 |
|
za każdym razem kiedy do mnie napiszesz ja wyobrażam sobie,że Ci na mnie zależy,że jestem dla Ciebie kimś ważnym i chociaż napiszesz tylko: co u Ciebie? ja czekam na kolejną wiadomość o treści: tęsknie za Tobą. teraz nie dziwię się jak mówią,że jestem uzależniona od Ciebie. sama to zauważyłam..
|
|
 |
|
Wbrew pozorom podoba mi się Twoje podejście do sprawy. Też chciałabym mieć na to wszystko wyjebane...
|
|
 |
|
wiesz jak to jest nie spać po nocach dławiąc się wspomnieniami ? jak to jest gdy możesz liczyć jedynie na pudełko lodów i durną komedię romantyczną ? gdy nie nadążasz za otwieraniem paczek chusteczek ? gdy przez łzy niemal ślepniesz ? kiedy palisz tyle papierosów że częstszym gościem w twoich płucach jest dym nikotynowy niż tlen ? nie wiesz! więc przestań mi wmawiać że życie jest piękne .
|
|
 |
|
Patrząc w księżyc uświadamiam sobie, że tak naprawdę przegrałam.. Moje życie wyglądało jak gra w pokera, postawiłam wszystko na jedną kartę i straciłam. I nie wiem skąd jeszcze biorę siły, żeby szeroko się przy Tobie uśmiechać, aby pokazać, jak świetnie sobie bez Ciebie radzę.
|
|
 |
|
nie uśmiechaj się do mnie w ten sposób. nie teraz, kiedy mam świadomość, że już nigdy nie będziesz mój, a ja nigdy nie będę mogła dobrowolnie, tego uśmiechu odwzajemniać, zupełnie przypadkowo, wpatrując, się zachłannie w twoje oczy.
|
|
 |
|
` czas wstać , zmądrzeć , dorosnąć . . .
|
|
 |
|
`człowiek czyni wiele, aby go kochano. Uczyni wszystko, aby mu zazdroszczono.
|
|
 |
|
roztańczę w sobie świat.! na przekór łzom... umiem jeszcze iść pod prąd :d
|
|
 |
|
gdzieś wśród tłumu ludzi.
całkiem zwyczajna , a zarazem inna.
optymistka z napadami smutku,
z uśmiechem na twarzy i łzami w oczach.
|
|
 |
|
już nigdy nie zobaczę w Twoich oczach swojego odbicia.
|
|
 |
|
nie potrzebuję złotej rybki co spełni trzy życzenia . mam tylko jedno
|
|
 |
|
Jesteśmy tym kim jesteśmy. Nikim więcej i nikim mniej ! ;D
|
|
|
|