głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dont_click_

to nie jest kwestia naiwności. po prostu masz nadzieję  że tym razem będzie inaczej. lepiej. cokolwiek to znaczy.

truskawkova dodano: 15 czerwca 2016

to nie jest kwestia naiwności. po prostu masz nadzieję, że tym razem będzie inaczej. lepiej. cokolwiek to znaczy.

 A po kolejnej podróży  po kolejnej burzy   Musimy trochę ogarnąć  ten chaos odkurzyć.   Wiem  że mamy tylko  to co nas dzisiaj otacza   Bo do hotelu chwil drugi raz się nie wraca...  ..

zimoweslonce dodano: 14 czerwca 2016

"A po kolejnej podróży, po kolejnej burzy /Musimy trochę ogarnąć, ten chaos odkurzyć. /Wiem, że mamy tylko, to co nas dzisiaj otacza /Bo do hotelu chwil drugi raz się nie wraca..." ..

 Nic się nie stało  to tylko gorszy dzień    nic się nie stało  to zwykły gorszy dzień    bez podwójnego znaczenia   i dna drugiego tu nie ma...  ..

zimoweslonce dodano: 14 czerwca 2016

"Nic się nie stało, to tylko gorszy dzień, /nic się nie stało, to zwykły gorszy dzień, /bez podwójnego znaczenia /i dna drugiego tu nie ma..." ..

wszystko  co mam  jest w nim zakochane.

onna dodano: 14 czerwca 2016

wszystko, co mam, jest w nim zakochane.

nie mów o marzeniach. spełniaj je.

onna dodano: 14 czerwca 2016

nie mów o marzeniach. spełniaj je.

pod wpływem ciszy rdzewieje dusza.

onna dodano: 14 czerwca 2016

pod wpływem ciszy rdzewieje dusza.

 Wypij mnie... Do zobaczenia na dnie..

zimoweslonce dodano: 13 czerwca 2016

~Wypij mnie... Do zobaczenia na dnie..

Czasami szczęście trwa tylko chwile dwie..

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2016

Czasami szczęście trwa tylko chwile dwie..

 Czas poświęcony innym ludziom nigdy nie jest zmarnowany..

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2016

~Czas poświęcony innym ludziom nigdy nie jest zmarnowany..

prawdziwymi przyjaciółmi są ci  którzy nigdy nie opuszczają naszego serca  nawet jeśli na chwilę znikną z naszego życia. po latach rozłąki bez trudu na nowo podejmujemy przerwaną znajomość.

truskawkova dodano: 11 czerwca 2016

prawdziwymi przyjaciółmi są ci, którzy nigdy nie opuszczają naszego serca, nawet jeśli na chwilę znikną z naszego życia. po latach rozłąki bez trudu na nowo podejmujemy przerwaną znajomość.

w wielu momentach życia jedyne czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować. a przecież sens tkwi w tym  by odszukać coś  co nie pozwoli nam się poddać. musimy upadać  po to  żeby umieć się podnieść. podnosimy się po to  by za jakiś czas upaść znowu. głupie? nie  takie właśnie jest życie.

truskawkova dodano: 10 czerwca 2016

w wielu momentach życia jedyne czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować. a przecież sens tkwi w tym, by odszukać coś, co nie pozwoli nam się poddać. musimy upadać, po to, żeby umieć się podnieść. podnosimy się po to, by za jakiś czas upaść znowu. głupie? nie, takie właśnie jest życie.

Boję się. Boję się  że nie zdążę. Że nagle okaże się  że wszystko się skończyło.

onna dodano: 7 czerwca 2016

Boję się. Boję się, że nie zdążę. Że nagle okaże się, że wszystko się skończyło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć