głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dekka

Ogłaszam wszem i wobec   że nie mam już najmniejszego zamiaru uprawiać zapasów na chodniku z moimi kumplami . Nie czuję karku !

afteer dodano: 23 luty 2012

Ogłaszam wszem i wobec , że nie mam już najmniejszego zamiaru uprawiać zapasów na chodniku z moimi kumplami . Nie czuję karku !

Gówno prawda   że ludzie się zmieniają ! Oni są i będą już zawsze egoistycznymi robotami zaprogramowanymi by ranić się wzajemnie .

afteer dodano: 23 luty 2012

Gówno prawda , że ludzie się zmieniają ! Oni są i będą już zawsze egoistycznymi robotami zaprogramowanymi by ranić się wzajemnie .

Była wtedy Jego pierwsza rocznica śmierci . Uklęknęłam przed grobem   zapalając znicza . Patrzyłam się wprost na zdjęcie osadzone na grobowej płycie . Czytałam po kilka razy imię i nazwisko wyryte w marmurze .   Cześć przyjacielu .   jęknęłam gładząc dłonią swoją zimny policzek .   To już rok . Cały   długi rok . Bez Ciebie nic nie jest takie same . Wiesz   to zabawne   ale   parsknęłam śmiechem i ścierając pojedyncze łzy kontynuowałam   ale czasami wydaje mi się   że po prostu wyszedłeś do sklepu czy na papierosa i siadając na fotelu przy oknie czekam   może na Ciebie może na szczęście ...   przerwałam czując jak deszcz obmywa moją głowę   potarłam dłońmi o ramiona i wróciłam do pozycji stojącej   Tęsknię przyjacielu   mocno tęsknię   szepnęłam i zanosząc się spazmatycznym płaczem wyszłam z cmentarza .

afteer dodano: 23 luty 2012

Była wtedy Jego pierwsza rocznica śmierci . Uklęknęłam przed grobem , zapalając znicza . Patrzyłam się wprost na zdjęcie osadzone na grobowej płycie . Czytałam po kilka razy imię i nazwisko wyryte w marmurze . - Cześć przyjacielu . - jęknęłam gładząc dłonią swoją zimny policzek . - To już rok . Cały , długi rok . Bez Ciebie nic nie jest takie same . Wiesz , to zabawne , ale - parsknęłam śmiechem i ścierając pojedyncze łzy kontynuowałam - ale czasami wydaje mi się , że po prostu wyszedłeś do sklepu czy na papierosa i siadając na fotelu przy oknie czekam , może na Ciebie może na szczęście ... - przerwałam czując jak deszcz obmywa moją głowę , potarłam dłońmi o ramiona i wróciłam do pozycji stojącej - Tęsknię przyjacielu , mocno tęsknię - szepnęłam i zanosząc się spazmatycznym płaczem wyszłam z cmentarza .

Lubię noc . Ulice są wtedy takie tajemnicze  jakby skrywały wiele sekretów . Tylko co kilka metrów można dostrzec blade światło latarni . Cisze przerywa jedynie pojedynczy warkot samochodów przejeżdżających wolno po nagim asfalcie . Od ludzi przechodzących po chodnikach bije nadmierną samotnością lub tęsknotą . Cierpienie wtedy przychodzi częściej niż za dnia   ból się nasila . W nocy podobno pęka więcej serc .

afteer dodano: 23 luty 2012

Lubię noc . Ulice są wtedy takie tajemnicze, jakby skrywały wiele sekretów . Tylko co kilka metrów można dostrzec blade światło latarni . Cisze przerywa jedynie pojedynczy warkot samochodów przejeżdżających wolno po nagim asfalcie . Od ludzi przechodzących po chodnikach bije nadmierną samotnością lub tęsknotą . Cierpienie wtedy przychodzi częściej niż za dnia , ból się nasila . W nocy podobno pęka więcej serc .

 z facetami jak z drzwiami   jak nie pierdolniesz to się nie zamkną.

afteer dodano: 23 luty 2012

"z facetami jak z drzwiami - jak nie pierdolniesz to się nie zamkną."

Dla niektórych miłość jest jak zakupy w hipermarkecie – wybór towaru  na koniec kasa.

yezoo dodano: 22 luty 2012

Dla niektórych miłość jest jak zakupy w hipermarkecie – wybór towaru, na koniec kasa.

  Mam pistolet   dwa naboje i nas dwoje .

afteer dodano: 22 luty 2012

" Mam pistolet , dwa naboje i nas dwoje ."

 najbardziej w papierosach lubię to   że mnie zabijają .

afteer dodano: 22 luty 2012

"najbardziej w papierosach lubię to , że mnie zabijają . "

 Skoro w nocy nie powinno się jeść   to po co niby w lodówce jest światło?

afteer dodano: 22 luty 2012

"Skoro w nocy nie powinno się jeść , to po co niby w lodówce jest światło?"

   Już nie wierzę w mikołaja  w miłość  w przyjaźń  w wódkę która pomaga zapomnieć o wszystkim. Wierze tylko w siebie  bo wiem że sama siebie nie zranię. Wiem że nie będę cierpiała. Od dzisiaj  żyję dla siebie

afteer dodano: 22 luty 2012

" Już nie wierzę w mikołaja, w miłość, w przyjaźń, w wódkę która pomaga zapomnieć o wszystkim. Wierze tylko w siebie, bo wiem że sama siebie nie zranię. Wiem że nie będę cierpiała. Od dzisiaj, żyję dla siebie"

 Zabili go! Zabili go chuuje !   Kogo?   Ryśka noo !     Hanka sie w grobie przewraca !   Rysiek złapał wiązankę na pogrzebie Hanki :

dekka dodano: 22 luty 2012

-Zabili go! Zabili go chuuje ! - Kogo? - Ryśka noo ! ;( -Hanka sie w grobie przewraca ! - Rysiek złapał wiązankę na pogrzebie Hanki :(

A teraz będę żyła dla siebie  dla drzewa  dla chodnika i dla cegły  będę żyła chociażby dla podmuchu wiatru  będę żyła dla wszystkiego żeby nie dać Ci tej satysfakcji  że żyłam tylko dla Ciebie!

dekka dodano: 22 luty 2012

A teraz będę żyła dla siebie, dla drzewa, dla chodnika i dla cegły, będę żyła chociażby dla podmuchu wiatru, będę żyła dla wszystkiego żeby nie dać Ci tej satysfakcji, że żyłam tylko dla Ciebie!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć