głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dgddude

NIGDY nie decyduj w złości i nie obiecuj w szczęściu.

congratulations dodano: 18 luty 2012

NIGDY nie decyduj w złości i nie obiecuj w szczęściu.

Jeśli umrę i ta dziwka przyjdzie na mój pogrzeb   obiecuję   że zmartwychwstanę i przypierdolę jej zniczem.

congratulations dodano: 18 luty 2012

Jeśli umrę i ta dziwka przyjdzie na mój pogrzeb , obiecuję , że zmartwychwstanę i przypierdolę jej zniczem.

mogłoby być już lato.

congratulations dodano: 18 luty 2012

mogłoby być już lato.

Skończcie pierdolić  że walentynki was nie obchodzą  bo każdy dobrze wie  że gdybyście mieli z kim je spędzić to sralibyście z podniecenia.

congratulations dodano: 18 luty 2012

Skończcie pierdolić, że walentynki was nie obchodzą, bo każdy dobrze wie, że gdybyście mieli z kim je spędzić to sralibyście z podniecenia.

biegnę dać sobie radę. bez Ciebie. po drodze upadam  zahaczając obcasem o krawężnik. ale za każdym razem podnoszę się  prymitywnie otrzepując moją sukienkę. przecież leżenie plackiem na chodniku jest równie owocne co miłość względem Ciebie. równie korzystne.

abstracion dodano: 18 luty 2012

biegnę dać sobie radę. bez Ciebie. po drodze upadam, zahaczając obcasem o krawężnik. ale za każdym razem podnoszę się, prymitywnie otrzepując moją sukienkę. przecież leżenie plackiem na chodniku jest równie owocne co miłość względem Ciebie. równie korzystne.

Cześć chłopcze  czy Ty czasem nie chodzisz do Akademii Sztuk dla Pięknych ?

misspandora dodano: 17 luty 2012

Cześć chłopcze, czy Ty czasem nie chodzisz do Akademii Sztuk dla Pięknych ?

Nie nienawidzę cię. Po prostu nie jestem podekscytowana twoją egzystencją.

misspandora dodano: 15 luty 2012

Nie nienawidzę cię. Po prostu nie jestem podekscytowana twoją egzystencją.

napisał. po roku  napisał.Na samym początku  uprzedził że zepsuje mi walentynki. Zakończył  mówiąc że kocha.  karaax3

congratulations dodano: 14 luty 2012

napisał. po roku, napisał.Na samym początku, uprzedził że zepsuje mi walentynki. Zakończył, mówiąc że kocha. /karaax3

Traktują mnie jak seksowną kupę kości i mięsa  skurwiele  zapomnieli że mam duszę.

niecalkiemludzka dodano: 14 luty 2012

Traktują mnie jak seksowną kupę kości i mięsa, skurwiele, zapomnieli że mam duszę.

Chce mi się umierać.

niecalkiemludzka dodano: 13 luty 2012

Chce mi się umierać.

proszę Cię o jedno   nigdy nie zmieniaj numeru telefonu. kiedyś  tuż przed śmiercią wybiorę Twoje imię z książki telefoniczej i nacisnę zieloną słuchawkę. a po Twoim 'słucham?' powiem Ci wszystko  obiecuję. powiem Ci jak na prawdę było  jak bardzo Cię kochałam  i dlaczego nigdy o tym nie mówiłam. powiem Ci też   że poświęciłam całe swoje szczęście dla Twojego dobra   zwyczajnie usuwając się z drogi   którą szła w Twoim kierunku kobieta Twojego życia.

congratulations dodano: 13 luty 2012

proszę Cię o jedno - nigdy nie zmieniaj numeru telefonu. kiedyś, tuż przed śmiercią wybiorę Twoje imię z książki telefoniczej i nacisnę zieloną słuchawkę. a po Twoim 'słucham?' powiem Ci wszystko, obiecuję. powiem Ci jak na prawdę było, jak bardzo Cię kochałam, i dlaczego nigdy o tym nie mówiłam. powiem Ci też , że poświęciłam całe swoje szczęście dla Twojego dobra - zwyczajnie usuwając się z drogi , którą szła w Twoim kierunku kobieta Twojego życia.
Autor cytatu: burdeel

jeśli masz coś do mnie napisz to proszę na kartce a później wsadź sobie ją w dupe jebie mnie to .  burdeel

congratulations dodano: 13 luty 2012

jeśli masz coś do mnie napisz to proszę na kartce a później wsadź sobie ją w dupe,jebie mnie to . /burdeel

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć