głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dontletmefall

będę na diecie  a Ty będziesz kawałkiem pizzy. ja będę narkomanką na odwyku  a Ty skrupulatnie zamkniętym woreczkiem z białym proszkiem. piszesz się?

abstracion dodano: 4 sierpnia 2012

będę na diecie, a Ty będziesz kawałkiem pizzy. ja będę narkomanką na odwyku, a Ty skrupulatnie zamkniętym woreczkiem z białym proszkiem. piszesz się?

a jeżeli zawartość wody w Twoim ciele jest porównywalna do zawartości miłości względem Ciebie w moim  to znaczy że mamy problem?

abstracion dodano: 4 sierpnia 2012

a jeżeli zawartość wody w Twoim ciele jest porównywalna do zawartości miłości względem Ciebie w moim, to znaczy że mamy problem?

zastanawia mnie czy miałeś kiedyś do czynienia z posadą alfonsa  bo ilekroć wyślesz mi krótkie spojrzenie w mojej głowie natychmiastowo pojawia się burdel.

abstracion dodano: 4 sierpnia 2012

zastanawia mnie czy miałeś kiedyś do czynienia z posadą alfonsa, bo ilekroć wyślesz mi krótkie spojrzenie w mojej głowie natychmiastowo pojawia się burdel.

kocham Cię  ale gdyby skurwysyństwo dodawało skrzydeł to nie wiedziałbyś co to znaczy stąpać po ziemi.

abstracion dodano: 4 sierpnia 2012

kocham Cię, ale gdyby skurwysyństwo dodawało skrzydeł to nie wiedziałbyś co to znaczy stąpać po ziemi.

 Zostawisz mnie w spokoju i sobie pójdziesz?    A obiecujesz  że nigdy więcej nie będziesz wygadywać takich bzdur? incalculable

marysiasue dodano: 30 lipca 2012

-Zostawisz mnie w spokoju i sobie pójdziesz? -A obiecujesz, że nigdy więcej nie będziesz wygadywać takich bzdur?/incalculable/
Autor cytatu: incalculable

do końca życia można się nie wypłacić d teksty marysiasue dodał komentarz: do końca życia można się nie wypłacić;d do wpisu 30 lipca 2012
no masz kurwa racje  P teksty marysiasue dodał komentarz: no masz kurwa racje ;P do wpisu 29 lipca 2012
Jak ktoś się przenosi niech da znać   ja juz  P teksty marysiasue dodał komentarz: Jak ktoś się przenosi niech da znać;) ja juz ;P do wpisu 29 lipca 2012
http:  marzenia powiedz zycie.blog.onet.pl

marysiasue dodano: 29 lipca 2012

dokładnie. zaraz lukam ta strone teksty marysiasue dodał komentarz: dokładnie. zaraz lukam ta strone do wpisu 29 lipca 2012
nauczyłam się  że schodząc ze sceny trzeba to robić z cyckami do przodu. tak samo zrobię przy odejściu od Ciebie. będziesz mógł im pomachać po raz ostatni.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

nauczyłam się, że schodząc ze sceny trzeba to robić z cyckami do przodu. tak samo zrobię przy odejściu od Ciebie. będziesz mógł im pomachać po raz ostatni.

dostarczała mu więcej emocji niż gra komputerowa. wydawało mu się  że przeszedł wszystkie levele  właśnie wtedy zaserwowała mu game over coby pokazać w jakim jest błędzie.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

dostarczała mu więcej emocji niż gra komputerowa. wydawało mu się, że przeszedł wszystkie levele, właśnie wtedy zaserwowała mu game over coby pokazać w jakim jest błędzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć