 |
|
Za bardzo czasem się nakręcam. Niepotrzebnie... Fakt..
|
|
 |
|
" Ty zostaniesz ślicznym aniołkiem ;]
/w długiej białej sukni z aureolą nad główką ;]
/i pięknymi białymi skrzydłami
/nawet po praniu w vizirze nie będziesz tak biała, jak wtedy, gdy będziesz aniołkiem... " ..
|
|
 |
|
Psy są cholernie mądre... LOLA..
|
|
 |
|
-Trochę sobie język oparzyłam tą herbatą. /i podniebienie:/ --uważaj gorąca. /oj za późno. /jak mi przykro.:D ... uwielbiam te rozmowy na gg ! ... PK ..
|
|
 |
|
Niektórych rzeczy za bardzo jestem pewna, jednak zbyt często mam również za dużo wątpliwości..
|
|
 |
|
kocham to rozkoszne drżenie mojego ciała, kiedy widzę go po raz pierwszy od tak dawna. powiedziałabym co wtedy czuję, ale takich rzeczy nie mówi się na głos.
|
|
 |
|
przepraszam, że gdy na Ciebie patrzę to moje oczy nieokiełznanie wrzeszczą miłością.
|
|
 |
|
codziennie tęsknie za nim po raz ostatni. zostawił mnie jeszcze bardziej samotną niż byłam zanim się zjawił. piosenki które mi o nim przypominają to te, przy których zatykam uszy. wspólne zdjęcia to te przy których zamykam oczy. tęsknie. najbardziej za ustami, dla których gotowa byłam zrezygnować ze świata.
|
|
 |
|
nie jesteś moim życiem, jesteś moim wybawieniem z niego.
|
|
 |
|
gdy kogoś kochasz słowa ranią milionkroć razy bardziej. każde, nawet z najbardziej prymitywnych które usłyszane od obojętnej Ci osoby nie zrobiłoby na Tobie nawet najmniejszego wrażenia, usłyszane od osoby za którą gotowa jesteś skoczyć w ogień, są jak naboje. każde pozostawia dziurę, której nie zatynkujesz jak tych w ścianie po bezsennej i nad wymiar upojnej nocy.
|
|
 |
|
kiedy pytają mnie o moje ulubione miejsce, wskazuję Twoje ramiona.
|
|
 |
|
powiedziałeś, że odchodzisz a ja nie mogąc z siebie wykrztusić ani słowa, kucnęłam dławiąc się płaczem. powiedziałam, że możesz odejść. przyzwoliłam Ci, doskonale wiedząc że i tak to zrobisz. odejdź, ale tylko wtedy, gdy zabierzesz mnie ze sobą.
|
|
|
|