 |
Bo w twoich oczach widzę, że mogłam zostać..
|
|
 |
a kiedyś ? kiedyś spojrze Ci tymi opuchniętymi, szczypiącymi i czerwonymi oczyma od płaczu prosto w ryj i wykrzycze jak bardzo Cię nienawidze!
|
|
 |
i siedzę na tym pieprzonym gg, bo ty jesteś. i pomimo tego, że już zupełnie nie mam co robić. to czekam. aż usłysze dźwięk nadchodzącej wiadomości, a w prawym dolnym rogu wyświetli się Twoje imie.
|
|
 |
Lans jest wtedy gdy masz mnie w znajomych na nk.
|
|
 |
Czasami zacinam się w połowie zdania. brakuje mi słów. literki nie układają się w spójną całość.
|
|
 |
I kiedyś chciała bym zobaczyć tą zazdrość u Ciebie, gdy widzisz mnie z innym chłopakiem, lepszym od Ciebie.
|
|
 |
a gdy postanowisz wrócić, mnie nie będzie.
|
|
 |
Po co ja myślałam, że cokolwiek z tego wyjdzie.. Trzeba było nie tracić na to czas i zapomnieć, i nie próbować się zakolegować..
|
|
 |
to popierdolone, chore uczucie, kiedy ty napiszesz jedno słowo nie tak jak sobie wymyśliłam a ja już czuje że mam depresje.
|
|
 |
siedziała na korytarzu przejęta monotonią każdego następnego dnia. co chwile zerkała na niego. siedział. miał na nią totalnie wyjebane, uśmiechnęła się a on opuścił wzrok, w tej samej chwili poczuła jak całe jej serce w niej pęka i powoli zmienia się w drobny proszek. zniszczył ją.
|
|
 |
nie żyję w rzeczywistości, bo nadal mam nadzieję, że to wszystko da się cofnąć o te parę miesięcy
|
|
 |
. i możesz być z siebie dumny, jesteś autorem moich łez ;< .
|
|
|
|