głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika designed_for_him_x3

Każdy popełnia błędy  nie każdy naprawia.   O.S.T.R

baunsuuj dodano: 9 stycznia 2015

Każdy popełnia błędy, nie każdy naprawia. / O.S.T.R
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

Nigdy nie puszczam w niepamięć słów  które zadają ból.   Włodi

baunsuuj dodano: 9 stycznia 2015

Nigdy nie puszczam w niepamięć słów, które zadają ból. / Włodi
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

Tak spotykamy się i poznajemy  nienawidzimy i kochamy. Często żałujemy tego  że się już poznamy. I rozstajemy i znowu niszczymy plany. Wiem  to dużo czasowników ale tylko czas Nam leczy rany.   HuczuHucz

baunsuuj dodano: 9 stycznia 2015

Tak spotykamy się i poznajemy, nienawidzimy i kochamy. Często żałujemy tego, że się już poznamy. I rozstajemy i znowu niszczymy plany. Wiem, to dużo czasowników ale tylko czas Nam leczy rany. / HuczuHucz
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

https:  www.youtube.com watch?v=450p7goxZqg list=RDNqqOZbMWesI index=3

baunsuuj dodano: 8 stycznia 2015

https://www.youtube.com/watch?v=450p7goxZqg&list=RDNqqOZbMWesI&index=3

Temu kto cię nie szuka  nie zależy na tobie. Ten kto za tobą nie tęskni  nie kocha cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w twoim życiu  ale ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy  które przemijają i nie wracają: słowa  czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych  którzy traktują cię tylko jako jedną z opcji.

baunsuuj dodano: 7 stycznia 2015

Temu kto cię nie szuka, nie zależy na tobie. Ten kto za tobą nie tęskni, nie kocha cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w twoim życiu, ale ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają: słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują cię tylko jako jedną z opcji.
Autor cytatu: fumik

' Co jest grzechem świata  Panie?  Nie ma grzechu. To wy sprawiacie  że grzech istnieje  kiedy działacie zgodnie ze zwyczajami swojej zepsutej natury  bowiem w niej tkwi grzech.

oddychajdzifko dodano: 6 stycznia 2015

'-Co jest grzechem świata, Panie? -Nie ma grzechu. To wy sprawiacie, że grzech istnieje, kiedy działacie zgodnie ze zwyczajami swojej zepsutej natury, bowiem w niej tkwi grzech."

 Ty wiesz co ja robię?   Wiem.   I nie przeszkadza ci to?   Pewnie  że mi przeszkadza   powiedziałem.   Ale wolno mi się w kimś kochać  nawet jak coś przeszkadza. Zawsze zresztą coś przeszkadza . Marek Hłasko   W dzień śmierci Jego

baunsuuj dodano: 6 stycznia 2015

"Ty wiesz co ja robię? - Wiem. - I nie przeszkadza ci to? - Pewnie, że mi przeszkadza - powiedziałem. - Ale wolno mi się w kimś kochać, nawet jak coś przeszkadza. Zawsze zresztą coś przeszkadza". Marek Hłasko - W dzień śmierci Jego

Jeden papieros na uspokojenie myśli. drugi na opanowanie tętna. trzeci na zapomnienie. następny  który już nawet nie działa instynktownie zapalam i zaciągam się by czymś zająć myśl..

baunsuuj dodano: 6 stycznia 2015

Jeden papieros na uspokojenie myśli. drugi na opanowanie tętna. trzeci na zapomnienie. następny, który już nawet nie działa instynktownie zapalam i zaciągam się by czymś zająć myśl..

 Żebyś znalazł się Ty  co mi będziesz kwiaty przynosił i kawę rano robił do łóżka  i całował na Dzień Dobry i na Dobranoc i na spacery zabierał wieczorami i do kina i do teatru i żebyś pisał i dzwonił  i żebyś mi mówił co to jest spalony i uczył jeździć samochodem i dążył do spełnienia naszych marzeń i żebyś zrobił ze mną coś zwariowanego i żebyś ze mną tańczył i śpiewał i czytał mi książki i głaskał po głowie i przytulał  i śmiał się ze mną i milczał jak trzeba  bo cisza gra tak pięknie... I żebyś mi przysyłał pocztówki i listy z podróży  i myślał o mnie i mi o tym mówił  i żebyś  nie tylko na mnie patrzył  ale żebyś mnie widział  i żeby czas się zatrzymał  i żebyś był i... kochał!   Aleksandra Jedyczowska

baunsuuj dodano: 6 stycznia 2015

"Żebyś znalazł się Ty, co mi będziesz kwiaty przynosił i kawę rano robił do łóżka, i całował na Dzień Dobry i na Dobranoc i na spacery zabierał wieczorami i do kina i do teatru i żebyś pisał i dzwonił, i żebyś mi mówił co to jest spalony i uczył jeździć samochodem i dążył do spełnienia naszych marzeń i żebyś zrobił ze mną coś zwariowanego i żebyś ze mną tańczył i śpiewał i czytał mi książki i głaskał po głowie i przytulał, i śmiał się ze mną i milczał jak trzeba, bo cisza gra tak pięknie... I żebyś mi przysyłał pocztówki i listy z podróży, i myślał o mnie i mi o tym mówił, i żebyś, nie tylko na mnie patrzył, ale żebyś mnie widział, i żeby czas się zatrzymał, i żebyś był i... kochał!" /Aleksandra Jedyczowska

Doceniaj ludzi których masz  bo już jutro możesz za nimi tylko tęsknić.  eldoo

baunsuuj dodano: 6 stycznia 2015

Doceniaj ludzi których masz, bo już jutro możesz za nimi tylko tęsknić. /eldoo

 Odłożyła słuchawkę. Już nie zadzwoni  pomyślałem. Najlepsza z kobiet  jakie w życiu spotkałem  a ja przejebałem sprawę. Zasługuję   na klęskę  zasługuję na samotną śmierć w domu wariatów.   Charles Bukowski

hempgieeru dodano: 5 stycznia 2015

"Odłożyła słuchawkę. Już nie zadzwoni, pomyślałem. Najlepsza z kobiet, jakie w życiu spotkałem, a ja przejebałem sprawę. Zasługuję na klęskę, zasługuję na samotną śmierć w domu wariatów." Charles Bukowski

Miłość to forma uprzedzenia. Kochasz to  czego potrzebujesz  kochasz to  co poprawia ci samopoczucie  kochasz to  co jest wygodne. Jak możesz twierdzić  że kochasz jednego człowieka  skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi  których kochałabyś bardziej  gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.

hempgieeru dodano: 5 stycznia 2015

Miłość to forma uprzedzenia. Kochasz to, czego potrzebujesz, kochasz to, co poprawia ci samopoczucie, kochasz to, co jest wygodne. Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć