyś wpadniesz w moje ramiona i położysz głowę na moim ramieniu. Że gdziekolwiek będziemy, nieważne jak daleko i kiedy, gdziekolwiek przyjdzie nam żyć, będę mógł popatrzeć Ci w oczy i wyszeptać, że jutro nigdy nie umrze.
|
|
 |
|
'nie dam ci buzi' - największy szantaż dla mojego misia ♥
|
|
 |
|
Jesteś dla mnie ważniejszy, niż ja sama. ♥
|
|
 |
|
Jestem typem dziewczyny, która dusi wszystko w sobie, ale nie prosi o pomoc, bo liczy na to, że oczy powiedzą wszystko.
|
|
 |
|
Gdy słyszysz słowo " motocykl " myślisz " śmierć " . Motocykle to nie tylko samobójstwo, tragedia i żałoba . Motocykle to hobby, dla niektórych całe życie . Kochają prędkość, wiatr we włosach, adrenalinę . Często nie wyobrazają sobie bez nich życia . Na sam widok motocykla pedzącego po autostradzie mam ochotę wyskoczyć, usiąć na tylnim siedzeniu maszyny i jechać, jechać daleko, szybko, poczuć że żyję . Ale większość ludzi tego nie rozumie . Często słyszę, jak ludzie nazywaja motocyklistów . " Dawca organów ? , Samobójca ? " słysząc to jest mi przkro . Przykro dlatego, że nie mają szacunku dla ludzi, którzy mają to cos i nie boja się prędkości . < M♥tocykliści > .
|
|
 |
|
jeśli jeszcze raz ktoś mi powie, że nie da się przywiązać do kogoś przez neta to nie ręczę za siebie ! / podobnodziwka
|
|
|
|