głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika delie

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu  zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć  że już jej nie ma.

jachcenajamaice dodano: 20 lipca 2013

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu, zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć, że już jej nie ma.

Wylewam alkohol – nie ufam mu .  Nie ufam prochom  chce się naćpać kochanie Tobą  I chodzić naćpany doba za dobą .

ejpatrzbrat dodano: 18 lipca 2013

Wylewam alkohol – nie ufam mu . Nie ufam prochom, chce się naćpać kochanie Tobą I chodzić naćpany doba za dobą .

Jesteś moim wirem wydarzeń  Poruszasz się po nim jak najlepsze flow.   Poza tobą nic..

ejpatrzbrat dodano: 18 lipca 2013

Jesteś moim wirem wydarzeń Poruszasz się po nim jak najlepsze flow. Poza tobą nic..

Chodź ze mną jeśli sądzisz ze wytrzymasz  tu życie ma tempo które szybko zabija.

ejpatrzbrat dodano: 18 lipca 2013

Chodź ze mną jeśli sądzisz ze wytrzymasz, tu życie ma tempo które szybko zabija.

Szkoda  że nie wiesz nawet przed czym uciekasz.

chuckbezcenzury dodano: 16 lipca 2013

Szkoda, że nie wiesz nawet przed czym uciekasz.

Widziałam cię w walce  przegrałeś.

chuckbezcenzury dodano: 16 lipca 2013

Widziałam cię w walce, przegrałeś.

Przywiązany do mnie   Jak do ostatniego oddechu  którym byś oddychał

chuckbezcenzury dodano: 16 lipca 2013

Przywiązany do mnie Jak do ostatniego oddechu, którym byś oddychał

Miałaś tak kiedyś  że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś  że odwracałaś wzrok  kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu? Że kiedy kładłaś się spać miałaś nadzieję że tym razem szloch nie przeszkodzi Ci zasnąć  że kiedy się budziłaś patrzyłeś na ekran komórki  z nadzieją że może coś do Ciebie napisał? Nie? To nie pieprz mi że czas leczy rany.

jachcenajamaice dodano: 16 lipca 2013

Miałaś tak kiedyś, że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś, że odwracałaś wzrok, kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu? Że kiedy kładłaś się spać miałaś nadzieję że tym razem szloch nie przeszkodzi Ci zasnąć, że kiedy się budziłaś patrzyłeś na ekran komórki, z nadzieją że może coś do Ciebie napisał? Nie? To nie pieprz mi że czas leczy rany.

Teraz jesteś kołysany w moim sercu  dzwonię do moich przyjaciół   „Zanim wszystko się zacznie”  oni mówią  „pamiętaj jak się kończy”   Jesteś teraz szczęśliwy?

chuckbezcenzury dodano: 14 lipca 2013

Teraz jesteś kołysany w moim sercu, dzwonię do moich przyjaciół „Zanim wszystko się zacznie”, oni mówią, „pamiętaj jak się kończy” Jesteś teraz szczęśliwy?

Ja nie czuje nic  nawet nie jest mi z tym smutno.  Kiedy powiesz mi że cierpisz  ja odpowiem  Kurwa trudno''

trzymajfason dodano: 11 lipca 2013

Ja nie czuje nic, nawet nie jest mi z tym smutno. Kiedy powiesz mi że cierpisz, ja odpowiem "Kurwa trudno''

jestem lepsza bez ciebie  bardziej niż  ty  bardziej niż wiesz

cociebolikurwo dodano: 11 lipca 2013

jestem lepsza bez ciebie, bardziej niż ty, bardziej niż wiesz

kurwa  tak! teksty trzymajfason dodał komentarz: kurwa, tak! do wpisu 11 lipca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć