 |
Chcę, żeby nasze emocje nie były udawane. Żebyśmy mogli zrobić z nich wspaniały album i oglądać go na starość. Żebyś na śniadanie podawał mi kubek kakao z parującą miłością. Żebyś otulał mnie swoimi ramionami, ciepłymi i bezpiecznymi. Żebyś był ze mną. Zawsze .
|
|
 |
Zakochiwałam się milion razy . Pierwszy raz , kiedy go spotkałam, resztę, za każdym razem, kiedy na Niego patrzyłam .
|
|
 |
Mogę umrzeć choćby za chwilę pod warunkiem, że będę miała pewność,że zrobiłam wszystko by uratować siebie, Ciebie, by uratować nas.
|
|
 |
po udajmy jeszcze, że nic się nie stało.
|
|
 |
Idealni w oczach obcych, zbyt skomplikowani we własnych.
|
|
 |
' Sam nie wiem jak nisko już upadłem .
Nie zadaje pytań , lubię kiedy patrzysz na mnie . '
|
|
 |
Podobno wszystko będzie dobrze, ale jeszcze nie dziś
|
|
 |
|
on kochał - ty nie wierzyłaś . on mówił - ty nie słuchałaś . on tęsknił - ty szalałaś . on płakał - ty się śmiałaś . dziś ty kochasz, a on nie wierzy . dziś ty mówisz, a on nie słucha . dziś ty tęsknisz, on szaleje . dziś ty płaczesz, a on się śmieje . nigdy nie będzie tak jak chciałam, żeby było, bo taka była właśnie ta nasza "miłość" .
|
|
 |
mam tylko rany i blizny, które zostaną ze mną dłużej niż ty.
|
|
|
|