głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dillinge

Nie traktuję mężczyzn instrumentalnie. Po prostu spotykam się tylko z perkusistami.

misspandora dodano: 14 marca 2011

Nie traktuję mężczyzn instrumentalnie. Po prostu spotykam się tylko z perkusistami.

zakochała się. tak  to był błąd  ale jeden z najpiękniejszych jakie dotąd popełniała.

wziuum dodano: 13 marca 2011

zakochała się. tak, to był błąd, ale jeden z najpiękniejszych jakie dotąd popełniała.

  Chciałbym zrobić coś takiego  żeby ona z wrażenia zasnąć nie mogła.   Zabierz ją na ciężkostrawną kolację.

chuckbass dodano: 13 marca 2011

- Chciałbym zrobić coś takiego, żeby ona z wrażenia zasnąć nie mogła. - Zabierz ją na ciężkostrawną kolację.

Who are you without clothes   make up ?

chuckbass dodano: 13 marca 2011

Who are you without clothes & make up ?

ja mam tego dużo    xDD teksty chuckbass dodał komentarz: ja mam tego dużo ;) xDD do wpisu 13 marca 2011
To jakaś bzdura  że punkt G nie istnieje.. Przecież każda kobieta wie  że znajduje się on na końcu słowa shopping.

misspandora dodano: 13 marca 2011

To jakaś bzdura, że punkt G nie istnieje.. Przecież każda kobieta wie, że znajduje się on na końcu słowa shopping.

przestajesz fascynować  zaczynasz wkurwiać.

wziuum dodano: 12 marca 2011

przestajesz fascynować, zaczynasz wkurwiać.

Uwielbiam męskie perfumy  t shirty i za duże bluzy.

misspandora dodano: 12 marca 2011

Uwielbiam męskie perfumy, t-shirty i za duże bluzy.

nie jestem wymagająca. wystarczy abyś co jakiś czas się do mnie uśmiechnął  a ja będę szczęśliwa.

wziuum dodano: 12 marca 2011

nie jestem wymagająca. wystarczy abyś co jakiś czas się do mnie uśmiechnął, a ja będę szczęśliwa.

Ona musiała się zauroczyć ale zawsze odwracała wzrok kiedy patrzył jej w oczy chciała dać mu znak i wyrazić wszystko ale zawsze rezygnowała  kiedy On stał blisko.

wziuum dodano: 12 marca 2011

Ona musiała się zauroczyć ale zawsze odwracała wzrok kiedy patrzył jej w oczy chciała dać mu znak i wyrazić wszystko ale zawsze rezygnowała, kiedy On stał blisko.

widząc twoje brązowe oczy zacinam się jak stara płyta i ciągle powtarzam jaka piękna dziś pogoda  chociaż pada deszcz.

wziuum dodano: 12 marca 2011

widząc twoje brązowe oczy zacinam się jak stara płyta i ciągle powtarzam jaka piękna dziś pogoda, chociaż pada deszcz.

 Jesteś na mnie zła?  Nie na Ciebie ty debilu.  To na kogo?  Na siebie  za to  że pozwoliłam sercu zakochać się w Tobie.

wziuum dodano: 12 marca 2011

-Jesteś na mnie zła? -Nie na Ciebie ty debilu. -To na kogo? -Na siebie, za to, że pozwoliłam sercu zakochać się w Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć