głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ciaapsson

haha a co jakaś ustawka ? lecim nie śpim ! teksty scoobychrupek dodał komentarz: haha a co jakaś ustawka ? lecim nie śpim ! do wpisu 16 luty 2012
rozkochał w sobie małolate..

saanta dodano: 16 luty 2012

rozkochał w sobie małolate..
Autor cytatu: adelain15

zimna z Ciebie suka Madziu    haha teksty scoobychrupek dodał komentarz: zimna z Ciebie suka Madziu ;* haha do wpisu 15 luty 2012
a pamiętasz te chwile o których nie wie nikt poza nami?

saanta dodano: 15 luty 2012

a pamiętasz te chwile,o których nie wie nikt poza nami?
Autor cytatu: princescolors

uwielbiam jak ktoś bawi się moimi włosami  zieloną herbatę z opuncją figową  truskawki z bitą śmietaną  facetów z zielonymi patrzałkami i lekkim zarostem  książki  naleśniki  długie pocałunki. z tym  że widzisz  od jakiegoś czasu ilość gości o podanym opisie  zawęża się do jednego   Ciebie  truskawki  herbata  naleśniki smakują dobrze wyłącznie przy Tobie  a wymarzone wieczory to te  kiedy zawijając sobie na palce moje włosy  cytujesz Zafóna  a potem w formie przypieczętowania stykasz swoje wargi z moimi.

definicjamiloscii dodano: 15 luty 2012

uwielbiam jak ktoś bawi się moimi włosami, zieloną herbatę z opuncją figową, truskawki z bitą śmietaną, facetów z zielonymi patrzałkami i lekkim zarostem, książki, naleśniki, długie pocałunki. z tym, że widzisz, od jakiegoś czasu ilość gości o podanym opisie, zawęża się do jednego - Ciebie, truskawki, herbata, naleśniki smakują dobrze wyłącznie przy Tobie, a wymarzone wieczory to te, kiedy zawijając sobie na palce moje włosy, cytujesz Zafóna, a potem w formie przypieczętowania stykasz swoje wargi z moimi.

pamiętasz tamten dzień  noc właściwie? zmartwienie stanowiła tylko pusta butelka po wódce  która była jedynym antidotum na uczucia. przez kilka godzin nic nas nie zabijało.

definicjamiloscii dodano: 15 luty 2012

pamiętasz tamten dzień, noc właściwie? zmartwienie stanowiła tylko pusta butelka po wódce, która była jedynym antidotum na uczucia. przez kilka godzin nic nas nie zabijało.

spełnienia marzeń !    teksty jeebnietaa dodał komentarz: spełnienia marzeń ! ;) do wpisu 15 luty 2012
a codziennie wtając z łóżka już wiem   że popełniam błąd. ciężko jest walczyć z porankiem  gdy masz świadomość  że będziesz walczyć sama.

jeebnietaa dodano: 15 luty 2012

a codziennie wtając z łóżka już wiem , że popełniam błąd. ciężko jest walczyć z porankiem, gdy masz świadomość, że będziesz walczyć sama.

kocham Cię. tyle mam do powiedzenia .

jeebnietaa dodano: 15 luty 2012

kocham Cię. tyle mam do powiedzenia .

pamietasz jeszcze jak bardzo ją kochałeś ? tak  że aż czułeś ukłucie w sercu za każdym razem gdy na nią patrzyłeś.. tak  jakbyś nigdy nie miał przestać ...

jeebnietaa dodano: 15 luty 2012

pamietasz jeszcze jak bardzo ją kochałeś ? tak, że aż czułeś ukłucie w sercu za każdym razem gdy na nią patrzyłeś.. tak, jakbyś nigdy nie miał przestać ...

nie potrzebowała dużo czasu  by rozeznać się w sytuacji. wchodząc do mojego pokoju  rzuciła torbę na łóżko  a wyłapując wydobywającego się z głośników rocka  wypaliła tylko:   znów smutamy  mam rozumieć? zakatujesz się  dziewczyno.   zakrywając emocje w półuśmiechu z wyrzutami przyznałam przed sobą  że mimo podświadomych obietnic  nie tylko przywoływałam wspomnienia tymi utworami  ale co wieczór  znów otulałam się kocem i pozwalałam by łzy  kolejne łzy których był dziełem  skapywały do kubka z kawą.

definicjamiloscii dodano: 15 luty 2012

nie potrzebowała dużo czasu, by rozeznać się w sytuacji. wchodząc do mojego pokoju, rzuciła torbę na łóżko, a wyłapując wydobywającego się z głośników rocka, wypaliła tylko: - znów smutamy, mam rozumieć? zakatujesz się, dziewczyno. - zakrywając emocje w półuśmiechu z wyrzutami przyznałam przed sobą, że mimo podświadomych obietnic, nie tylko przywoływałam wspomnienia tymi utworami, ale co wieczór, znów otulałam się kocem i pozwalałam by łzy, kolejne łzy których był dziełem, skapywały do kubka z kawą.

począwszy od czytania ulubionej książki  po zrobienie naleśników z nutellą  wyjście ze znajomymi  obejrzenie dobrej komedii  aż po spanie czy godzinne szpikowanie się kawałkami Chady   nic nie było wystarczającym lekarstwem  by przestać chcieć Go.

definicjamiloscii dodano: 15 luty 2012

począwszy od czytania ulubionej książki, po zrobienie naleśników z nutellą, wyjście ze znajomymi, obejrzenie dobrej komedii, aż po spanie czy godzinne szpikowanie się kawałkami Chady - nic nie było wystarczającym lekarstwem, by przestać chcieć Go.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć