głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika comewithme

   Bywa  że palisz mosty?    Tak  bo nie lubię ciągnąć za sobą niepotrzebnych ogonów. Mamy jedno życie i szkoda go na ludzi  którzy na nas po prostu nie zasługują. Nie jest tak  że natychmiast kogoś skreślam. Związki  bez względu na to  czy miłosne czy przyjacielskie  wymagają pracy. Należy starać się zrozumieć drugą stronę  odkryć  co ma w głowie  włożyć w tę relację wysiłek. I dopiero kiedy okaże się  że wszelkie sposoby zawodzą  można odpuścić. Bo nie ma sensu się męczyć. Spaliłam za sobą wiele mostów i wcale tego nie żałuję. Myślę  że jestem bogatsza o to doświadczenie. Dzięki temu też pewne sytuacje mnie nie rozpraszają i skupiam się na rzeczach dla mnie najważniejszych. I na ludziach  na których naprawdę mi zależy.

tancorek dodano: 8 maja 2015

"- Bywa, że palisz mosty? - Tak, bo nie lubię ciągnąć za sobą niepotrzebnych ogonów. Mamy jedno życie i szkoda go na ludzi, którzy na nas po prostu nie zasługują. Nie jest tak, że natychmiast kogoś skreślam. Związki, bez względu na to, czy miłosne czy przyjacielskie, wymagają pracy. Należy starać się zrozumieć drugą stronę, odkryć, co ma w głowie, włożyć w tę relację wysiłek. I dopiero kiedy okaże się, że wszelkie sposoby zawodzą, można odpuścić. Bo nie ma sensu się męczyć. Spaliłam za sobą wiele mostów i wcale tego nie żałuję. Myślę, że jestem bogatsza o to doświadczenie. Dzięki temu też pewne sytuacje mnie nie rozpraszają i skupiam się na rzeczach dla mnie najważniejszych. I na ludziach, na których naprawdę mi zależy."

 Posiadanie miękkiego serca w tym okrutnym świecie jest odwagą  nie słabością.

tancorek dodano: 3 maja 2015

"Posiadanie miękkiego serca w tym okrutnym świecie jest odwagą, nie słabością."

 Spróbuj nie opierać się zmianom  które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się  że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz  że ta strona  do której się przyzwyczaiłeś  jest lepsza od tej  która Cię czeka?

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

"Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która Cię czeka?"

'Może już dzisiaj spotkałeś człowieka z  którym spędzisz resztę życia w przytulnym domku z gromadką uroczych dzieci. Może rok temu spotkałeś osobę  która wydawała Ci się przyjacielem  a później bez skrupułów zostawiła Cię samą z dnia na dzień. Niektóre osoby i wydarzenia nas inspirują  ciekawią  a inne zgorszają lub sprawiają  że już nigdy nie będziemy tacy sami. Jedno jest pewno  nigdy nie należy tego żałować  bo każda osoba wnosi coś niepowtarzalnego i unikalnego do naszego życia.'

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

'Może już dzisiaj spotkałeś człowieka z, którym spędzisz resztę życia w przytulnym domku z gromadką uroczych dzieci. Może rok temu spotkałeś osobę, która wydawała Ci się przyjacielem, a później bez skrupułów zostawiła Cię samą z dnia na dzień. Niektóre osoby i wydarzenia nas inspirują, ciekawią, a inne zgorszają lub sprawiają, że już nigdy nie będziemy tacy sami. Jedno jest pewno, nigdy nie należy tego żałować, bo każda osoba wnosi coś niepowtarzalnego i unikalnego do naszego życia.'

 W każdym związku   na początku  w połowie czy pod koniec   następuje taka chwila  w której wszystko zależy od jednego słowa albo zdania. Czasem jedno spojrzenie potrafi odbudować związek lub zburzyć go raz na zawsze.

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

"W każdym związku - na początku, w połowie czy pod koniec - następuje taka chwila, w której wszystko zależy od jednego słowa albo zdania. Czasem jedno spojrzenie potrafi odbudować związek lub zburzyć go raz na zawsze."

'Podróż jest stanem stopniowego uwalniania duszy.'

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

'Podróż jest stanem stopniowego uwalniania duszy.'

 Powiedział mi kiedyś jeden psychiatra  że ze mną dlatego jest kiepsko  bo myślę sensualnie. Nie intelektualnie. Sercem myślę. Nie głową. Uczuciami się kieruję. Instynktem. Nie rozumem. Że jakbym zaczął analitycznie  to może...

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

"Powiedział mi kiedyś jeden psychiatra, że ze mną dlatego jest kiepsko, bo myślę sensualnie. Nie intelektualnie. Sercem myślę. Nie głową. Uczuciami się kieruję. Instynktem. Nie rozumem. Że jakbym zaczął analitycznie, to może..."

 Uważaj na znajomości  które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych  które zaczynają się od rozmów  wymiany myśli i emocji  możesz nigdy nie zapomnieć.

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

"Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć."

 Nie ma nic gorszego niż człowiek  który się czegoś spodziewa... I którego nic nie spotyka.

tancorek dodano: 28 kwietnia 2015

"Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa... I którego nic nie spotyka."

'Prawdziwie mocni ludzie są otwarci na wszystko i wszystkich. Siła i fajność biją z ich spojrzenia  a charyzmatyczna osobowość sprawia  że nie patrzymy  w co są ubrani  czym jeżdżą i kogo mają wśród znajomych. Prawdziwie mocni ludzie mówią o swoich słabościach  też mają w torbie bałagan  tłuką czasem talerze i śpią w wygniecionej pościeli. Biorę z nich przykład. Olewam konwenanse. I tak złamałam już wszystkie! Rzeczy są po to  by cieszyć  pieniądze  by je wydawać  łóżko  by się w nim kochać  a wino  by je pić.'

tancorek dodano: 27 kwietnia 2015

'Prawdziwie mocni ludzie są otwarci na wszystko i wszystkich. Siła i fajność biją z ich spojrzenia, a charyzmatyczna osobowość sprawia, że nie patrzymy, w co są ubrani, czym jeżdżą i kogo mają wśród znajomych. Prawdziwie mocni ludzie mówią o swoich słabościach, też mają w torbie bałagan, tłuką czasem talerze i śpią w wygniecionej pościeli. Biorę z nich przykład. Olewam konwenanse. I tak złamałam już wszystkie! Rzeczy są po to, by cieszyć, pieniądze, by je wydawać, łóżko, by się w nim kochać, a wino, by je pić.'

'Nie chcę związku  chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas  posłuchać o prozaicznych  codziennych sprawach  pograć w gry wideo  nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji  być wolną  ale jednak Twoją  Ty wolny  ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą  za rękę  nadgarstek czy co tam  i prześpimy jeszcze trochę  szkołę  ważne spotkania  innych ludzi. Obudzimy się inni  uświadomieni  że z tego może wyjść coś dobrego. Zjemy śniadanie. Zawiążę Ci krawat i zapnę marynarkę.'

tancorek dodano: 27 kwietnia 2015

'Nie chcę związku, chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, pograć w gry wideo, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak Twoją, Ty wolny, ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, szkołę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego. Zjemy śniadanie. Zawiążę Ci krawat i zapnę marynarkę.'

“Wsuń mi ten pierścionek na palec i zaręcz się ze mną. Na całe życie. Albo chociaż na siedem dni. Tyle czasu trwa prawo zwrotu w sklepie jubilerskim. Podaruj mi siebie na ten tydzień. Zacznij ze mną Nowy Rok. Chociaż raz.”

tancorek dodano: 27 kwietnia 2015

“Wsuń mi ten pierścionek na palec i zaręcz się ze mną. Na całe życie. Albo chociaż na siedem dni. Tyle czasu trwa prawo zwrotu w sklepie jubilerskim. Podaruj mi siebie na ten tydzień. Zacznij ze mną Nowy Rok. Chociaż raz.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć