głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika darruusia

Tancz jakby nikt Cie nie widzial  spiewaj jakby nikt Cie nie slyszal  kochaj jakby nikt nigdy Cie nie zranil  zyj jakby nie bylo jutra !

mimowszystkorazem dodano: 11 kwietnia 2014

Tancz jakby nikt Cie nie widzial, spiewaj jakby nikt Cie nie slyszal, kochaj jakby nikt nigdy Cie nie zranil, zyj jakby nie bylo jutra !

Jesteś mi potrzebny. Potrzebny  bym mogła dla kogoś wstawać co dzień rano.

jachcenajamaice dodano: 11 kwietnia 2014

Jesteś mi potrzebny. Potrzebny, bym mogła dla kogoś wstawać co dzień rano.

Przez chwilę widziałam Cię w tłumie. Później odkryłam  że ludzie  którzy zostali rozdzieleni z kimś  kogo kochają  często dostrzegają ukochaną osobę w obcym człowieku. To ma jakiś związek z tym  że część mózgu odpowiedzialna za rozpoznawanie ludzi jest przegrzana i zbyt szybko reaguje. Ta okrutna sztuczka umysłu trwała zaledwie kilka chwil  ale to wystarczyło  żebym poczuła wręcz fizycznie jak bardzo Cię potrzebowałam.

jachcenajamaice dodano: 11 kwietnia 2014

Przez chwilę widziałam Cię w tłumie. Później odkryłam, że ludzie, którzy zostali rozdzieleni z kimś, kogo kochają, często dostrzegają ukochaną osobę w obcym człowieku. To ma jakiś związek z tym, że część mózgu odpowiedzialna za rozpoznawanie ludzi jest przegrzana i zbyt szybko reaguje. Ta okrutna sztuczka umysłu trwała zaledwie kilka chwil, ale to wystarczyło, żebym poczuła wręcz fizycznie jak bardzo Cię potrzebowałam.

Siedziałeś w barze jak co weekend  chlałeś  niedługo chyba tam zamieszkasz na stałe i gdy przez gardło spłynął znowu kieliszek  chciałeś wykręcić jej numer i ją usłyszeć.

jachcenajamaice dodano: 11 kwietnia 2014

Siedziałeś w barze jak co weekend, chlałeś, niedługo chyba tam zamieszkasz na stałe i gdy przez gardło spłynął znowu kieliszek, chciałeś wykręcić jej numer i ją usłyszeć.

Zastanów się nad tym  co mi kiedyś mówiłeś i nad tym  co teraz robisz.

jachcenajamaice dodano: 11 kwietnia 2014

Zastanów się nad tym, co mi kiedyś mówiłeś i nad tym, co teraz robisz.

Mam dosyć życia na krawędzi  niepewności  czy kiedyś spojrzysz na mnie  jak na kobietę  którą byłbyś w stanie pokochać.

jachcenajamaice dodano: 10 kwietnia 2014

Mam dosyć życia na krawędzi, niepewności, czy kiedyś spojrzysz na mnie, jak na kobietę, którą byłbyś w stanie pokochać.

 Kochasz mnie?  spytała go jak zwykle leżąc wtulona w jego pierś  chociaż wiedziała co usłyszy... Uwielbiał ją denerwować i droczyć się z nią...   Nie  odpowiedział przytulając ją mocniej do sb  chciała się odwrócić ale jej nie pozwolił na to  patrzył czuje i pocałował delikatnie w czoło a później w usta. wiedziała  ze może na niego liczyć zawsze  chociaż często się z sb kłócą... tak bardzo go kocha

lucyfertoprzymniemalepiwo dodano: 9 kwietnia 2014

-Kochasz mnie?- spytała go jak zwykle leżąc wtulona w jego pierś, chociaż wiedziała co usłyszy... Uwielbiał ją denerwować i droczyć się z nią... -Nie- odpowiedział przytulając ją mocniej do sb, chciała się odwrócić ale jej nie pozwolił na to, patrzył czuje i pocałował delikatnie w czoło a później w usta. wiedziała, ze może na niego liczyć zawsze, chociaż często się z sb kłócą... tak bardzo go kocha

Samotność mnie dobija... Rozstraja emocjonalnie... Czasem czuje się jakbym była w ciąży... Ciągle się wacham  wybucham płaczem bez powodu ale ja po prostu tęsknię za tb a ty tego nie widzisz... to tak bardzo boli

lucyfertoprzymniemalepiwo dodano: 9 kwietnia 2014

Samotność mnie dobija... Rozstraja emocjonalnie... Czasem czuje się jakbym była w ciąży... Ciągle się wacham, wybucham płaczem bez powodu ale ja po prostu tęsknię za tb a ty tego nie widzisz... to tak bardzo boli

Podziwiam moją przyjaciółkę za to  że potrafi po raz 1128348466478 wysłuchiwać mojego ciągłego pierdolenia o nim  jak bardzo tęsknię  i dlaczego on mnie tak potraktował. Jestem jej wdzięczna za to  że nie powiedziała mi jeszcze  żebym przestała jej ciągle o tym pieprzyć  bo to nudne. Podziwiam ją za to  że mimo tego  iż jestem straszną męczybułą  ona zawsze znajdzie dla mnie czas  żeby mnie wysłuchać i pocieszyć. Strasznie ją kocham  i chyba nigdy nie będę w stanie odpłacić się jej za wszystko  co dla mnie zrobiła.

jachcenajamaice dodano: 8 kwietnia 2014

Podziwiam moją przyjaciółkę za to, że potrafi po raz 1128348466478 wysłuchiwać mojego ciągłego pierdolenia o nim, jak bardzo tęsknię, i dlaczego on mnie tak potraktował. Jestem jej wdzięczna za to, że nie powiedziała mi jeszcze, żebym przestała jej ciągle o tym pieprzyć, bo to nudne. Podziwiam ją za to, że mimo tego, iż jestem straszną męczybułą, ona zawsze znajdzie dla mnie czas, żeby mnie wysłuchać i pocieszyć. Strasznie ją kocham, i chyba nigdy nie będę w stanie odpłacić się jej za wszystko, co dla mnie zrobiła.

Ja kocham każdy moment  bo jest niepowtarzalny. I choć daje nam w dupe  to przeżycia jest warty.

jachcenajamaice dodano: 8 kwietnia 2014

Ja kocham każdy moment, bo jest niepowtarzalny. I choć daje nam w dupe, to przeżycia jest warty.

Rób tak żebyś nie musiał przepraszać. Ok?

jachcenajamaice dodano: 8 kwietnia 2014

Rób tak żebyś nie musiał przepraszać. Ok?

Życzę Ci byś zawsze miał komu mówić dobranoc.

jachcenajamaice dodano: 8 kwietnia 2014

Życzę Ci byś zawsze miał komu mówić dobranoc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć