 |
, chociaż raz : olewać wszystkich z góry na dół, Chociaż raz : mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, Chociaż raz : zniszczyć komuś życie, Chociaż raz : mieć wszystko w dupie i być taką egoistką tak jak ty Kochanie. /aguusx33
|
|
 |
Kłamałam. Nie płakałam przez cebulę. Przez cebulę lecą łzy. Płacze się przez Ciebie./
bujajsiex3
|
|
 |
bawisz się uczuciami jak dziecko klockami . . .
|
|
 |
doszłam do wniosku, że nadszedł czas, żeby znowu się zaangażować, nie wracać do dawnych kiepskich chwil ani do dawnego kiepskiego stylu życia, ale zacząć zbierać połamane kawałki siebie i ułożyć je w całość. Nadszedł czas, by ponownie stać się tym, kim byłam, zanim wszystko się popsuło. Właśnie teraz krok naprzód ma dla mnie największe znaczenie./anylkaa.
|
|
 |
Nasz cudowny sen powoli dobiega końca... a chciałam by trwał wiecznie♥
|
|
 |
Zwolnijmy, żebyśmy mogli się w sobie zakochać
|
|
 |
wypchaj sie puchem i pomaluj na zielono!
|
|
 |
pamiętasz, jak odchodziłeś i Cie zatrzymywałam?
Zapytałeś mnie co bym jeszcze chciała.
Odpowiedziałam, że chciałabym żebyś był przy mnie.
Parsknąłeś śmiechem i rzuciłeś tylko, że marzenia są piękne..
|
|
 |
Muszę tylko wiedzieć, że mnie kochasz. Nie zależnie od wszystkiego.
|
|
 |
w roli piątego koła u wozu, czuję się najlepiej.
|
|
 |
znów dotykałeś moich wilgotnych włosów. leżałam nieruchomo, Ty obok mnie. Uśmiechało mi się to. Czułam się bezpiecznie. wiedziałam, że nawet jak wyjdą te potwory z szafy, których się tak boje ochronisz mnie. Wiem, że zabrzmi to dość dziwnie, ale .. tak. naprawdę byłam kiedyś szczęśliwa.
|
|
|
|