głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czarnulaaa100

Podcięta żyła  to jest hardcore jak piła. Bicia serca finał  respirator się zatrzymał.   KacperHTA

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 26 marca 2013

Podcięta żyła, to jest hardcore jak piła. Bicia serca finał, respirator się zatrzymał. / KacperHTA

Pomyśl jak to jest kiedy braknie Ci nadziei.  W takim młodym wieku kara za to  że żyjemy.   TPS

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 22 marca 2013

Pomyśl jak to jest kiedy braknie Ci nadziei. W takim młodym wieku kara za to, że żyjemy. / TPS

Wspomnienia  które iskrzą jeszcze dziś oczy szklą.   3W

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 22 marca 2013

Wspomnienia, które iskrzą jeszcze dziś oczy szklą. / 3W

Cierpimy  bo czujemy  że dajemy więcej  niż otrzymujemy w zamian.

marteek dodano: 21 marca 2013

Cierpimy, bo czujemy, że dajemy więcej, niż otrzymujemy w zamian.

Podejdź tu i przysiądź się obok mnie  porozmawiajmy o tym  jak ciężko jest zapomnieć. Przedyskutujmy uczucia  omawiając dogłębnie każde z nich  na koniec i tak stwierdzając  że to nie ma sensu. Chcę patrząc Ci w oczy  czuć  że bariera między nami pęka. Chcę ufać. Chcę żebyś dał mi tą pewność  że już nigdy mnie nie zawiedziesz.   Endoftime.

endoftime dodano: 21 marca 2013

Podejdź tu i przysiądź się obok mnie, porozmawiajmy o tym, jak ciężko jest zapomnieć. Przedyskutujmy uczucia, omawiając dogłębnie każde z nich, na koniec i tak stwierdzając, że to nie ma sensu. Chcę patrząc Ci w oczy, czuć, że bariera między nami pęka. Chcę ufać. Chcę żebyś dał mi tą pewność, że już nigdy mnie nie zawiedziesz. / Endoftime.

Ile jeszcze możesz dać od siebie  nim zabijesz wszystko w sercu?

endoftime dodano: 21 marca 2013

Ile jeszcze możesz dać od siebie, nim zabijesz wszystko w sercu?

Iść za tym co większość? Pierdolę przeciętność.   Pih

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 21 marca 2013

Iść za tym co większość? Pierdolę przeciętność. / Pih

Kolejny płatek śniegu dotyka mych warg i w jednej chwili znika. Nikotyna ulatnia się w powietrzu  a w słuchawki uderza kolejny bit. Zaciągam się  dym łaskocze płuca. Zaciemnia się już i jest dość chłodno  a dłonie drżą. Mam ochotę przejść się gdzieś daleko  gdzieś  gdzie nie będzie mnie dla nikogo. Siadam na pomoście  podkurczając kolana do klatki  patrzę w dal. Może gdzieś tam  wszystko jest inne? Może tam jest lepiej? Nie dostrzegam  pusty horyzont  biały puch otula ziemię. Dziś? Chciałabym tylko wiedzieć  że to  że tu jestem ma jakieś znaczenie.   Endoftime.

endoftime dodano: 19 marca 2013

Kolejny płatek śniegu dotyka mych warg i w jednej chwili znika. Nikotyna ulatnia się w powietrzu, a w słuchawki uderza kolejny bit. Zaciągam się, dym łaskocze płuca. Zaciemnia się już i jest dość chłodno, a dłonie drżą. Mam ochotę przejść się gdzieś daleko, gdzieś, gdzie nie będzie mnie dla nikogo. Siadam na pomoście, podkurczając kolana do klatki, patrzę w dal. Może gdzieś tam, wszystko jest inne? Może tam jest lepiej? Nie dostrzegam, pusty horyzont, biały puch otula ziemię. Dziś? Chciałabym tylko wiedzieć, że to, że tu jestem ma jakieś znaczenie. / Endoftime.

Czuł jedynie chłód  miał wrażenie  że skamieniał.   Kali

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 18 marca 2013

Czuł jedynie chłód, miał wrażenie, że skamieniał. / Kali

Nie ma piękna. Bród we wszystkich jego odcieniach.   Kali

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 18 marca 2013

Nie ma piękna. Bród we wszystkich jego odcieniach. / Kali

Mam uczuć nośnik  to coś na kształt serca.   Upadli poeci

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 18 marca 2013

Mam uczuć nośnik, to coś na kształt serca. / Upadli poeci

Skarbem byliśmy my sami.   Endoftime.

endoftime dodano: 17 marca 2013

Skarbem byliśmy my sami. / Endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć