głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika drugsloveme

uciszyłam w sobie tą małą dziewczynkę  gdzieś  pomiędzy szóstym kieliszkiem  a  czwartym papierosem.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

uciszyłam w sobie tą małą dziewczynkę, gdzieś pomiędzy szóstym kieliszkiem, a czwartym papierosem.

suche usta  puste spojrzenie  niedopite piwo i popsute serce. tego wieczoru oglądam komedię romantyczną z samotnością.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

suche usta, puste spojrzenie, niedopite piwo i popsute serce. tego wieczoru oglądam komedię romantyczną z samotnością.

nosi niebieskie bokserki z dużą  czerwoną literą  S  umieszczoną w żółtej pięciokątnej figurze. wierzy że jest superbohaterem.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

nosi niebieskie bokserki z dużą, czerwoną literą "S" umieszczoną w żółtej pięciokątnej figurze. wierzy że jest superbohaterem.

możesz być moim księciem  albo rycerzem. możesz być supermenem bądź batmanem.  każda postać nierealna jest mile widziana.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

możesz być moim księciem, albo rycerzem. możesz być supermenem bądź batmanem. każda postać nierealna jest mile widziana.

nie myl zauroczenia z pożądaniem  zauroczenia z miłością  a pożądania z miłością.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

nie myl zauroczenia z pożądaniem, zauroczenia z miłością, a pożądania z miłością.

jest plusik i 8 stron gołych    o

zozolandia dodano: 3 czerwca 2011

jest plusik i 8 stron gołych ; o

  ... I że nie opuszczę Cię  aż do śmierci.    Grozisz  czy obiecujesz ?

ewela_kate dodano: 2 czerwca 2011

- ... I że nie opuszczę Cię, aż do śmierci. - Grozisz, czy obiecujesz ?

Hej Kochana! Nie wiem czy słyszałaś  ale kosmici przylatują dziś porwać 100 najpiękniejszych kobiet na świecie. Ty odpoczywaj spokojnie  chciałam się tylko pożegnać

ewela_kate dodano: 2 czerwca 2011

Hej Kochana! Nie wiem czy słyszałaś ,ale kosmici przylatują dziś porwać 100 najpiękniejszych kobiet na świecie. Ty odpoczywaj spokojnie, chciałam się tylko pożegnać

na pasztecie pisało  że termin kończy się w dwutysięcznym trzynastym. my zginiemy  pasztety zostaną. masz szanse  mała.

ewela_kate dodano: 2 czerwca 2011

na pasztecie pisało, że termin kończy się w dwutysięcznym trzynastym. my zginiemy, pasztety zostaną. masz szanse, mała.

KURWA USUŃ MOJE WPISY! teksty zozolandia dodał komentarz: KURWA USUŃ MOJE WPISY! do wpisu 1 czerwca 2011
kocham moją klasę  ale czasami jest bardziej wkurwiająca niż śnieg w lecie.

zozolandia dodano: 31 maja 2011

kocham moją klasę, ale czasami jest bardziej wkurwiająca niż śnieg w lecie.

spełnienia marzeń piękna!   3 teksty zozolandia dodał komentarz: spełnienia marzeń piękna! < 3 do wpisu 31 maja 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć