głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czekolatak

Tak cholernie pragnę tego  aby w przyszłości jakaś dziewczyna potraktowała cię tak jak ty mnie potraktowałeś.

jachcenajamaice dodano: 20 kwietnia 2013

Tak cholernie pragnę tego, aby w przyszłości jakaś dziewczyna potraktowała cię tak jak ty mnie potraktowałeś.

Za 5 sekund rzucimy się sobie w ramiona lub odejdziemy bezpowrotnie.

jachcenajamaice dodano: 20 kwietnia 2013

Za 5 sekund rzucimy się sobie w ramiona lub odejdziemy bezpowrotnie.

Spierdoliłeś coś  czego czasem lepiej nie naprawiać  bo zagojone rany można łatwo rozdrapać.

jachcenajamaice dodano: 20 kwietnia 2013

Spierdoliłeś coś, czego czasem lepiej nie naprawiać, bo zagojone rany można łatwo rozdrapać.

Nie lubię  gdy nie ma go w pobliżu i nie patrzy na mnie. Nienawidzę gdy nie interesuje się mną i tym co robię  gdzie jestem. Denerwuje mnie  gdy widzę chamstwo w jego oczach. Najbardziej jednak jestem wściekła na siebie i na moje zachowanie  bo nie wiem co mam zrobić z tym wszystkim.

ciamciaramciaa dodano: 20 kwietnia 2013

Nie lubię, gdy nie ma go w pobliżu i nie patrzy na mnie. Nienawidzę,gdy nie interesuje się mną i tym co robię, gdzie jestem. Denerwuje mnie, gdy widzę chamstwo w jego oczach. Najbardziej jednak jestem wściekła na siebie i na moje zachowanie, bo nie wiem co mam zrobić z tym wszystkim.

wyrwij  moje serce  wyrzuć przez okno  spal  zdepcz  zrób cokolwiek  ale zabierz je ode mnie! najlepiej wraz ze sumieniem.

ciamciaramciaa dodano: 20 kwietnia 2013

wyrwij, moje serce, wyrzuć przez okno, spal, zdepcz, zrób cokolwiek, ale zabierz je ode mnie! najlepiej wraz ze sumieniem.

 Wszystko co się nam przytrafia  dzieje się zawsze z jakiegoś powodu...    To ja się pytam z jakiego powodu przytaiłeś mi się właśnie Ty ?!

zet dodano: 20 kwietnia 2013

-Wszystko co się nam przytrafia, dzieje się zawsze z jakiegoś powodu... -To ja się pytam z jakiego powodu przytaiłeś mi się właśnie Ty ?!

ej  lubię  gdy patrzysz jak patrzę.

szacunekludziulicy dodano: 20 kwietnia 2013

ej, lubię, gdy patrzysz jak patrzę.

Czasem już nie potrafię żyć z tą myślą. To  czego pragnę od lat to dla mnie wszystko  Boże  myślę że mogę nazwać to modlitwą.

szacunekludziulicy dodano: 20 kwietnia 2013

Czasem już nie potrafię żyć z tą myślą. To, czego pragnę od lat to dla mnie wszystko, Boże, myślę że mogę nazwać to modlitwą.

Przestań pierdolić teorie  że mam ciągle dawać radę. Słyszę to kurwa codziennie.

jachcenajamaice dodano: 20 kwietnia 2013

Przestań pierdolić teorie, że mam ciągle dawać radę. Słyszę to kurwa codziennie.

Jak kalejdoskop wspomnień powraca wszystko  z wyjątkiem jego samego.

jachcenajamaice dodano: 20 kwietnia 2013

Jak kalejdoskop wspomnień powraca wszystko, z wyjątkiem jego samego.

Mogę czekać ale obiecaj mi ze wrócisz.

jachcenajamaice dodano: 20 kwietnia 2013

Mogę czekać ale obiecaj mi ze wrócisz.

Nienawidzę tych sytuacji  kiedy się kłócimy. Nienawidzę siebie za to co wtedy mówię.

jachcenajamaice dodano: 20 kwietnia 2013

Nienawidzę tych sytuacji, kiedy się kłócimy. Nienawidzę siebie za to co wtedy mówię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć